gototopgototop

 

Баннер
Главная Новини
«ПРОДУКЦІЯ ЗАВОДУ НЕ ЛИШЕ ЯКІСНА, А Й КОНКУРЕНТОЗДАТНА»
Автор: Пресс-служба   
16.03.2015 11:04

 

Інтерв’ю з директором Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» С.В.ФІЛОНЕНКОМ , що розміщено в Ізюмській міськрайонній газеті «Обрії Ізюмщини» (№ 11 від 13.03.2015 р.).

 

Кор.: – Сергію Вікторовичу, майже рік тому на сторінках міськрайонної газети ми інформували ізюмську громаду про стан справ на підприємстві. Тоді йшлося про необхідність модернізації виробництва, потребу максимальної завантаженості виробничих потужностей. Чи вдалося щось зробити за минулий період?

 

Слід зазначити, що ІПЗ – єдине в місті виробниче підприємство, яке забезпечує роботою близько тисячі працівників.....

 

 
Чітко тримаючи приціл - Ізюмські прилади на «IDEX-2015».
Автор: Пресс-служба   
12.03.2015 13:56

   

   На ДП «Ізюмський приладобудівний завод» підбито підсумки участі в складі об’єднаної експозиції ДК «Укроборонпром» в  Міжнародній виставці військової техніки «IDEX-2015» (Абу-Дабі, ОАЕ), що відбулася з 22 по 26 лютого 2015 року.

 

   Під головуванням Генерального директора ДК "Укроборонпром" Романа Романова відвідувачам виставки, серед яких був і Президент України Петро Порошенко, в рамках експозиції була продемонстрована сучасна конкурентоспроможна продукція підприємств  вітчизняного ВПК.

 

   Серед інших, було представлено і продукцію Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод».

 
Вітаємо з 85-річчям !
Автор: Пресс-служба   
10.03.2015 08:12

Щиро вітаємо з ювілеєм –  85-річчям 

Гребенюка Леоніда Олександровича (10.03)

 

Почесного громадянина міста Ізюм, Голову профспілкового комітету Державного підприємства «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД»!

 

У цей радісний день зичимо козацького гарту, творчого натхнення, любові й добробуту в родинному колі. Хай дорога життя повниться вагомими успіхами, повагою до людей, міцним здоров'ям та радісним настроєм на славу, на єдність мети і дій, на процвітання Вітчизни і на гідне життя українського народу!

 

Адміністрація, профспілковий комітет та трудовий колектив ДП «Ізюмський приладобудівний завод».

 
Вітання з 8 Березня.

  

   Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

 

   Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

 

   З повагою, директор ДП «Ізюмський приладобудівний завод» С.В. Філоненко.

 

  P.S. кожна з понад 440 жінок ДП ІПЗ до Міжнародного жіночого дня отримає матеріальне заохочення (премію) та подяку (згідно наказу директора заводу).

 
Відеодайджест 2014 року : події, досягнення, прагнення.
Автор: Пресс-служба   
04.02.2015 16:57

 
С Новым Годом и Рождеством!
Автор: Пресс-служба   
26.12.2014 14:53

    Уважаемые заводчане!

   Сердечно поздравляю Вас с Новым Годом и Рождеством!

 

   От имени руководства благодарю всех, кто добросовестно трудился, не падал духом, достойно решал производственные задачи и успешно прожил этот год вместе с заводом !

   Уверен, что благодаря профессионализму, настойчивости и творческому подходу нам посилам решать поставленные задачи и вместе мы много сумеем сделать!

   Желаю крепкого здоровья, хорошего настроения, неиссякаемой энергии и   удачи в   делах!

 

   С уважением, директор завода С.В. Филоненко

 
Солодкі подарунки для Ізюмських приладобудівників.
Автор: Пресс-служба   
26.12.2014 14:44

  

 

   Традиційно, напередодні зимових свят Ізюмські приладобудівники отримали солодкі подарунки.

 

   Цього року 258 дітей заводчан поласували солодощами на день Св. Миколая (19 грудня), а напередодні Новорічних та Різдвяних свят кожному працівнику заводу (майже тисяча працюючих) було вручено солодкий набір цукерок.

 
Ізюмські приладобудівники відсвяткували День Гідності та Свободи .

 

 

  Урочистості розпочалися 21-го листопада о 9 годині на Центральній площі заводу. Після підняття Державного прапору України пройшов мітинг, присвячений Дню Гідності та Свободи.

 

   Заходи було проведено з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутнього поколінь об’єктивної інформації про події в Україні та на виконання Указу Президента України П. Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи».

 
На ДП ІПЗ відзначено кращих скловиробників.
Автор: Пресс-служба   
20.11.2014 14:41

   Під час урочистостей з нагоди Дня скловиробника, що пройшли 19 листопада, відзначено сім найкращих працівників скловарного напрямку підприємства. Їм вручено Подяки директора заводу.

   Крім того, всіх працівників підрозділів, що задіяні в скловарній та склообробній сферах, заохочено грошовими винагородами.

 

   Від керівництва, профспілкового комітету, працівників заводу лунали побажання миру, добра, достатку та творчої наснаги всім, хто створює унікальне Ізюмське оптичне скло, хто чатує біля скловарних печей, хто створює оптичні прилади та хто зберігає і примножує традиції Ізюмських скловарів.

 

   “Подякою директора заводу” за результати 2014р. відзначено :

 

 
С Днем стеклопроизводителя!
Автор: Пресс-служба   
18.11.2014 17:13

    УВАЖАЕМЫЕ ЗАВОДЧАНЕ !

 

   Поздравляю Вас с профессиональным праздником - Днем стеклопроизводителя!

 

   В этот день, создателям отечественного оптического стекла и хранителям традиций Изюмских стекловаров, желаю крепкого здоровья, производственных успехов, достатка, благополучия, мирного неба над головой.

   Пусть свет стекловаренных печей освещает Ваш жизненный путь, приносит в Ваши семьи тепло, уют и уверенность в завтрашнем дне!

 

   С уважением, директор завода С.В.Филоненко

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 16

On-line консультация

My Status

Контакты

64300, Украина, Харьковская обл.

г. Изюм пр. Ленина 66. тел.: +38 05743 21078

E-Mail: ipz@ipz.com.ua Web: www.ipz.com.ua