Баннер
Главная Новини БРОНЗОВИЙ СТАРТ ПРИЛАДОБУДІВНИКІВ НА СПАРТАКІАДІ-2022!
БРОНЗОВИЙ СТАРТ ПРИЛАДОБУДІВНИКІВ НА СПАРТАКІАДІ-2022!
Автор: Пресс-служба   
21.02.2022 15:16

 

 

  

 

 

   19 лютого на базі СК “Локомотив” ДЮСШ імені В.В.Ткаченка пройшли змагання з волейболу.

 

  Про це повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

 

   Спортсмени Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», на старті поточного спортивного сезону в рамках загальноміської Спартакіади серед підприємств, організацій та установ Ізюмської міської територіальної громади посіли третю сходинку п’єдесталу пошани!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Спортивна фортуна знов звела заводчан в групі А з потужною командою тепломережі. Як засвідчив перебіг подій – майбутнім переможцем етапу волейболу. У запеклій боротьбі приладобудівники поступилися гравцям ІКПТМ з рахунком 1:2 та втратили лідерство у своїй підгрупі.

 

   А от в інших поєдинках настанови головного тренера команди Володимира Шевченка та тактичні прийоми капітана команди Віталій Васильєв привели до позитивних результатів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

   Завдяки переконливим перемогам над волейболістами КП «БЛАГОУСТРІЙ», гравцями ІЗЮМСЬКОГО РВ АТ “ХАРКІВОБЛЕНЕРГО” та новачками змагань - командою КАМ’ЯНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ приладобудівники зайняли другий рядок у своїй підгрупі.

 

   Перебіг стикового поєдинку за 3-4 місце зі спортсменами ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ зрушив терези перемоги у бік заводчан. Тож у підсумку першого етапу змагань СПАРТАКІАДИ-2022 команда Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» посіла призове третє місце. 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Директор державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» Сергій Філоненко традиційно привітав волейболістів-заводчан з перемогою, високо оцінив спортивно-вольові якості спортсменів-приладобудівників та висловив сподівання на подальші успіхи.

 

    «Командний шлях до перемоги завжди тісно пов’язує власні здобутки з колективними спільними діями. Пишаюся, що приладобудівники  досягають високих спортивних результатів, тим самим демонструючи активну підтримку здорового способу життя, пропагуючи власний переможний спортивний досвід та долучаються до всебічного формування позитивного іміджу заводу», - підсумував  директор ДП ІПЗ Сергій Філоненко.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

   Дякуємо приладобудівникам-переможцям та всім учасникам змагань  за яскраві незабутні моменти спортивного свята!

 

   Бажаємо міцного здоров’я, натхнення задля майбутніх перемог та спортивних успіхів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua