gototopgototop

 

Баннер
Главная Новини
КЕРІВНИЦТВО АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ВІДЗНАЧИЛО ПІДПРИЄМСТВО УКРОБОРОНПРОМУ
Автор: Пресс-служба   
13.07.2015 12:21

   Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод», яке входить до складу ДК «УКРОБОРОНПРОМ», відзначено подякою від керівництва Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Відповідний документ, отриманий на заводі нещодавно, підписав Перший заступник керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України Ігор Колесник.

 

   Як йдеться у самому документі, фахівцям Ізюмського приладобудівного заводу подякували за «високий рівень патріотизму, принципову громадську позицію, надання суттєвої матеріальної допомоги та моральної підтримки особовому складу Збройних Сил України, який бере участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей».

 

   «Завод ніколи не стояв осторонь проблем Збройних Сил України. Ізюмські приладобудівники завжди допомагали армії й продовжують це робити надалі. Ця подякачергове тому підтвердження»,- прокоментував відзнаку керівник підприємства Сергій Філоненко.

 
КЛЮЧЕВАЯ «ИЗЮМИНКА»
Автор: Пресс-служба   
22.05.2015 08:16

  

    Інформаційний матеріал, який розміщено в № 3-4 (березень-квітень 2015 року) спеціалізованого видання «Експорт зброї та оборонний комплекс України» компанії Defense Express.

 

   В статті мова йде проприлади наведення Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», які використовуються в вертолітних протитанкових комплексах.

 

   Переглянути сторінку випуску.

 
Дев’яносто друга весна Ізюмського приладобудівного (13 травня).
Автор: Пресс-служба   
21.05.2015 12:01

 

 

   Знаково, що, святкуючи дев’яносто другу річницю підприємства, заводчани перетнули межу 75 років від початку випуску продукції приладобудування. В далекому 1940 році на підприємстві, окрім оптичного скла, було виготовлено перші серійні оптичні прилади Ізюмського виробництвабіноклі і  с тих пір, завод набув статусу приладобудівного.

 
Вітання з 92-ю річницею !
Автор: Пресс-служба   
12.05.2015 12:59

     

 

Шановні працівники ДП ІПЗ та

ветерани підприємства !

 

      Щиро вітаю Вас з 92-ю річницею підприємства!

 

      Щороку в цей історичний в житті заводу день сповна відчувається відповідальність за майбутнє підприємства.

     

Продовжуючи славетні традиції Ізюмських скловарів та приладобудівників, трудовий колектив з впевненістю крокує в майбутнє.

 

 
Оптимізація системи закупівель на ДП ІПЗ.
Автор: Пресс-служба   
17.04.2015 13:05

  

  

    В 2015 році ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» , як підприємство-учасник ДК «УКРОБОРОНПРОМ», перейшло на сучасну систему закупівель – електронні торговельні майданчики.

 

   Електронні торговельні майданчикице сучасний, максимально прозорий спосіб придбання товарів та послуг....

 

 
«ПРОДУКЦІЯ ЗАВОДУ НЕ ЛИШЕ ЯКІСНА, А Й КОНКУРЕНТОЗДАТНА»
Автор: Пресс-служба   
16.03.2015 11:04

 

Інтерв’ю з директором Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» С.В.ФІЛОНЕНКОМ , що розміщено в Ізюмській міськрайонній газеті «Обрії Ізюмщини» (№ 11 від 13.03.2015 р.).

 

Кор.: – Сергію Вікторовичу, майже рік тому на сторінках міськрайонної газети ми інформували ізюмську громаду про стан справ на підприємстві. Тоді йшлося про необхідність модернізації виробництва, потребу максимальної завантаженості виробничих потужностей. Чи вдалося щось зробити за минулий період?

 

Слід зазначити, що ІПЗ – єдине в місті виробниче підприємство, яке забезпечує роботою близько тисячі працівників.....

 

 
Чітко тримаючи приціл - Ізюмські прилади на «IDEX-2015».
Автор: Пресс-служба   
12.03.2015 13:56

   

   На ДП «Ізюмський приладобудівний завод» підбито підсумки участі в складі об’єднаної експозиції ДК «Укроборонпром» в  Міжнародній виставці військової техніки «IDEX-2015» (Абу-Дабі, ОАЕ), що відбулася з 22 по 26 лютого 2015 року.

 

   Під головуванням Генерального директора ДК "Укроборонпром" Романа Романова відвідувачам виставки, серед яких був і Президент України Петро Порошенко, в рамках експозиції була продемонстрована сучасна конкурентоспроможна продукція підприємств  вітчизняного ВПК.

 

   Серед інших, було представлено і продукцію Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод».

 
Вітаємо з 85-річчям !
Автор: Пресс-служба   
10.03.2015 08:12

Щиро вітаємо з ювілеєм –  85-річчям 

Гребенюка Леоніда Олександровича (10.03)

 

Почесного громадянина міста Ізюм, Голову профспілкового комітету Державного підприємства «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД»!

 

У цей радісний день зичимо козацького гарту, творчого натхнення, любові й добробуту в родинному колі. Хай дорога життя повниться вагомими успіхами, повагою до людей, міцним здоров'ям та радісним настроєм на славу, на єдність мети і дій, на процвітання Вітчизни і на гідне життя українського народу!

 

Адміністрація, профспілковий комітет та трудовий колектив ДП «Ізюмський приладобудівний завод».

 
Вітання з 8 Березня.

  

   Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

 

   Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

 

   З повагою, директор ДП «Ізюмський приладобудівний завод» С.В. Філоненко.

 

  P.S. кожна з понад 440 жінок ДП ІПЗ до Міжнародного жіночого дня отримає матеріальне заохочення (премію) та подяку (згідно наказу директора заводу).

 
Відеодайджест 2014 року : події, досягнення, прагнення.
Автор: Пресс-служба   
04.02.2015 16:57

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 7 из 15

On-line консультация

My Status

Контакты

64300, Украина, Харьковская обл.

г. Изюм пр. Ленина 66. тел.: +38 05743 21078

E-Mail: ipz@ipz.com.ua Web: www.ipz.com.ua