gototopgototop

 

Баннер
Главная Новини
Вітання з Новим роком і Різдвом Христовим.
Автор: Пресс-служба   
28.12.2012 14:43

 

 

   Від щирого серця вітаємо Вас з Новим роком і Різдвом Христовим !

 

   Нехай ці прекрасні зимові свята, як вісники оновленого життя, нових мрій та сподівань, принесуть добро, мир, злагоду і впевненість у майбутньому.

 

   Щастя Вам, міцного здоров’я, яскравих подій і здійснення всіх найзаповітніших мрій.

 
ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» розпочав розробку комбінованої панорамної оптико-прицільної станції, стабілізованої в двох площинах (ОПС).
Автор: Пресс-служба   
26.12.2012 08:30

    

     Розуміючи, що на даний час Україна не має власних ОПС такого класу, а використання світових зразків суттєво обмежено високою вартістю таких станцій, фахівці ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» планують власним коштом створити вітчизняну ОПС.

 

     Керуючись державними цільовими програмою поетапного розроблення і закупівлі нових зразків озброєння, в яких завод приймає участь як складова частина ДК «Укроборонпром», та опираючись на потужний конструкторський і виробничий потенціал,  підприємство має всі можливості для успіху в створені ОПС.

 

    Запланована тривалість робіт по створенню ОПС такого типу становить від 8 до 12 місяців.

 

    На сьогодні виконано 70% розробки робочої конструкторської документації.

 

     Слід відзначити, що грудень поточного року для підприємства насичений різноманітними програмами модернізації та інноваційними розробками, направленими на розширення переліку продукції підприємства, на створення нових та модернізацію вже існуючих зразків техніки військового та спеціального призначення.

 

 
ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» має всі можливості для модернізації електронно-оптичних приладів бронетехніки ТВНЕ-4Б, ТКН-1С, ТКН-3В та ТПН-1-49-23.
Автор: Пресс-служба   
24.12.2012 11:11

До 31 січня 2013 року Державне підприємство «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» планує завершити роботи в рамках програми модернізації чотирьох типів електронно-оптичних приладів бронетехніки , а саме ТВНЕ-4Б, ТКН-1С, ТКН-3В та ТПН-1-49-23.

 

На даний час вже розроблена проектно-конструкторська документація та йде виготовлення дослідних зразків модернізованих приладів ТВНЕ-4БМ, ТКН-1СМ, ТКН-3ВМ та ТПН-1М-49-23.

 

Програма розроблена та втілюється в життя власним коштом підприємства.

 

З технічного боку сенс модернізації полягає в суттєвому покращанню основних показників приладів.

 

В стратегічному плані, при умові загальнодержавного використання, запровадження програми дозволить взяти на озброєння модернізовані електронно-оптичні прилади, тим самим підвищити боєздатність бронетехніки Українського війська.

 

 
Запрошення на Новорічну ялинку.
Автор: Пресс-служба   
21.12.2012 09:47

      22 грудня поточного року з 11 до 13 години на центральній площі Ізюмського приладобудівного заводу пройдуть Новорічні святкові заходи.

 

     До головної заводської ялинки Дід Мороз та Снігуронька запросять Ізюмських приладобудівників, дітей працівників заводу, гостей підприємства.

     Під час заходів прозвучать вітання від керівництва заводу та Державного концерну «Укроборонпром».

     Для створення максимально комфортних умов для учасників свята (зважаючи на низькі температурні показники)  дістатися до ялинки в цей день можна буде заводським автобусом, який курсуватиме по визначеному маршруту.

     Напередодні Новорічних свят всі діти працівників заводу (289  дітей віком до 14 років) гарантовано отримають «солодкі» подарунки.

     З них 271 дитина віком до 12 років ДОДАТКОВО до гарантованих отримає подарунки від керівництва Державного підприємства «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД».

 

     Веселих Новорічних свят !

 
Пульс ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» (13.12.2012)
Автор: Пресс-служба   
14.12.2012 16:23

 

Станом на перше грудня 2012 року на підприємстві працювало 1268 чоловік. Статистика констатує, що чоловіків та жінок на заводі майже порівну. Вікова категорія переважної кількості працівників знаходиться в межах від 30 до 50 років. Це саме той вік, коли людина вже має певні життєві та трудові здобутки, прагне реалізувати свій особистий досвід в досягненні мети, максимально налаштована на працю.

 

Старші та досвідченні працівники заводу не тільки сумлінно виконують свої обов’язки, але й безперервно навчають молодь. Скажімо, найстаршим працівником-чоловіком підприємства є Картишев Віктор Гаврилович. В свої 76 років Віктор Гаврилович працює електромонтером. Налагоджувальник устаткування оптичного виробництва Чепурна Олександра Олексіівна в свої 69 років є найстаршою працівницею заводу.

 

 
Казахське визнання Ізюмських приладобудівників.
Автор: Пресс-служба   
11.12.2012 10:46

 

Прилади ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» в складі продукції ДК «Укроборонпром» на «KADEX-2012» черговий раз отримали міжнародне визнання.

 

В місті Астана (Казахстан) пройшла друга міжнародна виставка озброєння та військово-технічного майна «KADEX-2012». В виставці прийняли участь майже 250 компаній більш ніж з 20 країн світу. Україну на форумі представив ДК «Укроборонпром». До складу зразків озброєння було включено і прилади виробництва ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД».

 

 

 
Пульс ДП «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» (07.12.2012)
Автор: Пресс-служба   
07.12.2012 16:29

       Про фінанси та податки.  За 10 місяців поточного року середня заробітна плата по підприємству зросла до 1359 грн., а відповідно середня заробітна плата в еквіваленті повної зайнятості за цей період підвищилася до  1717 грн.  Фонд оплати праці за 10 місяців 2012 року склав 19540 тис. грн. Обсяги виробництва збільшилися з 58052 тис грн. за аналогічний період 2011 року до 62116 тис грн. в 2012 році. Продуктивність праці підвищилася з 36 тис грн. до 43 тис. грн. Обсяг реалізації продукції збільшився до показника 54478 тис грн. в порівнянні з 46711 за 10 місяців 2011 року. Характерно, що  в результаті заходів по оптимізації виробничих процесів, в тому числі і впорядкування чисельності працюючих , кількість працівників підприємства скоротилася, але при цьому обсяги виробництва не тільки не зменшилися, а навпакизросли. Збільшення обсягів виробництва фіксується на позначці 7 відсотків. Спираючись на низку об’єктивних факторів, можна стверджувати про позитивну динаміку розвитку заводу та прогнозувати підвищення показників роботи підприємства за підсумками 2012 року.

       6 млн. грн. (без Пенсійного Фонду) податків до бюджетів різних рівнів сплатило підприємство за 9 місяців поточного року.

 
TITAN 410 SD як приклад успішної інтеграції Ізюмських приладобудівників.
Автор: Пресс-служба   
07.12.2012 16:18

       Нещодавно фахівці Державного підприємства  «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» долучилися до створення гіростабілізованої платформи TITAN 410 SD.

       Платформу було продемонстровано в рамках презентації продукції англо-італьянської компанії SELEX Galileo в вересні поточного року в м. Києві.

       Видання Defense Express зазначає, що цей захід є успішним прикладом інтеграції українських розробників і міжнародних компаній з метою збільшення експортного потенціалу вітчизняного  ВПК. І одним із співавторів цього успіху є Ізюмський приладобудівний завод.

       TITAN410 SD для нашого підприємстваце інтеграція лазерного ціле вказівника в турельну систему гвинтокрила типу «Мі». Слід підкреслити, що співпраця в цьому напрямку має потужний експортний потенціал, який можливо реалізувати в багатьох країнах світу, що мають на озброєнні гвинтокрили Мі-171 та Мі-24. Наразі, заплановано реалізацію першого проекту в інтересах Алжиру. І продукція ДП «Ізюмський приладобудівний завод» є невід’ємною складовою успіху цієї реалізації.

       Підготував Р. Карпюк

 
Вітання з нагоди 21-ї річниці Збройних Сил України
Автор: Пресс-служба   
06.12.2012 08:10

Шановні військовослужбовці, колеги !

Прийміть  поздоровлення з нагоди 21-ї річниці Збройних Сил України.

Дякуючи Вашій праці Збройні сили Держави  відповідають сучасним вимогам,

підтримують на належному рівні свою бойову міць.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів в виконанні своїх службових обов’язків

в справі зміцнення обороноздатності нашої країни.

 
Пульс ИПЗ (30.11.2012)
Автор: Пресс-служба   
29.11.2012 18:37

1. Про то, чем сейчас живёт предприятие.

Предприятие живёт прежде всего своими трудовыми свершениями.

Любой бизнес направлен на результат.

Понимая ответственность перед трудовым коллективом, перед партнерами, завод реструктуризируется.

Следует отметить, что со второго квартала 2012 года зарплата на предприятии увеличилась на 30%. Рабочие, задействованные в производстве и разработке новых видов продукции, работают полную трудовую неделю. Объём производства вырос на 45%, увеличилась загрузка производственных мощностей и, как следствие, часть производственных участков работает в две смены.

Особо стоит выделить, что ряд технологийразработанных и используемых на предприятии,  не имеют аналогов в мире....

 
<< Первая < Предыдущая 21 22 23 Следующая > Последняя >>

Страница 22 из 23

Контакты

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua