Баннер
Главная Новини
ЕЁ ОПТИЧЕСКИЕ УНИВЕРСИТЕТЫ.
Автор: Пресс-служба   
09.04.2013 07:25

               Краткий очерк о трудовой деятельности начальника лаборатории разработок и синтеза оптических сред ГП ИПЗ Светланы Олеговны Олым.

 

   Точка отсчета.

 

   В 1996 году после окончания Харьковского по­литехнического института молодой специалист в области технологии оптического стекловаре­ния пополнил ряды трудового коллектива Из­юмского приборостроительного завода. Под руководством Татьяны Ивановны Голиковой, ещё будучи студенткой, Олым прошла предди­пломную практику на предприятии. И хотя с ра­ботой завода уже была знакома не по наслышке, уровень технологии и производства её поразили.

 

   Участок горшковых печей, как часть стекловарен­ного направления, входил в зону ответственности Любовь Александровны Бабиченкоглав­ного технолога стекловаренного производства на то время. Под её чутким руководством и на­чала свою производственную карьеру и тру­довую деятельность молодой технолог Олым.

Подробнее...
 
ЯКІСТЬ ОПТИЧНИХ ВИРОБІВ - ПІД НАДІЙНИМ КОНТРОЛЕМ !
Автор: Пресс-служба   
08.04.2013 10:41

    У лютому поточно­го року на ДП “ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД” за­вершено модернізацію спектрофото­метричного та кутовимірювального метрологічних комплексів.

 

   Завдяки цьому суттєво підвищено точність вимірювань показників оптичних виробів та автоматизовано обробку отриманих даних. Фактично частина власних засобів вимірювання та метрологічної атестації приведені у відповідність до сучасних світових вимог.

 

    Скажімо, однією з су­часних міжнародних вимог до довжини хвилі лазерних приладів, що не шкідлива для ока людини, є 1540 нанометрів. Модернізований Ізюмський спектрофо­тометр дозволяє контролювати цей по­казник до значення 2500 нанометри.

 

   Точність роботи кутовимірувального ком­плексу складає дві десяті кутової секунди. Завдяки цьому з’явилася можливість виго­товляти призми з високою точністю, які ви­користовуються в системах вивірки лазерних каналів керування ракетою і забезпечують високу точність наведення ракет на ціль.

Подробнее...
 
З січня 2013 року ДП ІПЗ розпочало випуск ПН-90М - нового сучасного приладу наведення керованих ракет.
Автор: Пресс-служба   
04.04.2013 14:49

    Власна розробка фахівців підприємства була створена та успішно пройшла випробування в 2012 році.

 

   ПН-90М є складовою частиною сучасних систем керування вогнем, що встановлюються на бронетехніці. Забезпечує наведення керованих ракет для стрільби як з артилерійських систем, так і з контейнеру.

 

   Новий Ізюмський прилад характеризується підвищеною точністю наведення керованих ракет. Має  можливість роботи в режимі стрільби з перевищенням.      Обладнаний вмонтованою високоточною системою вивірки лазерного каналу наведення ракети та прицільним ТВ каналом.

 

   Першу партію ПН-90М буде направлено для  комплектів систем керування вогнем  керованих ракет в рамках співпраці з  ДП «ДККБ «Луч»».

 

ДОВІДКА : ПН-90Мприлад наведення, який призначений для візуального телеспостереження, вибору та супроводу цілі наводчиком, формування поля управління в промені лазеру в діапазоні програмних відстаней від  50 до 5000 м.

Більш детально - на сайті підприємства www.ipz.com.ua в розділі «Продукция/Спецтехника».

 
На ДП ІПЗ призначено нового директора.
Автор: Пресс-служба   
29.03.2013 10:37

   

   28 березня 2013 року керівник департаменту виробництва ДК «Укроборонпром» Олександр Петрович Мазуренко представив трудовому колективу Ізюмського приладобудівного заводу нового директора.

 

   Відтепер ним став Корево Григорій Степанович. До цього він обіймав посаду одного з заступників директора та опікувався всіма технічними аспектами функціонування підприємства.

 

   Зміна керівного складу на підприємстві зумовлена закінченням терміну дії контракту попереднього директора Л.В. Шоломицького .

Подробнее...
 
Майже 8 млн. грн. виручки від реалізації продукції скловаріння отримало ДП ІПЗ за підсумками 2012 року.
Автор: Пресс-служба   
15.03.2013 08:44

    Про що свідчать ці цифри ?

 

    По-перше, і найголовніше, мова йде про те, що на Ізюмському заводі збережена можливість та потужності виробництва високоякісного вітчизняного оптичного скла. Неодноразово експерти галузі та ЗМІ акцентували уваги , що саме в Ізюмі працює єдине в Україні підприємство по виробництву оптичного скла.

 

    По-друге, в умовах ринкових відносин, саме завдяки високій якості, продукція заводу є унікальною та конкурентоспроможною. Про це, зокрема, свідчить великий перелік підприємств, які мають з Ізюмським заводом договірні стосунки. Цей перелік постійно оновлюється в напрямку збільшення. В лавах партнерів -  як вітчизняні так і закордоні компанії.

 

   Наприклад, одне з провідних українських підприємств в сфері оптики для науки та техніки нещодавно відновило партнерські стосунки з ДП ІПЗ. Певний час ці два окремих підприємства розвивалися двома окремими напрямками, але зрозуміли, що ефективний розвиток можливий тільки в тісній взаємовигідній співпраці.

 

  

Подробнее...
 
Як добирають кадри на ДП ІПЗ /досвід співпраці з центром зайнятості/.
Автор: Пресс-служба   
14.03.2013 11:49

    Коментар керівника апарату управління персоналомначальника відділу управління персоналом та кадрової роботи Н.І.Єсіної.

    Потреба підприємства в кадрах перш за все визначається вимогами виробництва та зумовлена завантаженістю заводу замовленнями. Слід також не забувати про вивільнення робочих місць працівниками, які досягли пенсійного віку. Інформацію про потребу ДП ІПЗ в працівниках та перелік кваліфікаційних вимог до кандидатів на посади завжди можна знайти в відділі кадрів підприємства, на стендах центру зайнятості, в ЗМІ.

   Стосовно центру зайнятості слід відзначити, що завод давно та плідно співпрацює з відповідними державними підрозділами по підбору кадрів, як роботодавець активно приймає участь у семінарах, ярмарках вакансій тощо. Це дає свої позитивні результати. В минулому році, скажімо, при підтримці Харківського обласного центру зайнятості було укладено вісім договорів з організації професійного навчання безробітних на базі ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД”. Згідно з умовами договору завод залучає безробітного на реальне робоче місце керуючись своєю потребою в фахівцях. Кандидата на посаду зараховують учнем. На період навчання на неї розповсюджуються всі права та обов’язки працівника. Через певний час учень опановує спеціальність і стає до роботи.

   Вигода взаємналюдина отримує роботу, а підприємство «вирощує» під цю роботу фахівця. Мова йде про добір кадрів виробничої складової діяльності підприємства.

Подробнее...
 
НА ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ ”ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД” ВІДРОДЖЕНО ТРАДИЦІЇ ЗАВОДСЬКОЇ ГАЗЕТИ.
Автор: Пресс-служба   
01.02.2013 08:15

    З січня 2013 року на підприємстві почала виходити заводська газета «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИК».

 

   В першому кольоровому святковому номері розміщено інформацію про Новорічне свято для дітей працівників приладобудівного заводу, про новітні розробки підприємства та програму модернізації оптики для бронетехніки, деякі фінансово-економічні показники роботи заводу в минулому році, матеріал про найкращих Ізюмських приладобудівників тощо.

 

   Відродження заводської газетице ще один крок реалізації комплексної програми , направленої на розширення медіа простору висвітлення діяльності підприємства. Нагадаємо, що на підприємстві традиційно функціонує радіогазета, а з листопада минулого року до неї долучився оновлений сайт заводу ipz.com.ua.

 

   На шпальтах видання прес-служба підприємства планує висвітлювати діяльність ДП "ІПЗ" як флагману українського оптико-електронного приладобудування та виробництва оптичного скла, як складової частини ДК «Укроборонпром», як бюджетоутворюючого підприємства міста Ізюму. Особливу увагу заплановано приділяти новітнім розробкам, соціально-економічним показникам, суспільно-значущим подіям, всьому тому, чим живе та що важливе для заводу, чого він досяг і чого прагне.

 
Зростання середньої зарплати на ДП “ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД” .
Автор: Пресс-служба   
30.01.2013 15:53

   В першому місяці 2012 року середня заробітна плата по підприємству становила 1137 грн., а в останньому місяці року стала вже 1898 грн.

 

   Неодноразово, в тому числі і в засобах масової інформації, керівництво заводу підкреслювало, що показник заробітної плати до кінця 2012 року планується підвищити до 40%. І підсумкові цифри минулого року свідчать, що ця обіцянка була успішно виконана.

 

   Слід згадати, що перші місяці 2012 року для заводу розпочалися з  понад 7 млн грн збитків, відсутності замовлень, вкрай обмеженого виробництва. Підприємство фактично функціонувало лише 2—3 дні на тиждень. Як результат, в першому місяці 2012 року середня заробітна плата становила 1137 грн.

 

   Але вже з  квітня 2012 року новим керівництвом ДП ІПЗ була розроблена і почала втілюватися в життя програма оновлення та виходу з кризи. Посилилася відповідальність за брак і порушення трудової дисципліни. Вимоги ДК «Укроборонпром» суттєво зміцнили дисципліну фінансових розрахунків. Результати не забарилися. Завод подолав збитковість і почав впевнено нарощувати обсяги виробництва. Суттєво зросла завантаженість. Це позначилося і на середній зарплаті. На заводі двічі були проведені заходи по її підвищенню. Виплати почали проводитися стабільно, без затримок і в повному обсязі. І як результат,  в останньому місяці 2012 року середня заробітна плата стала вже 1898 грн.

 
СВОЄЧАСНІ СПЛАТИ - ВІД ПОДАТКІВ ДО ЗАРПЛАТИ.
Автор: Пресс-служба   
29.01.2013 08:21

 

   Понад 24,2 млн. грн. зарплати було нараховано працівникам ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД” в 2012 році.

 

   Це саме ті мільйони гривень, які підприємство фактично доправило до економіки Ізюма.
   Адже робітник-ізюмчанин, отримавши зарплату, розрахувався саме цими коштами за Ізюмську «комуналку», придбав товари та послуги в Ізюмських магазинах, фірмах, організаціях  і ці сфе­ри, як складові економіки міста, отримали «живлення» та можливість функціонування та розвитку.
    Тобто, понад 2 млн. грн. щомісяця протягом 2012 року завод через зарплату своїх робітників інвестував в Ізюм, в його економіку та розвиток. Не в Київ, не в Харків, не в офшор, а саме в Ізюм - в те місто, де розташоване та функціонує підприємство, де живуть його робітники. В те місто, що забезпечує їх теплом, світлом, водою, що лікує, оберігає, вчить і захищає їх дітей та їх родини.

 
Вітання з Новим роком і Різдвом Христовим.
Автор: Пресс-служба   
28.12.2012 14:43

 

 

   Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком і Різдвом Христовим !

 

   Нехай ці прекрасні зимові свята, як вісники оновленого життя, нових мрій та сподівань, принесуть добро, мир, злагоду і впевненість у майбутньому.

 

   Щастя Вам, міцного здоров’я, яскравих подій і здійснення всіх найзаповітніших мрій.

 
<< Первая < Предыдущая 31 32 33 34 35 36 Следующая > Последняя >>

Страница 34 из 36

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua