gototopgototop

 

Баннер
Главная Новини
ГП ИПЗ восстановило традицию шефства над школой № 5 г. Изюма.
Автор: Пресс-служба   
15.10.2013 14:41

На праздничном концерте,  посвященном 75-ти летию школы № 5 , который состоялся 12 октября 2013 года,прозвучали поздравления от директора ГОСУДАРСТВЕННОГО ПРЕДПРИЯТИЯ «ИЗЮМСКИЙ ПРИБОРОСТРОИТЕЛЬНЫЙ ЗАВОД» Г.С.Корево.

В своём выступлении руководитель предприятия, в том числе, коснулся и вопроса восстановления традиции шефства производства над школой. В день 75-ти летия историческая традиция была восстановлена.

Видео и монтаж – Р. Карпюка

 
Ізюмський приладобудівний завод експортує 95% продукції військового призначення.
Автор: Пресс-служба   
07.10.2013 14:23

    95% продукції військового призначення виробництва ДП «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», йде на експорт. Про це інформаційному агентству "Українські національні новини" ("УНН") повідомив заступник директора - головний конструктор ДП «Ізюмський приладобудівний завод» Валерій Коваленко.

 

   «Наразі ми експортуємо близько 95% продукції заводу. При цьому не лише постачаємо продукцію – ми маємо спільні проекти з практично всією Європою: Францією, Німеччиною, Бельгією, Великобританією, а також з країнами Південної Африки, Арабськими Еміратами», - сказав В.Коваленко.

 

   Джерело - сайт Компанії "Укрспецекспорт".

 
Участие ГП ИПЗ в X специализированной выставке «Зброя та Безпека-2013».
Автор: Пресс-служба   
02.10.2013 08:41

Видеофрагмент информационной программы "События" ТРК "Украина" от 25.09.2013 года

об участии Государственного предприятия «ИЗЮМСКИЙ ПРИБОРОСТРОИТЕЛЬНЫЙ ЗАВОД»

в X специализированной выставке «Зброя та Безпека-2013»,

которая проходила с 25 по 28 сентября 2013 года (г. Киев).

Выпуск программы "События" от 25.09.2013 г.

 
Оновлення історичної спадщини.
Автор: Пресс-служба   
28.08.2013 15:10

    Виказуючи повагу до славетної історії та трудового шляху підприємства, до колективу заводу, до людей, що зібрали, впорядкували, зберегли та донесли через роки пам’ятки про завод, у рік 90-річчя на підприємстві розпочато роботу по оновленню історичної спадщини флагману вітчизняного скловаріння та приладобудування.

 

   Звертаємось до ветеранів та працівників підприємства, до партнерів заводу, до краєзнавців, до всіх, кому не байдужа історія Ізюмського приладобудівного і хто має можливість поділитися архівними матеріалами, спогадами, світлинами з особистих архівів, що пов’язані з життям підприємства.

 

   Сподіваємося, що надіслані матеріали доповнять вже існуючи експозиції та посядуть гідне місце серед експонатів музею історії та трудової слави ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД».

 

   Прес-служба чекає Ваших відгуків за адресою : м. Ізюм, пр-т Леніна,66 або на Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

   Дякуємо за співпрацю!

 
Проект ДП ІПЗ – серед фіналістів Міжнародного конкурсу інноваційних та інвестиційних проектів «Харківські ініціативи» - 2013.
Автор: Пресс-служба   
29.07.2013 13:33

    Цього року  фахівцями заводу представлено проект «Організація виробництва заготівок офтальмологічної лінзи з коефіцієнтом заломлення 1,525-1,8 та спеціального призначення».

 

   Згідно Протоколу Експертної ради конкурсу № 1 від 02.07.2013 року проект ДЕРЖАВНОГО  ПІДПРИЄМСТВА «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» увійшов до переліку проектів-фіналістів конкурсу.

 

   Підбиття підсумків конкурсу, презентації проектів – переможців та вручення нагород відбудеться 6 вересня 2013 року на V Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».

 

    Довідка : в 2012 році за два проекти «Організація виробництва склогрануляту» та «Організація виробництва продукції з піноскла» підприємство отримало Дипломи фіналіста Міжнародного конкурсу інноваційних та інвестиційних проектів «Харківські ініціативи».

 
Вперше за останні дев’ятнадцять років на ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД» проведено заводський турнір з міні-футболу.
Автор: Пресс-служба   
24.07.2013 16:19

    Першість приурочено до 90-річчя підприємства. Головний приз - перехідний кубок від директора заводуЗа підсумками десяти матчів першості визнано найкращих.

 

   Управління з питань фізичної культури, спорту та туризму м. Ізюма кращим бомбардиром визнало Живенко Олександра , а кращим гравцем турніру Приходченко Антона.

   Директор заводу званням кращого бомбардира відзначив Ібрагімова Мохдіна, а кращого гравцяЖовніра Андрія. Додатково керівником підприємства були нагороджені Липовий Сергій як кращий голкіпер турніру та Вітко Артем як кращий «блукаючий» форвард. До речі Артем отримав і приз глядацьких симпатій /скляний м’яч/ від керівника групи підтримку оптичного цеху.

  

   В загальному заліку беззаперечну перемогу та перехідний кубок турніру виборола команда заводоуправління. Друге місце посіли футболісти ливарно-механічного цеху № 14, а третю сходинку турнірного п’єдесталу зайняла команда оптичного цеху № 15.

 

 
На ДП ІПЗ виготовлено два комплекти стендового обладнання оперативної перевірки приладів систем керування вогнем.
Автор: Пресс-служба   
16.07.2013 10:24

Стендове обладнання є невід’ємною частиною устаткування універсальної контрольно-перевірочної машини (УКПМ) на базі автомобіля КРАЗ, яка використовується для оперативної перевірки в умовах будь-якої складності параметрів функціонування приладів систем керування вогнем.

А саме : оптичних денних та нічних приладів спостереження, оптико-електронних денних та нічних приладів спостереження, комбінованих приладів спостереження, оптичних та оптико-електронних прицілів, оптико-електронних приладів наведення ракет, що входять до складу систем керування вогнем озброєння та військової техніки.

Натепер за допомогою одного комплекту стендового обладнання можливо оперативно перевірити параметри приладів систем керування вогнем найбільш поширених зразків бронетехніки. Зокрема, сучасних бронетранспортерів, в тому числі БТР-3Е1, БТР-4Е, тощо.

 

 
Продажа инструмента советского производства.

 

 

   ПРЕДПРИЯТИЕ РЕАЛИЗУЕТ :

 

   - режущий инструмент (сверла, плашки, метчики и др.)

   - резцы

   - алмазный порошок

   - круги V-образные

   - мерительный инструмент

   - слесарный инструмент

 

   СОВЕТСКОГО ПРОИЗВОДСТВА.

 

   СКАЧАТЬ перечень

 

   Заказы принимаются на Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

   тел. (050) 364-88-01

 
Лидеры футбольного первенства после трех туров.
Автор: Пресс-служба   
11.07.2013 15:01

    После сыгранных трёх туров (из пяти) заводского турнира по мини-футболу лидирует команда заводоуправления.

 

   В каждой из трёх проведенных игр команда добилась победы и занимает верхнюю строчку турнирной таблицы.

 

   С отрывом в одну победу (сыграно три игры, две победы и одно поражение) за лидером следует команда цеха № 15.

 

   Третий номер турнирной таблицы занимает команда цеха № 14 (сыграно две игры, одна победа, одно поражение).

 

   15 и 17 июля пройдут два завершающих тура заводского первенства по мини-футболу.

   Турнир приурочен к 90-й годовщине ГП ИПЗ. В дни турнира проводится по две игрыв 17-00 и 17-45.

 

 

   Приглашаем всех любителей футбола поддержать свои команды.

 
Открытие заводского турнира по мини-футболу 03.07.2013.
Автор: Пресс-служба   
08.07.2013 08:55

 
<< Первая < Предыдущая 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Следующая > Последняя >>

Страница 17 из 21

Контакты

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua