Баннер
Главная Новини
Вітання з Днем скловиробника - 2019!
Автор: Пресс-служба   
15.11.2019 09:41

     Шановнi заводчани, ветерани пiдприємства, iзюмчани!

 

   Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем скловиробника!

 

   Свято  встановлено в Україні «…ураховуючи вагомий внесок українських скловиробників у розвиток економіки держави та відродження багатовікових традицій галузі…» згідно з Указом Президента України «Про День скловиробника» від 9 грудня 2003 року № 1417/2003.

 

Подробнее...
 
Люди - найголовніша цінність Укроборонпрому!
Автор: Пресс-служба   
06.11.2019 09:43

Джерело -  YouTube- канал Державного концерну "Укроборонпром"

 
Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019 /Шилов/.
Автор: Пресс-служба   
04.11.2019 14:16

  

  

   Державне підприємство«Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», активно підтримує державні програми професійної підготовки фахівців.

 

   Про це йдетьсяв медіа-матеріалі Ізюмського міськрайонного  центру зайнятості «Вони  поповнили  лави трудового колективу Ізюмського приладобудівного».

 

   Так, Шилову Юрію Андрійовичу щоб стати до станка довелося за допомогою центру зайнятості повноцінно навчатися обраній професії. Тепер він - токар-револьверник механічного цеху ДП ІПЗ.

 

   Успішна реалізація програм стала можливою завдяки багаторічній співпраці посадовців Ізюмського міськрайонного центру зайнятості на чолі з директором Івановим В.А. та фахівців Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» під керівництвом директора Філоненко С.В.

 


   Завдяки професійно налагодженій взаємодії цих структур вдалося мінімізувати відрізок часу, який витрачав майбутній працівник, долаючи шлях від первинного зверненням до центру зайнятості та завершуючи його безпосереднім працевлаштуванням.

 
Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019 /Калмикова/.
Автор: Пресс-служба   
24.10.2019 15:17

 

  

 

   Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», активно підтримує державні програми професійної підготовки фахівців.

 

   Про це йдеться в медіа-матеріалі Ізюмського міськрайонного  центру зайнятості «Вона поповнила лави трудового колективу Ізюмського приладобудівного» від 21.10.2019 року.

 

   Зокрема, Калмикова Анастасія Олександрівна вже успішно вирішує виробничі питання на посаді техніка-технолога механічного цеху.

  

   А передувало роботі навчання в Київському оптико-механічному коледжі, після закінчення якого скористалася послугами Ізюмського міськрайонного центру зайнятості та потрапила на стажування до ДП ІПЗ.

  

   Після його закінчення приєдналася до творців сучасних оптичних приладів та, паралельно з працевлаштуванням, вступила до лав Харківського національного університету радіоелектроніки.

 

 

 

 

Подробнее...
 
Срібні нагороди шашкового етапу – у приладобудівників!
Автор: Пресс-служба   
23.10.2019 08:20

  

 

   19 та 20 жовтня 2019 року на базі молодіжного центру Ізюмської міської ради, відбулися змагання з шахів та шашок в залік Спартакіади серед підприємств, установ, організацій міста Ізюм.

 

   Про це повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

 

   У шахових баталіях  до майстерності Сергія Липового долучилися виваженість та життєвий досвід ветерана підприємства Геннадія Гаврилова. В підсумку в цьому виду змагань команда підприємства посіла п’яте місце.

 

   А от наступного дня, на етапі двобоїв з шашок, дует приладобудівників Ібрагімов Мохдін та  Клюєв Артем в наполегливій боротьбі зупинилися лише за крок від найвищої сходинки п’єдесталу. У підсумку етапу шашисти посіли другу позицію у рейтингу змагань.

 

   У загальному підсумку наразі спортсмени Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» під головуванням тренера та капітана команди Володимира Шевченка посідають третю позицію турнірної таблиці.

  

 

 

 

 

Подробнее...
 
Ізюмські розробки - на InterPipe TechFest-2019!
Автор: Пресс-служба   
22.10.2019 10:13

 

 

 

   19 та 20  жовтня  в м. Дніпро делегація ізюмчан під головуванням головного технолога скловарного виробництва представила продукцію Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» на 4-му фестивалі науки, техніки та сучасних технологій InterPipe TechFest. Участь заводчан у заході вже стала традиційною.

 

   ДП ІПЗ залюбки приєднується до компаній-учасників, які вже четвертий рік поспіль розлого доводять, що українські  розробки посідають гідне місце серед світових технологічних досягнень.

 

 

 

Подробнее...
 
Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019.
Автор: Пресс-служба   
21.10.2019 07:23

 

   Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», активно підтримує державні програми професійної підготовки фахівців.

 

   Зокрема, про деякі спільні результати йдеться в медіа-матеріалі Ізюмського міськрайонного  центру зайнятості «Він поповнив лави трудового колективу Ізюмського приладобудівного».

 

  Успішна реалізація програм професійної підготовки фахівців стала можливою завдяки багаторічній співпраці посадовців Ізюмського міськрайонного центру зайнятості на чолі з директором Івановим В.А. та фахівців Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» під керівництвом директора Філоненко С.В.

 

 

 

 

 

 

Подробнее...
 
"Корсар" отримав український тепловізійний приціл /відео/
Автор: Пресс-служба   
10.10.2019 15:07

Джерело - DefenseExpressChannel

 
"Корсар" отримав український тепловізійний приціл.
Автор: Пресс-служба   
10.10.2019 14:57

     Про цю  новинку виставки "Зброя та Безпека-2019" повідомляє  DefenseExpressChannel.

 

   Новий приціл, розробки та виготовлення ДП "Ізюмський приладобудівний завод", встановлюється на ПТРК "Корсар" замість штатного та поєднує у собі оптичний та тепловізійний канали. Це дозволяє оператору "перемикатися" між двома режимами для кращої ідентифікації цілі та наведення на неї.

 

   Характеристики тепловізора, як повідомив директор ДП "Ізюмський приладобудівний завод" Сергій Філоненко, забезпечують знищення противника на максимальній відстані дії ракети "Корсару" - 2,5 км.

 
ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019: ФАХІВЦІ ПРЕДСТАВИЛИ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ СТАНЦІЮ ОПСН-I.
Автор: Пресс-служба   
09.10.2019 13:26

  

   Президент України Володимир Зеленський завітав на міжнародну військову виставку Зброя та безпека  9 жовтня. Верховний головнокомандувач відвідав стенд Державного концерну “Укроборонпром”.

 

   Про це йдеться в інформаційному матеріалі Прес-служби Державного Концерну «Укроборонпром».

 

   Зокрема, під час доповіді генерального конструктора – генерального директора ДП «ДККБ «ЛУЧ»» Олега Коростельова при безпосередній участі директора Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» Сергія Філоненка, Президенту України було презентовано оптико-прицільну станцію наведення ОПСН-І.

 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 4 из 27

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua