Баннер
Главная Новини
Вітання з Днем скловиробника - 2017!
Автор: Пресс-служба   
17.11.2017 08:28

  

   Шановні заводчани та ветерани підприємства!

 

   19 листопада ми традиційно святкуємо одне з найголовніших для підприємства свят – День скловиробника!

 

   Саме зі скловаріння розпочалася історія заводу і, долаючи складний життєвий шлях, саме оптичне скло стало базисом і натхненням сучасних ізюмських приладів.

 
Створення оптичного скла на ДП "Ізюмський приладобудівний завод".
Автор: Пресс-служба   
17.11.2017 08:20

Відео - Прес-служби Державного Концерну "Укроборонпром"

 
Ізюмські приладобудівники – чемпіони етапу тенісу загальноміської Спартакіади!
Автор: Пресс-служба   
16.11.2017 16:04

   4 листопада 2017 року команда «Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», виборола перше місце фінального етапу /настільний теніс/ Спартакіади  серед підприємств, установ та організацій міста Ізюм.

 

   Двадцятитрьохрічний скловар Степан Фішер здобував перемоги в кожному сеті і не зазнав жодної поразки . Старший від нього на два роки фрезерувальник Гуськов Сергій лише в одному сеті помилився, так само як і досвідчений ветеран підприємства сімдесятирічний токар Лісовіченко Валерій.

 

   За підсумками змагань майстрів пінг-понгу команда ДП ІПЗ посіла перше місце етапу настільного тенісу!

 

 
ІЗЮМСЬКІ ПРИЛАДИ ЯК ОПТИКО-ЕЛЕКТРОНА ЧАСТИНА АРТИЛЕРІЙСЬКОЇ МІЦІ АРМІЇ УКРАЇНИ.
Автор: Пресс-служба   
10.11.2017 15:57

 

 

 

   Демонстрація можливостей артилерійської міцності України пройшли 3 листопада на одному з військових полігонів Київської області за участю Президента України Петра Порошенка.

 

   Про це повідомляє Прес-служба ДК «Укроборонпром».

 

   Серед учасників демонстраційного показу новітніх зразків озброєння та військової техніки були і фахівці Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», який входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром».

 

 

 

 
Ізюмський приладобудівний – серед когорти найкращих!
Автор: Пресс-служба   
07.11.2017 10:28

  

   Підсумовуючи результати роботи за три роки  про це поінформував Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов під час наради з керівниками підприємств Концерну, до складу якого входить і Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод».

  

   Керманич висловив слова вдячності трудовим колективам підприємств Концерну, які своєю наполегливою працею створюють конкурентоспроможну продукцію, яка підсилює обороноздатність нашої держави.

 

 
"УКРОБОРОНПРОМ" ПРЕДСТАВЛЯЄ УКРАЇНУ НА "DEFENSE & SECURITY-2017"
Автор: Пресс-служба   
06.11.2017 12:34

   Державний концерн "Укроборонпром" представляє Україну на Міжнародній оборонній виставці потрійного призначення (сухопутні війська, ВМС, ВПС) та внутрішньої безпеки "Defense & Security-2017" (Бангкок, Королівство Таїланд).

   Про це йдеться в повідомленні Прес-служби Концерну.

   Об’єднана експозиція українського ОПК триватиме на стенді В-17, на якому представлено моделі високотехнологічної продукції провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України.

   ДП “Ізюмський приладобудівний завод” входить до складу підприємств, делегації яких формують  об’єднану експозицію ДК «Укроборонпром» на "DEFENSE & SECURITY-2017".

 
Продукція Ізюмських приладобудівників гідно представлена на двох Міжнародних виставках.
Автор: Пресс-служба   
24.10.2017 10:03

 

 

   В жовтні майже одночасно відбулися два заходи, на яких було представлено продукцію ДП «Ізюмський приладобудівний завод».

 

   Першою стартувала виставка AUSA-2017, яка пройшла у місті Вашингтон (США). З 9 по 11 жовтня директор заводу Філоненко С.В. в складі  делегації ДК «Укроборонпром» презентував широкому загалу сучасну продукцію українського ВПК.

 

   А з 10 по 13 жовтня в місті Києві делегацією ДП «Ізюмський приладобудівний завод» на XIV  Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека-2017» було презентовано сучасні оптико-електронні вироби підприємства.

  

   Серед виставкових зразків особливу увагу відвідувачів привертали коліматорний приціл кулеметний 12,7 та оптико електронний приціл з теплові зором ОЕП-В.

 

 

 

 

 

 

 
Приціл коліматорний кулеметний ПКП-12,7.
Автор: Пресс-служба   
23.10.2017 15:39

   Приціл ПКП-12,7 вперше широкому загалу представлений на XIV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2017» у Києві в жовтні поточного  року.

   Приціл коліматорний кулеметний ПКП-12,7 - встановлюється на кулемет калібру 12,7-мм на призначений для наведення на ціль зображення червоної точки, що світиться у полі зору. Конструкцією прицілу передбачений механізм встановлення відстані прицілювання.

   Розробник та виробник: ДП «Ізюмський приладобудівний завод», Ізюм.

   Джерело - Ukrainian Military Pages

 
Новий "зір" для БТР-4МВ1.
Автор: Пресс-служба   
17.10.2017 10:19

  

 

   Нова модернізована версія БТР-4МВ1, яка вперше була продемонстрована в Україні на виставці "Зброя та Безпека-2017", отримала новий оптико-електроний приціл з потужним тепловізором, який поєднаний з високоточною цифровою системою ведення вогню.

 

   Новий приціл був створений ДП "Ізюмський приладобудівний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром".

 

 
Відзнаки ізюмчанам з нагоди Дня машинобудівника-2017!
Автор: Пресс-служба   
03.10.2017 12:00

   ГОЛІКОВУ Оксану Олексіївну, начальника складального цеху  ДП «Ізюмський приладобудівний завод», за значний особистий внесок у зміцнення промислового потенціалу Харківської області, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня машинобудівника відзначено Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації /за підписом Голови ХОДА Юлії Світличної/.

 

   СУББОТІКА Сергія Миколайовича, начальника адміністративно-господарського відділу ДП «Ізюмський приладобудівний завод», за високі трудові досягнення, значний особистий внесок у розвиток промисловості регіону, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника відзначено Грамотою Харківської обласної ради /за підписом Голови Харківської обласної ради Сергія Чернова/.

 

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 26

Контакты

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua