Баннер
Главная Новини В КРОЦІ ВІД ЗОЛОТИХ НАГОРОД У ШАШЕЧНОМУ ТУРНІРІ -2021!
В КРОЦІ ВІД ЗОЛОТИХ НАГОРОД У ШАШЕЧНОМУ ТУРНІРІ -2021!
Автор: Пресс-служба   
01.11.2021 17:46

  

 

   30-31 жовтня 2021 року на базі БУ «Молодіжний центр» Ізюмської міської ради відбулися змагання з шахів та шашок в залік Спартакіади серед підприємств, установ, організацій Ізюмської міської ОТГ.

 

   Про це повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

 

   Спортивна команда Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод»,  що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», 31 жовтня виборола ДРУГЕ МІСЦЕ на етапі шашок!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Традиційно на цьому етапі Спартакіади боротьбу вели приладобудівники  Артем Клюєв та Мохдін Ібрагімов. Цьогоріч кожний спортсмен зазнав лише по одній поразці та по одній партії звів у ніччю, а решту партій  виграв. Тож у  підсумку заводчани-шашисти отримали кубок, грамоту та зупинилися за крок до золотих медалей, піднявшись на  другий щабель п’єдесталу пошани.

 

   Напередодні, 30 жовтня, для приладобудівників участь у етапі шахів була не така вдала, як для колег-шашистів. У запеклій боротьбі шахматисти-заводчани посіли четверте місто етапу.

 

Приділяючи значну увагу розвитку фізичної культури і спорту на підприємстві,  директор заводу Сергій Філоненко подякував заводчанам за активну участь у загальноміських заходах, за активне пропагування здорового способу життя та побажав міцного здоров’я, спортивних успіхів та натхнення. Крім того, поінформував переможців етапів про матеріальне стимулювання спортсменів.

 

 

 

 

 

 

 

 

   Це вже не перший випадок, коли спортсмени заводської команди обіймають призові місця на етапах Спартакіади-2021.

 

   Так 10 квітня 2021 року  на етапі волейболу команда приладобудівників  посіла призове третє місце, а 29 травня 2021 року заводчани вибороли срібні медалі етапу мініфутболу.

 

 

   Крім того, 12 червня 2021 року  серед більш ніж 500 велосипедистів, які прийняли участь у  яскравому  спортивному  святі-«Велодень з друзями», мабуть найактивнішими була команда велосипедистів– працівників державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до Державного концерну «Укроборонпром».

 

 

 

 

 

 

  

   Нагадаємо, що за підсумками минулого спортивного 2020 року у загальному заліку збірна команда державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» посіла ДРУГЕ місце.

 

    Дякуємо приладобудівникам-переможцям та всім учасникам змагань  за яскраві незабутні моменти спортивного свята!

 

     Бажаємо міцного здоров’я, натхнення задля майбутніх перемог та спортивних успіхів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua