gototopgototop

 

Баннер
Главная Новини
Вчора студенти - сьогодні приладобудівники.
Автор: Пресс-служба   
19.11.2015 09:57

 

   На Державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод» успішно працює програма відбору та навчання молодих фахових спеціалістів для підприємства.

 

   Цього року успішно склали іспити, в тому числі і викладачам-провідним фахівцям ДП ІПЗ, та приєдналися до лав трудового колективу заводу в якості молодих спеціалістів троє випускників Ізюмської філії Київського оптико-механічного технікуму.

 
ВІТАННЯ З ДНЕМ СКЛОВИРОБНИКА-2015!

   

  

   Щороку (19 листопада) своє професійне свято відзначають українські скловиробники (згідно з Указом Президента України «Про День скловиробника» від 9 грудня 2003 року № 1417/2003).

 

    Шановні заводчани, ветерани підприємства!

 

   Щороку 19 листопада на Державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод» шанують творців вітчизняного оптичного скла під час святкування професійного свята -  Дня скловиробника.

 
Ізюмський приладобудівний завод сплатив державі 17 млн. грн вже у 2015
Автор: Пресс-служба   
06.11.2015 10:59

   На Державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», вже цьогоріч сплатили до бюджетів всіх рівнів майже 17 млн. грн. Про це повідомив очільник підприємства Сергій Філоненко. «За результатами успішної роботи дев’яти місяців 2015-року ми перерахували до бюджету майже 17 млн. грн., за аналогічний період у минулому році цей показник дорівнював 11,5 млн. грн.», – зазначив директор Ізюмського приладобудівного заводу.

 

   Він також додав, що до місцевого бюджету було перераховано понад 650 тис. грн. Разом з цим на заводі майже в 2 рази зросла середня заробітна плата на підприємстві – 3000 грн цьогоріч проти 1800 у минулому.

 

   Нагадаємо, що Ізюмський приладобудівний завод у 2015 році збільшив виробництво своєї продукції майже в 3 рази.

 

   ДЖЕРЕЛО - сайт ДК "УКРОБОРОНПРОМ"

 
Ізюмські приладобудівники збільшили виробництво майже втричі.
Автор: Пресс-служба   
03.11.2015 13:11

За 9 місяців роботи у поточному році ДП «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», реалізував продукції на суму 83 млн. грн. Як повідомив керівник підприємства Сергій Філоненкоминулого року цей показник дорівнював 27 млн. грн.

«Наразі присутня стійка тенденція стрімкого зростання показників Ізюмського приладобудівного заводувиробництво збільшено майже на 300%», повідомив очільник підприємства.

За його словами, збільшення виробництва в першу чергу приладобудування військового призначення, але разом з цим Сергій Філоненко відзначив й  збереження показників за продукцією оптичного скловаріння.

Нагадаємо, що за підсумками 3 кварталів роботи «Укроборонпрому» у 2015 році зафіксовані рекордні показники виробництва, а державне оборонне замовлення виконується з випередженням графіків.

ДЖЕРЕЛО - сайт ДК "УКРОБОРОНПРОМ"

 
ДП ІПЗ гідно представило сучасні прилади власного виробництва на Міжнародній виставці «ЗБРОЯ та БЕЗПЕКА-2015».
Автор: Пресс-служба   
19.10.2015 09:00

   

  

   14 зразків сучасних оптико-електронних приладів виробництва ДП ІПЗ було представлено на XII Міжнародній спеціалізованій виставці «ЗБРОЯ та БЕЗПЕКА-2015» (м. Київ, 22-25 вересня 2015 року).

 

   До складу експозиції Ізюмського заводу увійшли зокрема, сучасні прилади наведення для протитанкових комплексів «КОРСАР», «САРМАТ» та «СТУГНА-П», прилади наведеннящо входять до систем керування вогнем бронетранспортера БТР-3Е1, бронеавтомобілів «ДОЗОР-Б» та «ТРИТОН-01» тощо.

 

 
Вітання з Днем захисника України 14 жовтня.

   Шановні заводчани, чоловіки, захисники України!

   14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва ми на державному рівні святкуємо День захисника України.

   Свято встановлено указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

 

   Зі святом Вас, шановні захисники України!

 

   З повагою, керівництво та профспілковий комітет ДП «Ізюмський приладобудівний завод».

 
ПТРК «КОРСАР» - ВЛУЧНО В ЦІЛЬ.
Автор: Пресс-служба   
08.10.2015 10:52

     

   Інформаційний матеріал, який розміщено в виданні (вересень 2015 року) «Експорт зброї та оборонний комплекс України» компанії Defense Express, що присвячений XI IМіжнародній спеціалізованій виставці «ЗБРОЯ та БЕЗПЕКА-2015».

 

   В статті мова йде про легкий протитанковий ракетний комплекс "КОРСАР", на якому встановлено прилад наведення Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод».

 

   Переглянути сторінку випуску.

 
ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МАШИНОБУДІВНИКА !

Щороку, в четверту неділю вересня, своє професійне свято відзначають працівники машинобудування і приладобудування (згідно з Указом Президента України «Про День машинобудівника» від 8 вересня 1993 року № 361/93).

 

КОЛЕГИ-ПРИЛАДОБУДІВНИКИ, ВЕЛЬМИШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ПІДПРИЄМСТВА!

 

   День приладобудівника для нас - завжди бажане та очікуване свято. Адже саме завдяки Вашому досвіду та Вашій праці Україна має ефективні зразки вітчизняного озброєння. Саме дякуючи Вам держава спроможна підсилити свої Збройні Сили сучасними оптико-електронними та оптико-механічними приладами. І в цьому спільна наша заслуга і надбання.

   Тому, вшановуючи в день професійного свята творців сучасних оптичних середовищ та приладів, бажаю їм довголіття та міцного здоров’я , творчої наснаги та натхнення, успіхів на шляху до нових трудових звершень.

 

   Зі святом вас, дорогі приладобудівники!  З повагою, директор заводу С.В. Філоненко

 
Вітання з Днем Незалежності !
Автор: Пресс-служба   
20.08.2015 07:33

   Шановні заводчани, ветерани підприємства, ізюмчани, колеги!

 

   Щиро вітаю Вас з найважливішим святом нашої державностівеличним та урочистим Днем незалежності України!

 

   Нових звершень та подальшого процвітання нашої країни, а відтак – і кожної родини, добрих починаньмирного неба над головою!

 
Кращі люди заводу - 2015!
17.08.2015 07:00

   Традиційно, напередодні Дня незалежності України, на ДП ІПЗ обирають та вшановують найкращих людей заводу.

 

   Цього року серед працівників 34-х підрозділів підприємстваце майже 1000 заводчан) обрано 33-и переможця.

 

   Фото всіх найкращих працівників 2015 року розміщено на дошці пошани заводу, а до трудових книжок цих робітників зроблено відповідний запис.

 

   Переглянути фото-версію «Кращі люди заводу-2015» /в форматі PDF/.

Обновлено 17.08.2015 07:21
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 19

Контакты

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua