Баннер
Главная Новини
Систему менеджменту якості ДП ІПЗ атестовано по ISO 9001:2008.
Автор: Пресс-служба   
31.10.2013 14:08

    Міжнародним сертифікатом компанії «Бюро Верітас» (Bureau Veritas)  офіційно підтверджено, що система управління якістю ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» відповідає вимогам стандарту ISO 9001:2008 у сфері виробництва оптичних приладів, а також виробництва оптичного скла (заготовок і деталей).

 

   Атестації передувала кропітка робота. Приведено до відповідності вимогам міжнародного стандарту низку аспектів діяльності підприємства. Серед них: документована система менеджменту якості продукції, деякі можливості заводу задовольняти вимоги всіх зацікавлених в бізнес процесі сторін, тощо.

 

   Відповідність вимогам ISO 9001:2008 - це той показник, який надає можливість входження до різноманітних світових ринків, це свідчення певного міжнародного рівню надійності та добротності підприємства.

 

   Державними органами влади, зокрема Кабінетом Міністрів України, неодноразово підкреслювалося, що основним пріоритетом розвитку промисловості є підвищення конкурентоспроможності продукції, посилення інноваційної  спрямованості шляхом впровадження систем управління якістю. І стандарти серії ISO є найкращим загально визначеним у світі механізмом, який забезпечує якість продукції на всіх етапах її виробничого (життєвого) циклу та сприяє підвищенню результативності роботи підприємства.

 
За 9 місяців 2013 року ДП ІПЗ отримало майже 13,2 млн. грн. від реалізації продукції оптичного скловаріння.
Автор: Пресс-служба   
15.10.2013 14:56

   

   Порівняння річного показника минулого року майже в 8 млн.грн. з показником за 9 місяців поточного року майже в 13,2 млн.грн. свідчить про суттєве зростання потужності скловарної складової підприємства.

 

   Таке зростання стало можливим завдяки успішному поєднанню програми модернізації напрямку оптичного скловаріння і оновленої маркетингової стратегії підприємства. З одного боку, триває розпочатий на початку року  процес покращання показників роботи скловарного комплексу за рахунок удосконалення технологічних процесів виробництва сировинного скла. З іншого боку, відділ маркетингу та збуту збільшив об’єм контрактних зобов’язань заводу в розрізі оптичного скла за рахунок оптимізації процесу ціноутворення та лояльності у ставленні  до замовників.

  

Подробнее...
 
ГП ИПЗ восстановило традицию шефства над школой № 5 г. Изюма.
Автор: Пресс-служба   
15.10.2013 14:41

На праздничном концерте,  посвященном 75-ти летию школы № 5 , который состоялся 12 октября 2013 года,прозвучали поздравления от директора ГОСУДАРСТВЕННОГО ПРЕДПРИЯТИЯ «ИЗЮМСКИЙ ПРИБОРОСТРОИТЕЛЬНЫЙ ЗАВОД» Г.С.Корево.

В своём выступлении руководитель предприятия, в том числе, коснулся и вопроса восстановления традиции шефства производства над школой. В день 75-ти летия историческая традиция была восстановлена.

{youtube}EYHVm7x2XYw{/youtube}

Видео и монтаж – Р. Карпюка

 
Ізюмський приладобудівний завод експортує 95% продукції військового призначення.
Автор: Пресс-служба   
07.10.2013 14:23

    95% продукції військового призначення виробництва ДП «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», йде на експорт. Про це інформаційному агентству "Українські національні новини" ("УНН") повідомив заступник директора - головний конструктор ДП «Ізюмський приладобудівний завод» Валерій Коваленко.

 

   «Наразі ми експортуємо близько 95% продукції заводу. При цьому не лише постачаємо продукцію – ми маємо спільні проекти з практично всією Європою: Францією, Німеччиною, Бельгією, Великобританією, а також з країнами Південної Африки, Арабськими Еміратами», - сказав В.Коваленко.

 

   Джерело - сайт Компанії "Укрспецекспорт".

 
Участие ГП ИПЗ в X специализированной выставке «Зброя та Безпека-2013».
Автор: Пресс-служба   
02.10.2013 08:41

Видеофрагмент информационной программы "События" ТРК "Украина" от 25.09.2013 года

об участии Государственного предприятия «ИЗЮМСКИЙ ПРИБОРОСТРОИТЕЛЬНЫЙ ЗАВОД»

в X специализированной выставке «Зброя та Безпека-2013»,

которая проходила с 25 по 28 сентября 2013 года (г. Киев).

{youtube}Vx8efUYhxhw{/youtube}

Выпуск программы "События" от 25.09.2013 г.

 
Оновлення історичної спадщини.
Автор: Пресс-служба   
28.08.2013 15:10

    Виказуючи повагу до славетної історії та трудового шляху підприємства, до колективу заводу, до людей, що зібрали, впорядкували, зберегли та донесли через роки пам’ятки про завод, у рік 90-річчя на підприємстві розпочато роботу по оновленню історичної спадщини флагману вітчизняного скловаріння та приладобудування.

 

   Звертаємось до ветеранів та працівників підприємства, до партнерів заводу, до краєзнавців, до всіх, кому не байдужа історія Ізюмського приладобудівного і хто має можливість поділитися архівними матеріалами, спогадами, світлинами з особистих архівів, що пов’язані з життям підприємства.

 

   Сподіваємося, що надіслані матеріали доповнять вже існуючи експозиції та посядуть гідне місце серед експонатів музею історії та трудової слави ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД».

 

   Прес-служба чекає Ваших відгуків за адресою : м. Ізюм, пр-т Леніна,66 або на pressa@ipz.com.ua.

 

   Дякуємо за співпрацю!

 
Проект ДП ІПЗ – серед фіналістів Міжнародного конкурсу інноваційних та інвестиційних проектів «Харківські ініціативи» - 2013.
Автор: Пресс-служба   
29.07.2013 13:33

    Цього року  фахівцями заводу представлено проект «Організація виробництва заготівок офтальмологічної лінзи з коефіцієнтом заломлення 1,525-1,8 та спеціального призначення».

 

   Згідно Протоколу Експертної ради конкурсу № 1 від 02.07.2013 року проект ДЕРЖАВНОГО  ПІДПРИЄМСТВА «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» увійшов до переліку проектів-фіналістів конкурсу.

 

   Підбиття підсумків конкурсу, презентації проектів – переможців та вручення нагород відбудеться 6 вересня 2013 року на V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».

 

    Довідка : в 2012 році за два проекти «Організація виробництва склогрануляту» та «Організація виробництва продукції з піноскла» підприємство отримало Дипломи фіналіста Міжнародного конкурсу інноваційних та інвестиційних проектів «Харківські ініціативи».

 
Вперше за останні дев’ятнадцять років на ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» проведено заводський турнір з міні-футболу.
Автор: Пресс-служба   
24.07.2013 16:19

    Першість приурочено до 90-річчя підприємства. Головний приз - перехідний кубок від директора заводуЗа підсумками десяти матчів першості визнано найкращих.

 

   Управління з питань фізичної культури, спорту та туризму м. Ізюма кращим бомбардиром визнало Живенко Олександра , а кращим гравцем турніру Приходченко Антона.

   Директор заводу званням кращого бомбардира відзначив Ібрагімова Мохдіна, а кращого гравцяЖовніра Андрія. Додатково керівником підприємства були нагороджені Липовий Сергій як кращий голкіпер турніру та Вітко Артем як кращий «блукаючий» форвард. До речі Артем отримав і приз глядацьких симпатій /скляний м’яч/ від керівника групи підтримку оптичного цеху.

  

   В загальному заліку беззаперечну перемогу та перехідний кубок турніру виборола команда заводоуправління. Друге місце посіли футболісти ливарно-механічного цеху № 14, а третю сходинку турнірного п’єдесталу зайняла команда оптичного цеху № 15.

 

Подробнее...
 
На ДП ІПЗ виготовлено два комплекти стендового обладнання оперативної перевірки приладів систем керування вогнем.
Автор: Пресс-служба   
16.07.2013 10:24

Стендове обладнання є невід’ємною частиною устаткування універсальної контрольно-перевірочної машини (УКПМ) на базі автомобіля КРАЗ, яка використовується для оперативної перевірки в умовах будь-якої складності параметрів функціонування приладів систем керування вогнем.

А саме : оптичних денних та нічних приладів спостереження, оптико-електронних денних та нічних приладів спостереження, комбінованих приладів спостереження, оптичних та оптико-електронних прицілів, оптико-електронних приладів наведення ракет, що входять до складу систем керування вогнем озброєння та військової техніки.

Натепер за допомогою одного комплекту стендового обладнання можливо оперативно перевірити параметри приладів систем керування вогнем найбільш поширених зразків бронетехніки. Зокрема, сучасних бронетранспортерів, в тому числі БТР-3Е1, БТР-4Е, тощо.

 

Подробнее...
 
Продажа инструмента советского производства.

 

 

   ПРЕДПРИЯТИЕ РЕАЛИЗУЕТ :

 

   - режущий инструмент (сверла, плашки, метчики и др.)

   - резцы

   - алмазный порошок

   - круги V-образные

   - мерительный инструмент

   - слесарный инструмент

 

   СОВЕТСКОГО ПРОИЗВОДСТВА.

 

   СКАЧАТЬ перечень

 

   Заказы принимаются на ipz@ipz.com.ua.

   тел. (050) 364-88-01

 
<< Первая < Предыдущая 31 32 33 34 35 36 Следующая > Последняя >>

Страница 32 из 36

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua