Баннер
Главная Новини
Майже 8 млн. грн. виручки від реалізації продукції скловаріння отримало ДП ІПЗ за підсумками 2012 року.
Автор: Пресс-служба   
15.03.2013 08:44

    Про що свідчать ці цифри ?

 

    По-перше, і найголовніше, мова йде про те, що на Ізюмському заводі збережена можливість та потужності виробництва високоякісного вітчизняного оптичного скла. Неодноразово експерти галузі та ЗМІ акцентували уваги , що саме в Ізюмі працює єдине в Україні підприємство по виробництву оптичного скла.

 

    По-друге, в умовах ринкових відносин, саме завдяки високій якості, продукція заводу є унікальною та конкурентоспроможною. Про це, зокрема, свідчить великий перелік підприємств, які мають з Ізюмським заводом договірні стосунки. Цей перелік постійно оновлюється в напрямку збільшення. В лавах партнерів -  як вітчизняні так і закордоні компанії.

 

   Наприклад, одне з провідних українських підприємств в сфері оптики для науки та техніки нещодавно відновило партнерські стосунки з ДП ІПЗ. Певний час ці два окремих підприємства розвивалися двома окремими напрямками, але зрозуміли, що ефективний розвиток можливий тільки в тісній взаємовигідній співпраці.

 

  

 
Як добирають кадри на ДП ІПЗ /досвід співпраці з центром зайнятості/.
Автор: Пресс-служба   
14.03.2013 11:49

    Коментар керівника апарату управління персоналомначальника відділу управління персоналом та кадрової роботи Н.І.Єсіної.

    Потреба підприємства в кадрах перш за все визначається вимогами виробництва та зумовлена завантаженістю заводу замовленнями. Слід також не забувати про вивільнення робочих місць працівниками, які досягли пенсійного віку. Інформацію про потребу ДП ІПЗ в працівниках та перелік кваліфікаційних вимог до кандидатів на посади завжди можна знайти в відділі кадрів підприємства, на стендах центру зайнятості, в ЗМІ.

   Стосовно центру зайнятості слід відзначити, що завод давно та плідно співпрацює з відповідними державними підрозділами по підбору кадрів, як роботодавець активно приймає участь у семінарах, ярмарках вакансій тощо. Це дає свої позитивні результати. В минулому році, скажімо, при підтримці Харківського обласного центру зайнятості було укладено вісім договорів з організації професійного навчання безробітних на базі ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД”. Згідно з умовами договору завод залучає безробітного на реальне робоче місце керуючись своєю потребою в фахівцях. Кандидата на посаду зараховують учнем. На період навчання на неї розповсюджуються всі права та обов’язки працівника. Через певний час учень опановує спеціальність і стає до роботи.

   Вигода взаємналюдина отримує роботу, а підприємство «вирощує» під цю роботу фахівця. Мова йде про добір кадрів виробничої складової діяльності підприємства.

 
НА ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ ”ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД” ВІДРОДЖЕНО ТРАДИЦІЇ ЗАВОДСЬКОЇ ГАЗЕТИ.
Автор: Пресс-служба   
01.02.2013 08:15

    З січня 2013 року на підприємстві почала виходити заводська газета «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИК».

 

   В першому кольоровому святковому номері розміщено інформацію про Новорічне свято для дітей працівників приладобудівного заводу, про новітні розробки підприємства та програму модернізації оптики для бронетехніки, деякі фінансово-економічні показники роботи заводу в минулому році, матеріал про найкращих Ізюмських приладобудівників тощо.

 

   Відродження заводської газетице ще один крок реалізації комплексної програми , направленої на розширення медіа простору висвітлення діяльності підприємства. Нагадаємо, що на підприємстві традиційно функціонує радіогазета, а з листопада минулого року до неї долучився оновлений сайт заводу ipz.com.ua.

 

   На шпальтах видання прес-служба підприємства планує висвітлювати діяльність ДП "ІПЗ" як флагману українського оптико-електронного приладобудування та виробництва оптичного скла, як складової частини ДК «Укроборонпром», як бюджетоутворюючого підприємства міста Ізюму. Особливу увагу заплановано приділяти новітнім розробкам, соціально-економічним показникам, суспільно-значущим подіям, всьому тому, чим живе та що важливе для заводу, чого він досяг і чого прагне.

 
Зростання середньої зарплати на ДП “ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД” .
Автор: Пресс-служба   
30.01.2013 15:53

   В першому місяці 2012 року середня заробітна плата по підприємству становила 1137 грн., а в останньому місяці року стала вже 1898 грн.

 

   Неодноразово, в тому числі і в засобах масової інформації, керівництво заводу підкреслювало, що показник заробітної плати до кінця 2012 року планується підвищити до 40%. І підсумкові цифри минулого року свідчать, що ця обіцянка була успішно виконана.

 

   Слід згадати, що перші місяці 2012 року для заводу розпочалися з  понад 7 млн грн збитків, відсутності замовлень, вкрай обмеженого виробництва. Підприємство фактично функціонувало лише 2—3 дні на тиждень. Як результат, в першому місяці 2012 року середня заробітна плата становила 1137 грн.

 

   Але вже з  квітня 2012 року новим керівництвом ДП ІПЗ була розроблена і почала втілюватися в життя програма оновлення та виходу з кризи. Посилилася відповідальність за брак і порушення трудової дисципліни. Вимоги ДК «Укроборонпром» суттєво зміцнили дисципліну фінансових розрахунків. Результати не забарилися. Завод подолав збитковість і почав впевнено нарощувати обсяги виробництва. Суттєво зросла завантаженість. Це позначилося і на середній зарплаті. На заводі двічі були проведені заходи по її підвищенню. Виплати почали проводитися стабільно, без затримок і в повному обсязі. І як результат,  в останньому місяці 2012 року середня заробітна плата стала вже 1898 грн.

 
СВОЄЧАСНІ СПЛАТИ - ВІД ПОДАТКІВ ДО ЗАРПЛАТИ.
Автор: Пресс-служба   
29.01.2013 08:21

 

   Понад 24,2 млн. грн. зарплати було нараховано працівникам ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД” в 2012 році.

 

   Це саме ті мільйони гривень, які підприємство фактично доправило до економіки Ізюма.
   Адже робітник-ізюмчанин, отримавши зарплату, розрахувався саме цими коштами за Ізюмську «комуналку», придбав товари та послуги в Ізюмських магазинах, фірмах, організаціях  і ці сфе­ри, як складові економіки міста, отримали «живлення» та можливість функціонування та розвитку.
    Тобто, понад 2 млн. грн. щомісяця протягом 2012 року завод через зарплату своїх робітників інвестував в Ізюм, в його економіку та розвиток. Не в Київ, не в Харків, не в офшор, а саме в Ізюм - в те місто, де розташоване та функціонує підприємство, де живуть його робітники. В те місто, що забезпечує їх теплом, світлом, водою, що лікує, оберігає, вчить і захищає їх дітей та їх родини.

 
Вітання з Новим роком і Різдвом Христовим.
Автор: Пресс-служба   
28.12.2012 14:43

 

 

   Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком і Різдвом Христовим !

 

   Нехай ці прекрасні зимові свята, як вісники оновленого життя, нових мрій та сподівань, принесуть добро, мир, злагоду і впевненість у майбутньому.

 

   Щастя Вам, міцного здоров’я, яскравих подій і здійснення всіх найзаповітніших мрій.

 
ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» розпочав розробку комбінованої панорамної оптико-прицільної станції, стабілізованої в двох площинах (ОПС).
Автор: Пресс-служба   
26.12.2012 08:30

    

     Розуміючи, що на даний час Україна не має власних ОПС такого класу, а використання світових зразків суттєво обмежено високою вартістю таких станцій, фахівці ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» планують власним коштом створити вітчизняну ОПС.

 

     Керуючись державними цільовими програмою поетапного розроблення і закупівлі нових зразків озброєння, в яких завод приймає участь як складова частина ДК «Укроборонпром», та опираючись на потужний конструкторський і виробничий потенціал,  підприємство має всі можливості для успіху в створені ОПС.

 

    Запланована тривалість робіт по створенню ОПС такого типу становить від 8 до 12 місяців.

 

    На сьогодні виконано 70% розробки робочої конструкторської документації.

 

     Слід відзначити, що грудень поточного року для підприємства насичений різноманітними програмами модернізації та інноваційними розробками, направленими на розширення переліку продукції підприємства, на створення нових та модернізацію вже існуючих зразків техніки військового та спеціального призначення.

 

 
ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» має всі можливості для модернізації електронно-оптичних приладів бронетехніки ТВНЕ-4Б, ТКН-1С, ТКН-3В та ТПН-1-49-23.
Автор: Пресс-служба   
24.12.2012 11:11

До 31 січня 2013 року Державне підприємство «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» планує завершити роботи в рамках програми модернізації чотирьох типів електронно-оптичних приладів бронетехніки , а саме ТВНЕ-4Б, ТКН-1С, ТКН-3В та ТПН-1-49-23.

 

На даний час вже розроблена проектно-конструкторська документація та йде виготовлення дослідних зразків модернізованих приладів ТВНЕ-4БМ, ТКН-1СМ, ТКН-3ВМ та ТПН-1М-49-23.

 

Програма розроблена та втілюється в життя власним коштом підприємства.

 

З технічного боку сенс модернізації полягає в суттєвому покращанню основних показників приладів.

 

В стратегічному плані, при умові загальнодержавного використання, запровадження програми дозволить взяти на озброєння модернізовані електронно-оптичні прилади, тим самим підвищити боєздатність бронетехніки Українського війська.

 

 
Запрошення на Новорічну ялинку.
Автор: Пресс-служба   
21.12.2012 09:47

      22 грудня поточного року з 11 до 13 години на центральній площі Ізюмського приладобудівного заводу пройдуть Новорічні святкові заходи.

 

     До головної заводської ялинки Дід Мороз та Снігуронька запросять Ізюмських приладобудівників, дітей працівників заводу, гостей підприємства.

     Під час заходів прозвучать вітання від керівництва заводу та Державного концерну «Укроборонпром».

     Для створення максимально комфортних умов для учасників свята (зважаючи на низькі температурні показники)  дістатися до ялинки в цей день можна буде заводським автобусом, який курсуватиме по визначеному маршруту.

     Напередодні Новорічних свят всі діти працівників заводу (289  дітей віком до 14 років) гарантовано отримають «солодкі» подарунки.

     З них 271 дитина віком до 12 років ДОДАТКОВО до гарантованих отримає подарунки від керівництва Державного підприємства «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД».

 

     Веселих Новорічних свят !

 
Пульс ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» (13.12.2012)
Автор: Пресс-служба   
14.12.2012 16:23

 

Станом на перше грудня 2012 року на підприємстві працювало 1268 чоловік. Статистика констатує, що чоловіків та жінок на заводі майже порівну. Вікова категорія переважної кількості працівників знаходиться в межах від 30 до 50 років. Це саме той вік, коли людина вже має певні життєві та трудові здобутки, прагне реалізувати свій особистий досвід в досягненні мети, максимально налаштована на працю.

 

Старші та досвідченні працівники заводу не тільки сумлінно виконують свої обов’язки, але й безперервно навчають молодь. Скажімо, найстаршим працівником-чоловіком підприємства є Картишев Віктор Гаврилович. В свої 76 років Віктор Гаврилович працює електромонтером. Налагоджувальник устаткування оптичного виробництва Чепурна Олександра Олексіівна в свої 69 років є найстаршою працівницею заводу.

 

 
<< Первая < Предыдущая 21 22 23 24 25 26 Следующая > Последняя >>

Страница 25 из 26

Контакты

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua