Баннер
Главная Новини Вітання з Днем скловиробника - 2021!
Вітання з Днем скловиробника - 2021!
Автор: Пресс-служба   
18.11.2021 08:43

 

   19 листопада увійшло до професійного календаря як свято скловиробника. За традицією це саме та дата, коли народився відомий вчений Михайло Ломоносов, який опікувався в тому числі і питаннями оптичного скловаріння.

 

   Появу нових технологічних професій, зокрема склороба (скловиробника) зумовив стрімкий розвиток промисловості. На початку XX століття технологією виготовлення оптичного скла володіли тільки Франція, Німеччина, Англія, а невдовзі до них доєдналися США. Слідом за ними завдання великої ваги змогли вирішити й Ізюмські скловари.

 

   Нині інформація про всі етапи становлення та розвитку виробництва оптичного скла в Ізюмі представлена в експозиції музею приладобудівного заводу. На стендах розміщені світлини і документи про видатних заводчан-склоробів, про унікальні досягнення Ізюмських скловиробників, чисельні зразки оптичного скла, приладів, пристроїв та іншої продукції заводу.

 

   Тож щиро вітаю наших виробників скла й ветеранів зі святом!

 

   Впевнений, що сучасні творці оптичної складової підприємства дбайливо бережуть спадщину, збагачують знання та примножують здобутки багатьох поколінь Ізюмських скловарів.

 

   Зичу заводчанам, ветеранам підприємства, всім причетним до нових виробничих досягнень стабільності, бадьорості, міцного здоров’я і благополуччя!

 

   Творцям Ізюмського оптичного скла – честь і хвала!

 

   З Днем Скловиробника!

 

З повагою, директор Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод»  Сергій ФІЛОНЕНКО

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua