gototopgototop

 

Баннер
Главная Новини
ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МАШИНОБУДІВНИКА !

Щороку, в четверту неділю вересня, своє професійне свято відзначають працівники машинобудування і приладобудування (згідно з Указом Президента України «Про День машинобудівника» від 8 вересня 1993 року № 361/93).

 

КОЛЕГИ-ПРИЛАДОБУДІВНИКИ, ВЕЛЬМИШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ПІДПРИЄМСТВА!

 

   День приладобудівника для нас - завжди бажане та очікуване свято. Адже саме завдяки Вашому досвіду та Вашій праці Україна має ефективні зразки вітчизняного озброєння. Саме дякуючи Вам держава спроможна підсилити свої Збройні Сили сучасними оптико-електронними та оптико-механічними приладами. І в цьому спільна наша заслуга і надбання.

   Тому, вшановуючи в день професійного свята творців сучасних оптичних середовищ та приладів, бажаю їм довголіття та міцного здоров’я , творчої наснаги та натхнення, успіхів на шляху до нових трудових звершень.

 

   Зі святом вас, дорогі приладобудівники!  З повагою, директор заводу С.В. Філоненко

 
Вітання з Днем Незалежності !
Автор: Пресс-служба   
20.08.2015 07:33

   Шановні заводчани, ветерани підприємства, ізюмчани, колеги!

 

   Щиро вітаю Вас з найважливішим святом нашої державностівеличним та урочистим Днем незалежності України!

 

   Нових звершень та подальшого процвітання нашої країни, а відтак – і кожної родини, добрих починаньмирного неба над головою!

 
Кращі люди заводу - 2015!
17.08.2015 07:00

   Традиційно, напередодні Дня незалежності України, на ДП ІПЗ обирають та вшановують найкращих людей заводу.

 

   Цього року серед працівників 34-х підрозділів підприємстваце майже 1000 заводчан) обрано 33-и переможця.

 

   Фото всіх найкращих працівників 2015 року розміщено на дошці пошани заводу, а до трудових книжок цих робітників зроблено відповідний запис.

 

   Переглянути фото-версію «Кращі люди заводу-2015» /в форматі PDF/.

Обновлено 17.08.2015 07:21
 
КЕРІВНИЦТВО АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ВІДЗНАЧИЛО ПІДПРИЄМСТВО УКРОБОРОНПРОМУ
Автор: Пресс-служба   
13.07.2015 12:21

   Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод», яке входить до складу ДК «УКРОБОРОНПРОМ», відзначено подякою від керівництва Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Відповідний документ, отриманий на заводі нещодавно, підписав Перший заступник керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України Ігор Колесник.

 

   Як йдеться у самому документі, фахівцям Ізюмського приладобудівного заводу подякували за «високий рівень патріотизму, принципову громадську позицію, надання суттєвої матеріальної допомоги та моральної підтримки особовому складу Збройних Сил України, який бере участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей».

 

   «Завод ніколи не стояв осторонь проблем Збройних Сил України. Ізюмські приладобудівники завжди допомагали армії й продовжують це робити надалі. Ця подякачергове тому підтвердження»,- прокоментував відзнаку керівник підприємства Сергій Філоненко.

 
КЛЮЧЕВАЯ «ИЗЮМИНКА»
Автор: Пресс-служба   
22.05.2015 08:16

  

    Інформаційний матеріал, який розміщено в № 3-4 (березень-квітень 2015 року) спеціалізованого видання «Експорт зброї та оборонний комплекс України» компанії Defense Express.

 

   В статті мова йде проприлади наведення Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», які використовуються в вертолітних протитанкових комплексах.

 

   Переглянути сторінку випуску.

 
Дев’яносто друга весна Ізюмського приладобудівного (13 травня).
Автор: Пресс-служба   
21.05.2015 12:01

 

 

   Знаково, що, святкуючи дев’яносто другу річницю підприємства, заводчани перетнули межу 75 років від початку випуску продукції приладобудування. В далекому 1940 році на підприємстві, окрім оптичного скла, було виготовлено перші серійні оптичні прилади Ізюмського виробництвабіноклі і  с тих пір, завод набув статусу приладобудівного.

 
Вітання з 92-ю річницею !
Автор: Пресс-служба   
12.05.2015 12:59

     

 

Шановні працівники ДП ІПЗ та

ветерани підприємства !

 

      Щиро вітаю Вас з 92-ю річницею підприємства!

 

      Щороку в цей історичний в житті заводу день сповна відчувається відповідальність за майбутнє підприємства.

     

Продовжуючи славетні традиції Ізюмських скловарів та приладобудівників, трудовий колектив з впевненістю крокує в майбутнє.

 

 
Оптимізація системи закупівель на ДП ІПЗ.
Автор: Пресс-служба   
17.04.2015 13:05

  

  

    В 2015 році ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» , як підприємство-учасник ДК «УКРОБОРОНПРОМ», перейшло на сучасну систему закупівель – електронні торговельні майданчики.

 

   Електронні торговельні майданчикице сучасний, максимально прозорий спосіб придбання товарів та послуг....

 

 
«ПРОДУКЦІЯ ЗАВОДУ НЕ ЛИШЕ ЯКІСНА, А Й КОНКУРЕНТОЗДАТНА»
Автор: Пресс-служба   
16.03.2015 11:04

 

Інтерв’ю з директором Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» С.В.ФІЛОНЕНКОМ , що розміщено в Ізюмській міськрайонній газеті «Обрії Ізюмщини» (№ 11 від 13.03.2015 р.).

 

Кор.: – Сергію Вікторовичу, майже рік тому на сторінках міськрайонної газети ми інформували ізюмську громаду про стан справ на підприємстві. Тоді йшлося про необхідність модернізації виробництва, потребу максимальної завантаженості виробничих потужностей. Чи вдалося щось зробити за минулий період?

 

Слід зазначити, що ІПЗ – єдине в місті виробниче підприємство, яке забезпечує роботою близько тисячі працівників.....

 

 
Чітко тримаючи приціл - Ізюмські прилади на «IDEX-2015».
Автор: Пресс-служба   
12.03.2015 13:56

   

   На ДП «Ізюмський приладобудівний завод» підбито підсумки участі в складі об’єднаної експозиції ДК «Укроборонпром» в  Міжнародній виставці військової техніки «IDEX-2015» (Абу-Дабі, ОАЕ), що відбулася з 22 по 26 лютого 2015 року.

 

   Під головуванням Генерального директора ДК "Укроборонпром" Романа Романова відвідувачам виставки, серед яких був і Президент України Петро Порошенко, в рамках експозиції була продемонстрована сучасна конкурентоспроможна продукція підприємств  вітчизняного ВПК.

 

   Серед інших, було представлено і продукцію Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод».

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 10 из 18

On-line консультация

My Status

Контакты

64300, Украина, Харьковская обл.

г. Изюм пр. Ленина 66. тел.: +38 05743 21078

E-Mail: ipz@ipz.com.ua Web: www.ipz.com.ua