Баннер
Главная Новини
Ізюмські розробки - на InterPipe TechFest-2019!
Автор: Пресс-служба   
22.10.2019 10:13

 

 

 

   19 та 20  жовтня  в м. Дніпро делегація ізюмчан під головуванням головного технолога скловарного виробництва представила продукцію Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» на 4-му фестивалі науки, техніки та сучасних технологій InterPipe TechFest. Участь заводчан у заході вже стала традиційною.

 

   ДП ІПЗ залюбки приєднується до компаній-учасників, які вже четвертий рік поспіль розлого доводять, що українські  розробки посідають гідне місце серед світових технологічних досягнень.

 

 

 

Подробнее...
 
Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019.
Автор: Пресс-служба   
21.10.2019 07:23

 

   Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», активно підтримує державні програми професійної підготовки фахівців.

 

   Зокрема, про деякі спільні результати йдеться в медіа-матеріалі Ізюмського міськрайонного  центру зайнятості «Він поповнив лави трудового колективу Ізюмського приладобудівного».

 

  Успішна реалізація програм професійної підготовки фахівців стала можливою завдяки багаторічній співпраці посадовців Ізюмського міськрайонного центру зайнятості на чолі з директором Івановим В.А. та фахівців Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» під керівництвом директора Філоненко С.В.

 

 

 

 

 

 

Подробнее...
 
"Корсар" отримав український тепловізійний приціл /відео/
Автор: Пресс-служба   
10.10.2019 15:07

Джерело - DefenseExpressChannel

 
"Корсар" отримав український тепловізійний приціл.
Автор: Пресс-служба   
10.10.2019 14:57

     Про цю  новинку виставки "Зброя та Безпека-2019" повідомляє  DefenseExpressChannel.

 

   Новий приціл, розробки та виготовлення ДП "Ізюмський приладобудівний завод", встановлюється на ПТРК "Корсар" замість штатного та поєднує у собі оптичний та тепловізійний канали. Це дозволяє оператору "перемикатися" між двома режимами для кращої ідентифікації цілі та наведення на неї.

 

   Характеристики тепловізора, як повідомив директор ДП "Ізюмський приладобудівний завод" Сергій Філоненко, забезпечують знищення противника на максимальній відстані дії ракети "Корсару" - 2,5 км.

 
ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019: ФАХІВЦІ ПРЕДСТАВИЛИ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ СТАНЦІЮ ОПСН-I.
Автор: Пресс-служба   
09.10.2019 13:26

  

   Президент України Володимир Зеленський завітав на міжнародну військову виставку Зброя та безпека  9 жовтня. Верховний головнокомандувач відвідав стенд Державного концерну “Укроборонпром”.

 

   Про це йдеться в інформаційному матеріалі Прес-служби Державного Концерну «Укроборонпром».

 

   Зокрема, під час доповіді генерального конструктора – генерального директора ДП «ДККБ «ЛУЧ»» Олега Коростельова при безпосередній участі директора Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» Сергія Філоненка, Президенту України було презентовано оптико-прицільну станцію наведення ОПСН-І.

 
ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019: ІЗЮМСЬКИЙ ЗАВОД ВПЕРШЕ ПРЕЗЕНТУЄ ОПТИКО-ПРИЦІЛЬНУ СТАНЦІЮ НАВЕДЕННЯ ОПСН-I.
Автор: Пресс-служба   
08.10.2019 10:16

   XVІ Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека – 2019" розпочала свою роботу 8 жовтня 2019 року. Вона проходить у Міжнародному виставковому центрі у Києві і триватиме до 11 жовтня.

 

   Про це йдеться в повідомленні Прес-служби Концерну.

 

   Серед новітніх розробок вітчизняного ВПК -  оптико-прицільна станція ОПСН-І від ДП "Ізюмський приладобудівний завод", що  розроблена спільно з ДП "ДККБ "Луч". Станція оснащена потужною телевізійною та тепловізійною оптикою, лазерним каналом управління протитанкової ракети та далекоміром.

 

   На фото – зліва направо – інженер Ольга Швед, директор заводу Сергій Філоненко та заступник директора – головний конструктор підприємства Валерій Коваленко.

 
На Форумі в Житомирі.
Автор: Пресс-служба   
07.10.2019 15:17

 

 

  

  

   Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь пройшов  3 жовтня поточного року в м. Житомир.

 

   Кульмінацією заходу  стало проведення 04 жовтня пленарного засідання форуму за участі президентів України Володимира Зеленського та Білорусі Олександра Лукашенка.

 

 

   Серед учасників Форуму – і представники Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром» .

 

 

Подробнее...
 
Анонс міжнародного дебюту сучасного комплексу Ізюмських приладобудівників.
Автор: Пресс-служба   
07.10.2019 07:16

  

 

  ДП "Ізюмський приладобудівний завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", на виставці Зброя та безпека - Оружие и безопасность - Arms and Security вперше представить натурний зразок оптико-прицільної станції наведення нового покоління ОПСН-І.

 

   Про це йдеться в інформаційному матеріалі на сторінці Facebook  Державного Концерну «Укроборонпром».

Подробнее...
 
Ізюмські приладобудівники – бронзові призери етапу «естафета» змагань з багатоборства!
Автор: Пресс-служба   
23.09.2019 15:44

  

   21 вересня відбувся черговий, п’ятий, етап загальноміської Спартакіади-2019.  

  

   Змагання з багатоборства приєднали до лав учасників і спортивну команду Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод»,  що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром».

 

   На стадіоні ІЗОШ №4 приладобудівники виборювали першість  у п’яти дисциплінах  - підтягування, легкоатлетичної естафети, метання гранати, підняття гирі та перетягування канату.

 

 

 

Подробнее...
 
Ізюмські приладобудівники серед найкращих машинобудівників області.
Автор: Пресс-служба   
20.09.2019 14:08

 

 

 

   Захід, що був присвячений Дню машинобудівника, відбувся 20 вересня в Будинку рад за безпосередньої участі першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Марка Беккера та першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.

 

   Про це повідомляють офіційний веб-сайт Харківської обласної державної адміністрації та офіційний сайт Харківської обласної ради .

 

 

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 6 из 29

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua