Баннер
Главная Новини
Пульс ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» (13.12.2012)
Автор: Пресс-служба   
14.12.2012 16:23

 

Станом на перше грудня 2012 року на підприємстві працювало 1268 чоловік. Статистика констатує, що чоловіків та жінок на заводі майже порівну. Вікова категорія переважної кількості працівників знаходиться в межах від 30 до 50 років. Це саме той вік, коли людина вже має певні життєві та трудові здобутки, прагне реалізувати свій особистий досвід в досягненні мети, максимально налаштована на працю.

 

Старші та досвідченні працівники заводу не тільки сумлінно виконують свої обов’язки, але й безперервно навчають молодь. Скажімо, найстаршим працівником-чоловіком підприємства є Картишев Віктор Гаврилович. В свої 76 років Віктор Гаврилович працює електромонтером. Налагоджувальник устаткування оптичного виробництва Чепурна Олександра Олексіівна в свої 69 років є найстаршою працівницею заводу.

 

Подробнее...
 
Казахське визнання Ізюмських приладобудівників.
Автор: Пресс-служба   
11.12.2012 10:46

 

Прилади ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» в складі продукції ДК «Укроборонпром» на «KADEX-2012» черговий раз отримали міжнародне визнання.

 

В місті Астана (Казахстан) пройшла друга міжнародна виставка озброєння та військово-технічного майна «KADEX-2012». В виставці прийняли участь майже 250 компаній більш ніж з 20 країн світу. Україну на форумі представив ДК «Укроборонпром». До складу зразків озброєння було включено і прилади виробництва ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД».

 

 

Подробнее...
 
Пульс ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» (07.12.2012)
Автор: Пресс-служба   
07.12.2012 16:29

       Про фінанси та податки.  За 10 місяців поточного року середня заробітна плата по підприємству зросла до 1359 грн., а відповідно середня заробітна плата в еквіваленті повної зайнятості за цей період підвищилася до  1717 грн.  Фонд оплати праці за 10 місяців 2012 року склав 19540 тис. грн. Обсяги виробництва збільшилися з 58052 тис грн. за аналогічний період 2011 року до 62116 тис грн. в 2012 році. Продуктивність праці підвищилася з 36 тис грн. до 43 тис. грн. Обсяг реалізації продукції збільшився до показника 54478 тис грн. в порівнянні з 46711 за 10 місяців 2011 року. Характерно, що  в результаті заходів по оптимізації виробничих процесів, в тому числі і впорядкування чисельності працюючих , кількість працівників підприємства скоротилася, але при цьому обсяги виробництва не тільки не зменшилися, а навпакизросли. Збільшення обсягів виробництва фіксується на позначці 7 відсотків. Спираючись на низку об’єктивних факторів, можна стверджувати про позитивну динаміку розвитку заводу та прогнозувати підвищення показників роботи підприємства за підсумками 2012 року.

       6 млн. грн. (без Пенсійного Фонду) податків до бюджетів різних рівнів сплатило підприємство за 9 місяців поточного року.

Подробнее...
 
TITAN 410 SD як приклад успішної інтеграції Ізюмських приладобудівників.
Автор: Пресс-служба   
07.12.2012 16:18

       Нещодавно фахівці Державного підприємства  «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» долучилися до створення гіростабілізованої платформи TITAN 410 SD.

       Платформу було продемонстровано в рамках презентації продукції англо-італьянської компанії SELEX Galileo в вересні поточного року в м. Києві.

       Видання Defense Express зазначає, що цей захід є успішним прикладом інтеграції українських розробників і міжнародних компаній з метою збільшення експортного потенціалу вітчизняного  ВПК. І одним із співавторів цього успіху є Ізюмський приладобудівний завод.

       TITAN410 SD для нашого підприємстваце інтеграція лазерного ціле вказівника в турельну систему гвинтокрила типу «Мі». Слід підкреслити, що співпраця в цьому напрямку має потужний експортний потенціал, який можливо реалізувати в багатьох країнах світу, що мають на озброєнні гвинтокрили Мі-171 та Мі-24. Наразі, заплановано реалізацію першого проекту в інтересах Алжиру. І продукція ДП «Ізюмський приладобудівний завод» є невід’ємною складовою успіху цієї реалізації.

       Підготував Р. Карпюк

 
Вітання з нагоди 21-ї річниці Збройних Сил України
Автор: Пресс-служба   
06.12.2012 08:10

Шановні військовослужбовці, колеги !

Прийміть  поздоровлення з нагоди 21-ї річниці Збройних Сил України.

Дякуючи Вашій праці Збройні сили Держави  відповідають сучасним вимогам,

підтримують на належному рівні свою бойову міць.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів в виконанні своїх службових обов’язків

в справі зміцнення обороноздатності нашої країни.

 
Пульс ИПЗ (30.11.2012)
Автор: Пресс-служба   
29.11.2012 18:37

1. Про то, чем сейчас живёт предприятие.

Предприятие живёт прежде всего своими трудовыми свершениями.

Любой бизнес направлен на результат.

Понимая ответственность перед трудовым коллективом, перед партнерами, завод реструктуризируется.

Следует отметить, что со второго квартала 2012 года зарплата на предприятии увеличилась на 30%. Рабочие, задействованные в производстве и разработке новых видов продукции, работают полную трудовую неделю. Объём производства вырос на 45%, увеличилась загрузка производственных мощностей и, как следствие, часть производственных участков работает в две смены.

Особо стоит выделить, что ряд технологийразработанных и используемых на предприятии,  не имеют аналогов в мире....

Подробнее...
 
Делегация ГОСУДАРСТВЕННОГО ПРЕДПРИЯТИЯ «ИЗЮМСКИЙ ПРИБОРОСТРОИТЕЛЬНЫЙ ЗАВОД» в Москве на Международном форуме «Оптические  приборы и технологии».
Автор: Administrator   
20.11.2012 20:27

С  20 по  23 ноября  2012 года в Москве на территории  Всероссийского выставочного центра проходит VIII международный форум «Оптические  приборы и технологии — OPTICS-EXPO 2012»важнейшее мероприятие в области оптического и оптико-электронного приборостроения, демонстрирующее новейшие разработки и высокие оптические технологии. В работе форума принимают участие более 90 компаний из шести стран мира.

Среди них и делегация ГОСУДАРСТВЕННОГО ПРЕДПРИЯТИЯ «ИЗЮМСКИЙ ПРИБОРОСТРОИТЕЛЬНЫЙ ЗАВОД».

Для форума такого представительского класса участие нашего предприятия является дебютным, однако это не мешает ему успешно представлять новейшие разработки оптического стекловарения и высокоточные оптические компоненты . На стенде предприятия также представлена информация о последних разработках систем наведения и управления высокоточного управляемого оружия.

 
Поздравляем с Днем стеклопроизводителя.
Автор: Administrator   
20.11.2012 20:25

 

Ежегодно 19 ноября в Украине отмечается национальный профессиональный праздник работников стекольной промышленностиДень стеклопроизводителя. Он установлен Указом Президента Украины, учитывая весомый вклад украинских изготовителей стекла в развитие экономики государства и возрождение многовековых традиций отрасли. В стекольной промышленности Украины трудится свыше 50 тысяч мастеров-стеклоделов.

Почти 90 лет Изюмщину в этой отрасли представляет ГП «Изюмский приборостроительный завод». 13 мая 1923 года завод вошёл в строй действующих промышленных предприятий страны, получив первую годную варку оптического стекла.

В настоящий момент завод является одним из мировых флагманов по производству оптического цветного и бесцветного стекла. На предприятии разработаны технологии более 250 марок стекла. Предприятие – единственный в Украине разработчик и производитель кварцевых изделий из непрозрачного кварцевого стекла и кремнеземистых изделий. Кроме оптического стекла завод создает и выпускает высокоточные оптические, оптико-механические и оптико-электронные приборы.

Примечательно, что именно 19 ноября 1711 года родился Михаил Васильевич Ломоносов - первый русский учёный-естествоиспытатель мирового значения. Он первым начал изучение стекла и заложил научную основу в его производство. Под руководством этого талантливого ученого началось производство глазури, фарфора, стекла. Именно поэтому датой профессионального праздника работников стекольной промышленности и выбрали день рождения М.В. Ломоносова.

 
Начал работу обновленный сайт ГП «ИПЗ» - ipz.com.ua
Автор: Administrator   
16.11.2012 15:15

 

С 19 ноября 2012 года начал свою работу обновленный сайт ГОСУДАРСТВЕННОГО ПРЕДПРИЯТИЯ «ИЗЮМСКИЙ ПРИБОРОСТРОИТЕЛЬНЫЙ ЗАВОД». На сайте представлены самые актуальные новости предприятия, история и перечень производств, описание образцов продукции, адреса и контакты, фото и видео материалы о предприятии.

www.ipz.com.ua

 
<< Первая < Предыдущая 31 32 33 34 35 Следующая > Последняя >>

Страница 35 из 35

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua