gototopgototop

 

Баннер
Главная Новини
ГЕРОЇ ТИЛУ - Сергій Кусайло

Джерело новини - офіційна фейсбук-сторінка Державного концерну "Укроборонпром"

 
ГЕРОЇ ТИЛУ - Світлана Красуляк

Джерело новини - офіційна фейсбук-сторінка Державного концерну "Укроборонпром"

 
Подяка Харківської обласної ради до Дня Машинобудівника - 2016!
Автор: Пресс-служба   
03.10.2016 14:54

      Довгому Віталію Степановичу, начальнику одного з найпотужніших відділів Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» вручено ПОДЯКУ Харківської обласної ради.

 

   Документ /за підписом Голови Харківської обласної ради Сергія Чернова/ засвідчує трудову звитягу нагородженого «за високі трудові досягнення, значний особистий внесок у розвиток промислового потенціалу регіону, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника».

 

   Вітаємо Віталія Степановича з трудовою відзнакою!

 
ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МАШИНОБУДІВНИКА - 2016!

  

    Щороку, в четверту неділю вересня, своє професійне свято відзначають працівники машинобудування і приладобудування (згідно з Указом Президента України «Про День машинобудівника» від 8 вересня 1993 року № 361/93).

 

   ШАНОВНІ ПРИЛАДОБУДІВНИКИ, ВЕТЕРАНИ ПІДПРИЄМСТВА!

 

   Від щирого серця вітаю Вас з професійним святомДнем приладобудівника (машинобудівника)! Цього року цей день припадає на 25 вересня.

   Пишаюся, що завдяки нашій спільній праці приладобудівна галузь України безупинно розвивається, а держава, армія та суспільство отримують новітні сучасні прилади та зразки техніки і через це стають ще міцнішими. Сподіваюся, що розвиток в рамках стратегії «Український щит», що запроваджена ДК «Укроборонпром», дозволить нам максимально чітко та ефективно долучитися до зміцнення обороноздатності нашої держави.

   Зичу Вам, шановні колеги, міцного здоров’я та довголіття, безліч справ потрібних та достойних, добробуту в оселях та достатку в сім’ях. Традиційно бажаю творчої наснаги та натхнення, успіхів на шляху до нових трудових звершень.

   Зі святом вас, дорогі приладобудівники!

   З повагою, директор заводу С.В. Філоненко

 
КОЗЛИНСЬКОМУ Павлу Вячеславовичу присвоєно звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
Автор: Пресс-служба   
23.08.2016 10:42

 

 

  Про чисельну групу нагородженних йдеться в УКАЗІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №338/2016 від 22.08.2016 року "Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці незалежності України".

 

А саме : "За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм

 

присвоїти почесне звання "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"

 

КОЗЛИНСЬКОМУ Павлу Вячеславовичу - начальникові відділу державного підприємства "Ізюмський приладобудівний завод", Харківська область.

 
ВІТАННЯ З 25 РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ !
Автор: Пресс-служба   
22.08.2016 09:38

      Кожного дня, об’єднавши зусилля, наснагою і працею ми будуємо сучасну країну. І я впевнений, що саме згуртована громада обов’язково здолає перешкоди на шляху до становлення незалежної європейської держави. Маю сподівання, що цим ми покращуємо та розбудовуємо не тільки свій життєвий простір, але й формуємо безпечні та комфортні умови життя для наступних поколінь українців.

   Бажаю всім нам міцного здоров’я, родинного затишку, стабільності, національної єдності, незламної відваги та щирого патріотизму у відстоюванні інтересів українського народу і захисті незалежності нашої держави. Нехай свято принесе усім нам мир та злагоду, впевненість у власних силах і нові звершення на благо України.

   З повагоюдиректор ДП ІПЗ Сергій Філоненко.

 
КРАЩІ ЛЮДИ ЗАВОДУ – 2016!
Автор: Пресс-служба   
16.08.2016 10:08

    Вже стало доброю традицією напередодні Дня Незалежності України обирати та вшановувати на ДП ІПЗ кращих працівників підприємства.

   Цього року серед представників 34 підрозділівце трохи більше 1000 заводчан) обрано 36 переможців.

 

   Фото всіх найкращих працівників 2016 року розміщено на Дошці пошани заводу, а до трудових книжок цих працівників зроблено відповідний запис.

   Ізюминкою цьогорічного висвітлення події стало відродження традиції загального фото переможців на центральній площі підприємства.

 

   Переглянути фото-версію «Кращі люди заводу-2016» /в форматі PDF/.

 
ДП «Ізюмський приладобудівний завод» демонструє позитивну динаміку розвитку.
Автор: Пресс-служба   
08.07.2016 14:34

Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод» (ІПЗ), що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», нарощує темпи та обсяги виробництва завдяки проведеній у 2013-2015 роках модернізації. За цей період суттєво зросли об’єми реалізації продукції підприємства, виплати до бюджетів різних рівнів та заробітні плати працівників.

 
Славетна династія Ізюмських приладобудівників.
Автор: Пресс-служба   
30.06.2016 14:50

    Більш ніж тридцять років триває трудова вахта представників династії Приходченків на Державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод».

 

   В 1986 році Приходченко Василь Іванович (14.06.1962р.н.) став до лав трудового колективу ДП ІПЗ спочатку як слюсар - електромонтажник 3 розряду у відділі 34, потім як випробувач агрегатів , приладів та чутливих елементів, а з 1993 року та по дійсний час – як оптик - механік 5 розряду складального цеху № 10.

 

   Дружина Василя Івановича -  Приходченко Наталія Іванівна (13.08.1964р.н.) трудову кар'єру на підприємстві розпочала з 1981 року, тобто фактично перша з династії долучилася до лав Ізюмських приладобудівників. За цей час пройшла щаблями зростання від укладальникапакувальника до копіювальника технічної документації у спеціальному конструкторськотехнологічному бюро приладобудування.

 

 
«Укроборонпром» представляє свої новітні розробки на міжнародній виставці «Eurosatory-2016» у Парижі.
Автор: Пресс-служба   
13.06.2016 12:07

   Державний концерн «Укроборонпром» представляє інноваційні розробки українського військово-промислового комплексу на Міжнародній виставці озброєнь, технологій безпеки та засобів захисту «EUROSATORY-2016». Делегацію очолює Генеральний директор Концерну Роман Романов.

 

   Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод» входить до складу підприємств-учасників, що формують об’єднану експозицію ДК «Укроборонпром».

 

  Джерело - сайт ДК «Укроборонпром».

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 21

Контакты

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua