Баннер
Главная Новини
Ізюмські приладобудівники – бронзові призери Загальноміської Спартакіади-2019!
Автор: Пресс-служба   
24.12.2019 10:23

  

 

   21 грудня у великій залі виконавчого комітету Ізюмської міської ради відбулась офіційна церемонія нагородження переможців загальноміської спартакіади.

 

   Про це повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

 

 

   Спочатку на великому екрані було продемонстровано відео з найкращими моментами спортивних змагань протягом всіх етапів спартакіади.

 

 

 

Подробнее...
 
Підсумки Загальноміської Спартакіади-2019 /відео/
Автор: Пресс-служба   
24.12.2019 10:06

Джерело -  YouTube- канал City Izyum

 
Традиційні новорічні /2019-2020/ подарунки для приладобудівників.
Автор: Пресс-служба   
23.12.2019 09:28

  

   Наприкінці року на державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод» , що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», кожний працівник традиційно отримує солодкий подарунок.

 

   В цьому році в День святого Миколая майже 1600 наборів смаколиків вручені приладобудівникам. Серед цього конфетного розмаїття майже 300 пакунків з солодощами передано дітям працівників, а майже сотня  - ветеранам підприємства та дітлахам  малозабезпечених родин, що мешкають в районі приладобудівного заводу.

 

   Традиційно за розпорядженням директора заводу Сергія Філоненка  відбудуться візити заводчан до близько 50 ветеранів-приладобудівників, при чому до деяких осель директор планує завітати особисто.

 
За крок до бронзових нагород.
Автор: Пресс-служба   
25.11.2019 15:12

 

  

   У суботу, 23 листопада 2019 року, на базі спортивної зали Ізюмської гімназії №3 відбулися змагання з настільного тенісу в залік загальноміської Спартакіади.

 

   Про це повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

 

   Команда приладобудівників була представлена трьома спортсменами.  В наполегливій боротьбі тенісисти заводу вийшли з підгрупи на другому місці. Після чого, в стиковій грі за третю-четверту сходинку п’єдесталу пошани заводчани не змогли подолати команду ПЧ-5 та зупинилися в крокі від бронзової нагороди, посівши четверте місце.

 

 

 

Подробнее...
 
Ізюмські приладобудівники активні учасники ярмарку вакансій ХНУРЕ-2019.
Автор: Пресс-служба   
25.11.2019 12:58

 

 

   Фахівці державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», який входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», завжди залюбки відгукаються на пропозиції спілкування з молодими майбутніми спеціалістами інженерного напряму. Не стала виключенням і участь у XV ярмарку вакансій «Молодий фахівець ХХІ століття», який відбувся 15 листопада 2019 року. Захід проходив безпосередньо в Харківському національному університеті радіоелектроніки дякуючи керівництву закладу та відділу практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ.

 

   Делегацію державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» було представлено двома фахівцями на чолі з керівником підрозділу управління персоналом та кадрової роботи Єсіной Наталією. Ізюмські приладобудівники увійшли до когорти представників 51 компанії, які запропонували студентам та випускникам ВУЗу понад 450 вакансій.

 

   Традиційно на таких заходах не вщухає жвавий інтерес молоді до Ізюмського підприємства , що дозволяє активно популяризувати інженерні професії заводу, а також напрями скловиробництва та приладобудування серед широкого  загалу.

 

 

 

Подробнее...
 
Вітання з Днем скловиробника - 2019!
Автор: Пресс-служба   
15.11.2019 09:41

     Шановнi заводчани, ветерани пiдприємства, iзюмчани!

 

   Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем скловиробника!

 

   Свято  встановлено в Україні «…ураховуючи вагомий внесок українських скловиробників у розвиток економіки держави та відродження багатовікових традицій галузі…» згідно з Указом Президента України «Про День скловиробника» від 9 грудня 2003 року № 1417/2003.

 

Подробнее...
 
Люди - найголовніша цінність Укроборонпрому!
Автор: Пресс-служба   
06.11.2019 09:43

Джерело -  YouTube- канал Державного концерну "Укроборонпром"

 
Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019 /Шилов/.
Автор: Пресс-служба   
04.11.2019 14:16

  

  

   Державне підприємство«Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», активно підтримує державні програми професійної підготовки фахівців.

 

   Про це йдетьсяв медіа-матеріалі Ізюмського міськрайонного  центру зайнятості «Вони  поповнили  лави трудового колективу Ізюмського приладобудівного».

 

   Так, Шилову Юрію Андрійовичу щоб стати до станка довелося за допомогою центру зайнятості повноцінно навчатися обраній професії. Тепер він - токар-револьверник механічного цеху ДП ІПЗ.

 

   Успішна реалізація програм стала можливою завдяки багаторічній співпраці посадовців Ізюмського міськрайонного центру зайнятості на чолі з директором Івановим В.А. та фахівців Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» під керівництвом директора Філоненко С.В.

 


   Завдяки професійно налагодженій взаємодії цих структур вдалося мінімізувати відрізок часу, який витрачав майбутній працівник, долаючи шлях від первинного зверненням до центру зайнятості та завершуючи його безпосереднім працевлаштуванням.

 
Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019 /Калмикова/.
Автор: Пресс-служба   
24.10.2019 15:17

 

  

 

   Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», активно підтримує державні програми професійної підготовки фахівців.

 

   Про це йдеться в медіа-матеріалі Ізюмського міськрайонного  центру зайнятості «Вона поповнила лави трудового колективу Ізюмського приладобудівного» від 21.10.2019 року.

 

   Зокрема, Калмикова Анастасія Олександрівна вже успішно вирішує виробничі питання на посаді техніка-технолога механічного цеху.

  

   А передувало роботі навчання в Київському оптико-механічному коледжі, після закінчення якого скористалася послугами Ізюмського міськрайонного центру зайнятості та потрапила на стажування до ДП ІПЗ.

  

   Після його закінчення приєдналася до творців сучасних оптичних приладів та, паралельно з працевлаштуванням, вступила до лав Харківського національного університету радіоелектроніки.

 

 

 

 

Подробнее...
 
Срібні нагороди шашкового етапу – у приладобудівників!
Автор: Пресс-служба   
23.10.2019 08:20

  

 

   19 та 20 жовтня 2019 року на базі молодіжного центру Ізюмської міської ради, відбулися змагання з шахів та шашок в залік Спартакіади серед підприємств, установ, організацій міста Ізюм.

 

   Про це повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

 

   У шахових баталіях  до майстерності Сергія Липового долучилися виваженість та життєвий досвід ветерана підприємства Геннадія Гаврилова. В підсумку в цьому виду змагань команда підприємства посіла п’яте місце.

 

   А от наступного дня, на етапі двобоїв з шашок, дует приладобудівників Ібрагімов Мохдін та  Клюєв Артем в наполегливій боротьбі зупинилися лише за крок від найвищої сходинки п’єдесталу. У підсумку етапу шашисти посіли другу позицію у рейтингу змагань.

 

   У загальному підсумку наразі спортсмени Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» під головуванням тренера та капітана команди Володимира Шевченка посідають третю позицію турнірної таблиці.

  

 

 

 

 

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 5 из 29

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua