Баннер
Главная Новини До Дня захисників і захисниць України-2021.
До Дня захисників і захисниць України-2021.
Автор: Пресс-служба   
18.10.2021 15:21

 

   Олександр Чуб – токар-розточувальник на Державне підприємство "Ізюмський приладобудівний завод". Йому 29 років, 4 з них він боронив Україну на Донбасі в складі 17-ої окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка.

 

   Розпочинав військову справу механіком-водієм, а закінчив контракт командиром танка в сержантських погонах.

 

   Про це йдеться в медіа-проекті до Дня захисників і захисниць України на офіційній фейсбук-сторінці  Державного концерну«Укроборонпром».

 

   «Найспекотніший» момент служби був, коли ми пробилися між Шахтарськом і Торезом та вийшли на Савур-могилу, – пригадує Олександр. – Перехід до села Степанівка завершився потужним ворожим обстрілом, під час якого було вщент знищено мій Т-64. Але попри все ми змогли відбити ворожі атаки, перегрупуватися та дійти до Червоного Луча, потім на Антрацит, вийшли на Лутугіне звідки прорвалися на Чорнухіне. Наша група завдання виконала в повному обсязі та з перемогою повернулася в пункт постійної дислокації».

 

   Нині Олександр Чуб долучився до створення сучасних ізюмських приладів, опікується питаннями металообробки. У вільний час цікавиться музикою.

 

   Чоловік впевнений, що День захисника та захисниці України – це ще одна нагода подякувати тим, хто захищає нашу державу, хто зміцнює її обороноздатність. Тим, хто гідно дає відсіч ворогу. Тож бажаємо всім, хто в і в окопах, і в тилу, здоров’я, міцності і наснаги.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua