Баннер
Главная Новини
За крок до бронзових нагород.
Автор: Пресс-служба   
25.11.2019 15:12

 

  

   У суботу, 23 листопада 2019 року, на базі спортивної зали Ізюмської гімназії №3 відбулися змагання з настільного тенісу в залік загальноміської Спартакіади.

 

   Про це повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

 

   Команда приладобудівників була представлена трьома спортсменами.  В наполегливій боротьбі тенісисти заводу вийшли з підгрупи на другому місці. Після чого, в стиковій грі за третю-четверту сходинку п’єдесталу пошани заводчани не змогли подолати команду ПЧ-5 та зупинилися в крокі від бронзової нагороди, посівши четверте місце.

 

 

 

Подробнее...
 
Ізюмські приладобудівники активні учасники ярмарку вакансій ХНУРЕ-2019.
Автор: Пресс-служба   
25.11.2019 12:58

 

 

   Фахівці державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», який входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», завжди залюбки відгукаються на пропозиції спілкування з молодими майбутніми спеціалістами інженерного напряму. Не стала виключенням і участь у XV ярмарку вакансій «Молодий фахівець ХХІ століття», який відбувся 15 листопада 2019 року. Захід проходив безпосередньо в Харківському національному університеті радіоелектроніки дякуючи керівництву закладу та відділу практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ.

 

   Делегацію державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» було представлено двома фахівцями на чолі з керівником підрозділу управління персоналом та кадрової роботи Єсіной Наталією. Ізюмські приладобудівники увійшли до когорти представників 51 компанії, які запропонували студентам та випускникам ВУЗу понад 450 вакансій.

 

   Традиційно на таких заходах не вщухає жвавий інтерес молоді до Ізюмського підприємства , що дозволяє активно популяризувати інженерні професії заводу, а також напрями скловиробництва та приладобудування серед широкого  загалу.

 

 

 

Подробнее...
 
Вітання з Днем скловиробника - 2019!
Автор: Пресс-служба   
15.11.2019 09:41

     Шановнi заводчани, ветерани пiдприємства, iзюмчани!

 

   Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем скловиробника!

 

   Свято  встановлено в Україні «…ураховуючи вагомий внесок українських скловиробників у розвиток економіки держави та відродження багатовікових традицій галузі…» згідно з Указом Президента України «Про День скловиробника» від 9 грудня 2003 року № 1417/2003.

 

Подробнее...
 
Люди - найголовніша цінність Укроборонпрому!
Автор: Пресс-служба   
06.11.2019 09:43

Джерело -  YouTube- канал Державного концерну "Укроборонпром"

 
Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019 /Шилов/.
Автор: Пресс-служба   
04.11.2019 14:16

  

  

   Державне підприємство«Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», активно підтримує державні програми професійної підготовки фахівців.

 

   Про це йдетьсяв медіа-матеріалі Ізюмського міськрайонного  центру зайнятості «Вони  поповнили  лави трудового колективу Ізюмського приладобудівного».

 

   Так, Шилову Юрію Андрійовичу щоб стати до станка довелося за допомогою центру зайнятості повноцінно навчатися обраній професії. Тепер він - токар-револьверник механічного цеху ДП ІПЗ.

 

   Успішна реалізація програм стала можливою завдяки багаторічній співпраці посадовців Ізюмського міськрайонного центру зайнятості на чолі з директором Івановим В.А. та фахівців Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» під керівництвом директора Філоненко С.В.

 


   Завдяки професійно налагодженій взаємодії цих структур вдалося мінімізувати відрізок часу, який витрачав майбутній працівник, долаючи шлях від первинного зверненням до центру зайнятості та завершуючи його безпосереднім працевлаштуванням.

 
Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019 /Калмикова/.
Автор: Пресс-служба   
24.10.2019 15:17

 

  

 

   Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», активно підтримує державні програми професійної підготовки фахівців.

 

   Про це йдеться в медіа-матеріалі Ізюмського міськрайонного  центру зайнятості «Вона поповнила лави трудового колективу Ізюмського приладобудівного» від 21.10.2019 року.

 

   Зокрема, Калмикова Анастасія Олександрівна вже успішно вирішує виробничі питання на посаді техніка-технолога механічного цеху.

  

   А передувало роботі навчання в Київському оптико-механічному коледжі, після закінчення якого скористалася послугами Ізюмського міськрайонного центру зайнятості та потрапила на стажування до ДП ІПЗ.

  

   Після його закінчення приєдналася до творців сучасних оптичних приладів та, паралельно з працевлаштуванням, вступила до лав Харківського національного університету радіоелектроніки.

 

 

 

 

Подробнее...
 
Срібні нагороди шашкового етапу – у приладобудівників!
Автор: Пресс-служба   
23.10.2019 08:20

  

 

   19 та 20 жовтня 2019 року на базі молодіжного центру Ізюмської міської ради, відбулися змагання з шахів та шашок в залік Спартакіади серед підприємств, установ, організацій міста Ізюм.

 

   Про це повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

 

   У шахових баталіях  до майстерності Сергія Липового долучилися виваженість та життєвий досвід ветерана підприємства Геннадія Гаврилова. В підсумку в цьому виду змагань команда підприємства посіла п’яте місце.

 

   А от наступного дня, на етапі двобоїв з шашок, дует приладобудівників Ібрагімов Мохдін та  Клюєв Артем в наполегливій боротьбі зупинилися лише за крок від найвищої сходинки п’єдесталу. У підсумку етапу шашисти посіли другу позицію у рейтингу змагань.

 

   У загальному підсумку наразі спортсмени Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» під головуванням тренера та капітана команди Володимира Шевченка посідають третю позицію турнірної таблиці.

  

 

 

 

 

Подробнее...
 
Ізюмські розробки - на InterPipe TechFest-2019!
Автор: Пресс-служба   
22.10.2019 10:13

 

 

 

   19 та 20  жовтня  в м. Дніпро делегація ізюмчан під головуванням головного технолога скловарного виробництва представила продукцію Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» на 4-му фестивалі науки, техніки та сучасних технологій InterPipe TechFest. Участь заводчан у заході вже стала традиційною.

 

   ДП ІПЗ залюбки приєднується до компаній-учасників, які вже четвертий рік поспіль розлого доводять, що українські  розробки посідають гідне місце серед світових технологічних досягнень.

 

 

 

Подробнее...
 
Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019.
Автор: Пресс-служба   
21.10.2019 07:23

 

   Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», активно підтримує державні програми професійної підготовки фахівців.

 

   Зокрема, про деякі спільні результати йдеться в медіа-матеріалі Ізюмського міськрайонного  центру зайнятості «Він поповнив лави трудового колективу Ізюмського приладобудівного».

 

  Успішна реалізація програм професійної підготовки фахівців стала можливою завдяки багаторічній співпраці посадовців Ізюмського міськрайонного центру зайнятості на чолі з директором Івановим В.А. та фахівців Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» під керівництвом директора Філоненко С.В.

 

 

 

 

 

 

Подробнее...
 
"Корсар" отримав український тепловізійний приціл /відео/
Автор: Пресс-служба   
10.10.2019 15:07

Джерело - DefenseExpressChannel

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 31

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua