Баннер
Главная Новини
"Корсар" отримав український тепловізійний приціл.
Автор: Пресс-служба   
10.10.2019 14:57

     Про цю  новинку виставки "Зброя та Безпека-2019" повідомляє  DefenseExpressChannel.

 

   Новий приціл, розробки та виготовлення ДП "Ізюмський приладобудівний завод", встановлюється на ПТРК "Корсар" замість штатного та поєднує у собі оптичний та тепловізійний канали. Це дозволяє оператору "перемикатися" між двома режимами для кращої ідентифікації цілі та наведення на неї.

 

   Характеристики тепловізора, як повідомив директор ДП "Ізюмський приладобудівний завод" Сергій Філоненко, забезпечують знищення противника на максимальній відстані дії ракети "Корсару" - 2,5 км.

 
ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019: ФАХІВЦІ ПРЕДСТАВИЛИ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ СТАНЦІЮ ОПСН-I.
Автор: Пресс-служба   
09.10.2019 13:26

  

   Президент України Володимир Зеленський завітав на міжнародну військову виставку Зброя та безпека  9 жовтня. Верховний головнокомандувач відвідав стенд Державного концерну “Укроборонпром”.

 

   Про це йдеться в інформаційному матеріалі Прес-служби Державного Концерну «Укроборонпром».

 

   Зокрема, під час доповіді генерального конструктора – генерального директора ДП «ДККБ «ЛУЧ»» Олега Коростельова при безпосередній участі директора Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» Сергія Філоненка, Президенту України було презентовано оптико-прицільну станцію наведення ОПСН-І.

 
ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019: ІЗЮМСЬКИЙ ЗАВОД ВПЕРШЕ ПРЕЗЕНТУЄ ОПТИКО-ПРИЦІЛЬНУ СТАНЦІЮ НАВЕДЕННЯ ОПСН-I.
Автор: Пресс-служба   
08.10.2019 10:16

   XVІ Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2019" розпочала свою роботу 8 жовтня 2019 року. Вона проходить у Міжнародному виставковому центрі у Києві і триватиме до 11 жовтня.

 

   Про це йдеться в повідомленні Прес-служби Концерну.

 

   Серед новітніх розробок вітчизняного ВПК -  оптико-прицільна станція ОПСН-І від ДП "Ізюмський приладобудівний завод", що  розроблена спільно з ДП "ДККБ "Луч". Станція оснащена потужною телевізійною та тепловізійною оптикою, лазерним каналом управління протитанкової ракети та далекоміром.

 

   На фото – зліва направо – інженер Ольга Швед, директор заводу Сергій Філоненко та заступник директора – головний конструктор підприємства Валерій Коваленко.

 
На Форумі в Житомирі.
Автор: Пресс-служба   
07.10.2019 15:17

 

 

  

  

   Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь пройшов  3 жовтня поточного року в м. Житомир.

 

   Кульмінацією заходу  стало проведення 04 жовтня пленарного засідання форуму за участі президентів України Володимира Зеленського та Білорусі Олександра Лукашенка.

 

 

   Серед учасників Форуму – і представники Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром» .

 

 

Подробнее...
 
Анонс міжнародного дебюту сучасного комплексу Ізюмських приладобудівників.
Автор: Пресс-служба   
07.10.2019 07:16

  

 

  ДП "Ізюмський приладобудівний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", на виставці Зброя та безпека - Оружие и безопасность - Arms and Security вперше представить натурний зразок оптико-прицільної станції наведення нового покоління ОПСН-І.

 

   Про це йдеться в інформаційному матеріалі на сторінці Facebook  Державного Концерну «Укроборонпром».

Подробнее...
 
Ізюмські приладобудівники – бронзові призери етапу «естафета» змагань з багатоборства!
Автор: Пресс-служба   
23.09.2019 15:44

  

   21 вересня відбувся черговий, п’ятий, етап загальноміської Спартакіади-2019.  

  

   Змагання з багатоборства приєднали до лав учасників і спортивну команду Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод»,  що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром».

 

   На стадіоні ІЗОШ №4 приладобудівники виборювали першість  у п’яти дисциплінах  - підтягування, легкоатлетичної естафети, метання гранати, підняття гирі та перетягування канату.

 

 

 

Подробнее...
 
Ізюмські приладобудівники серед найкращих машинобудівників області.
Автор: Пресс-служба   
20.09.2019 14:08

 

 

 

   Захід, що був присвячений Дню машинобудівника, відбувся 20 вересня в Будинку рад за безпосередньої участі першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Марка Беккера та першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.

 

   Про це повідомляють офіційний веб-сайт Харківської обласної державної адміністрації та офіційний сайт Харківської обласної ради .

 

 

Подробнее...
 
ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МАШИНОБУДІВНИКА /ПРИЛАДОБУДІВНИКА/ - 2019!
Автор: Пресс-служба   
19.09.2019 15:53

   Щороку, в четверту неділю вересня, своє професійне свято відзначають працівники машинобудування і приладобудування (згідно з Указом Президента України «Про День машинобудівника» від 8 вересня 1993 року № 361/93).

 

   Шановнi заводчани, ветерани пiдприємства, iзюмчани!

 

   Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем машинобудівника (приладобудівника)!

 

   В цей святковий для підприємства день особливо важливим є реалізація прагненнь процвітання заводу, зростання його виробничих та соціальних складових, міцності тадобробуту трудового колективу.

   Глибоко переконаний, що наснага та творчі здобутки кожного окремого працівника натепер гармонійно поєднуються в загальні виробничі успіхи підприємства, сприяють його динамічному розвитку та позитивній розбудові, гуртуються в єдину, спільну промислову справу задля посилення обороноздатності нашої держави.

   ДП ІПЗ – один з найпотужніших локомотивів приладобудівної ланки економіки України. І цих вершин завод досяг завдяки Вам, Вашим виробничим перемогам, досвіду та професіоналізму.

 

   Дякую Вам за трудову звитягу, за гідне продовження славетних традицій Ізюмських приладобудівників та скловиробників, за кропіткий щоденний труд задля щасливого майбутнього нашого підприємства.

 

   Бажаю Вам міцного здоров’я, родинного затишку, достатку, натхнення та сил !

 

   Зі святом Вас!

 

   Сергій Філоненко, директор ДП "Ізюмський приладобудівний завод".

 
"УКРОБОРОНПРОМ" ПРЕДСТАВЛЯЄ СУЧАСНІ РОЗРОБКИ УКРАЇНСЬКОГО ОПК НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ У ПОЛЬЩІ.
Автор: Пресс-служба   
06.09.2019 10:39

  

 

   Підприємства-учасники Державного концерну "Укроборонпром" представляють сучасні розробки та досягнення оборонно-промислового комплексу на Міжнародній виставці  MSPO-2019, яка розпочала свою роботу 3 вересня 2019 року у м. Кельце (Польща).

 

   Про це йдеться в повідомленні Прес-служби Концерну.

 

   ДП “Ізюмський приладобудівний завод” входить до складу підприємств, делегації яких формують  об’єднану експозицію ДК «Укроборонпром» на MSPO-2019.

 
ВІТАННЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ - 2019.
Автор: Пресс-служба   
22.08.2019 09:22

   Шановні заводчани, ветерани пiдприємства,  iзюмчани!

 

   Щиро вiтаю Вас з Днем Незалежності України!

 

   Плекаю надію, що джерело людського таланту і  натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія потужною хвилею продовжать генерувати справи задля служіння Україні, примножувати її славу, наповнювати її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками.

 

   Зичу міцного здоров’я, бадьорості духу, достатку, щедрої долі і наснаги в усіх справах.

 

   Зі святом Вас!

 

   СЕРГІЙ ФІЛОНЕНКО, директор  ДП «ІЗЮМСЬКИЙ  ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД».

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 8 из 31

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua