Баннер
Главная Новини
Ізюмський приладобудівний – серед когорти найкращих!
Автор: Пресс-служба   
07.11.2017 10:28

  

   Підсумовуючи результати роботи за три роки  про це поінформував Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов під час наради з керівниками підприємств Концерну, до складу якого входить і Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод».

  

   Керманич висловив слова вдячності трудовим колективам підприємств Концерну, які своєю наполегливою працею створюють конкурентоспроможну продукцію, яка підсилює обороноздатність нашої держави.

 

 
"УКРОБОРОНПРОМ" ПРЕДСТАВЛЯЄ УКРАЇНУ НА "DEFENSE & SECURITY-2017"
Автор: Пресс-служба   
06.11.2017 12:34

   Державний концерн "Укроборонпром" представляє Україну на Міжнародній оборонній виставці потрійного призначення (сухопутні війська, ВМС, ВПС) та внутрішньої безпеки "Defense & Security-2017" (Бангкок, Королівство Таїланд).

   Про це йдеться в повідомленні Прес-служби Концерну.

   Об’єднана експозиція українського ОПК триватиме на стенді В-17, на якому представлено моделі високотехнологічної продукції провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України.

   ДП “Ізюмський приладобудівний завод” входить до складу підприємств, делегації яких формують  об’єднану експозицію ДК «Укроборонпром» на "DEFENSE & SECURITY-2017".

 
Продукція Ізюмських приладобудівників гідно представлена на двох Міжнародних виставках.
Автор: Пресс-служба   
24.10.2017 10:03

 

 

   В жовтні майже одночасно відбулися два заходи, на яких було представлено продукцію ДП «Ізюмський приладобудівний завод».

 

   Першою стартувала виставка AUSA-2017, яка пройшла у місті Вашингтон (США). З 9 по 11 жовтня директор заводу Філоненко С.В. в складі  делегації ДК «Укроборонпром» презентував широкому загалу сучасну продукцію українського ВПК.

 

   А з 10 по 13 жовтня в місті Києві делегацією ДП «Ізюмський приладобудівний завод» на XIV  Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека-2017» було презентовано сучасні оптико-електронні вироби підприємства.

  

   Серед виставкових зразків особливу увагу відвідувачів привертали коліматорний приціл кулеметний 12,7 та оптико електронний приціл з теплові зором ОЕП-В.

 

 

 

 

 

 

 
Приціл коліматорний кулеметний ПКП-12,7.
Автор: Пресс-служба   
23.10.2017 15:39

   Приціл ПКП-12,7 вперше широкому загалу представлений на XIV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2017» у Києві в жовтні поточного  року.

   Приціл коліматорний кулеметний ПКП-12,7 - встановлюється на кулемет калібру 12,7-мм на призначений для наведення на ціль зображення червоної точки, що світиться у полі зору. Конструкцією прицілу передбачений механізм встановлення відстані прицілювання.

   Розробник та виробник: ДП «Ізюмський приладобудівний завод», Ізюм.

   Джерело - Ukrainian Military Pages

 
Новий "зір" для БТР-4МВ1.
Автор: Пресс-служба   
17.10.2017 10:19

  

 

   Нова модернізована версія БТР-4МВ1, яка вперше була продемонстрована в Україні на виставці "Зброя та Безпека-2017", отримала новий оптико-електроний приціл з потужним тепловізором, який поєднаний з високоточною цифровою системою ведення вогню.

 

   Новий приціл був створений ДП "Ізюмський приладобудівний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром".

 

 
Відзнаки ізюмчанам з нагоди Дня машинобудівника-2017!
Автор: Пресс-служба   
03.10.2017 12:00

   ГОЛІКОВУ Оксану Олексіївну, начальника складального цеху  ДП «Ізюмський приладобудівний завод», за значний особистий внесок у зміцнення промислового потенціалу Харківської області, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня машинобудівника відзначено Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації /за підписом Голови ХОДА Юлії Світличної/.

 

   СУББОТІКА Сергія Миколайовича, начальника адміністративно-господарського відділу ДП «Ізюмський приладобудівний завод», за високі трудові досягнення, значний особистий внесок у розвиток промисловості регіону, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника відзначено Грамотою Харківської обласної ради /за підписом Голови Харківської обласної ради Сергія Чернова/.

 

 
ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МАШИНОБУДІВНИКА - 2017!
Автор: Пресс-служба   
21.09.2017 08:50

   Щороку, в четверту неділю вересня, своє професійне свято відзначають працівники машинобудування і приладобудування (згідно з Указом Президента України «Про День машинобудівника» від 8 вересня 1993 року № 361/93).

 

   ШАНОВНІ ПРИЛАДОБУДІВНИКИ, ВЕТЕРАНИ ПІДПРИЄМСТВА!

 

   Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем приладобудівника (машинобудівника)!!

 

   Наш колектив має пряме відношення до цього свята . Адже ми виготовляємо прилади  для техніки, які користуються попитом.

 
"ЗІР ДЛЯ АРМІЇ": ЯК ПРАЦЮЄ УНІКАЛЬНИЙ "ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД" "УКРОБОРОНПРОМУ" – ФОТО- ТА ВІДЕОРЕПОРТАЖ
Автор: Пресс-служба   
14.09.2017 07:19

      ДП "Ізюмський приладобудівний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", є унікальним підприємством. Це єдиний в нашій державі завод на якому виготовляють оптичне скло, а також який розробляє та виготовляє більшість приладів наведення, спостереження та інших, що входять до складу систем керування вогнем для української бронетехніки,  ракетного озброєння,  вертольотів, деяких типів стрілецького озброєння. Саме на цьому підприємстві створюється сучасний "зір" для передової  української зброї та систем озброєння.

     ДЕТАЛЬНО у  матеріалі Прес-служби ДК "Укроборонпром...

 
ДК "УКРОБОРОНПРОМ" ПРЕДСТАВЛЯЄ УКРАЇНУ НА MSPO-2017.
Автор: Пресс-служба   
05.09.2017 13:18

     ДК "Укроборонпром" представляє Україну на 25-й Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017 (05-08 вересня, м. Кельце, Польща).

 

   Експозиція "Укроборонпрому" розташована в холі D, стенд D-14. На чолі делегації – Генеральний директор Концерну Роман Романов.

 

   Про це йдеться в повідомленні Прес-служби Концерну.

 

   Серед підприємств-учасників - ДП "Ізюмський приладобудівний завод" – виробництво оптичних приладів задля військових потреб.

 
"КОРСАР" ПРИЙНЯТО НА ОЗБРОЄННЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.
Автор: Пресс-служба   
29.08.2017 15:47

      Легкий переносний ракетний комплекс "Корсар", який розроблений ДП "Державне Київське Конструкторське Бюро "Луч", що входить до складу ДК "Укроборонпром", прийнятий на озброєння Збройних Сил України у відповідності до наказу Міноборони.

   За точність наведення комплексу відповідає одна з передових серійних розробок "Ізюмського приладобудівного заводу", що входить до складу ДК "Укроборонпром", – прилад наведення ПН-КУ.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 9 из 25

Контакты

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua