Баннер
Главная Новини Ізюмські приладобудівники посприяли проведенню зборів нацгвардійців.
Ізюмські приладобудівники посприяли проведенню зборів нацгвардійців.
Автор: Пресс-служба   
14.09.2021 09:36

 

   Офіцери Східного оперативно-територіального об’єднання (ОТО) Національної гвардії України в рамках дводенних навчально-методичних зборів з заступниками командирів військових частин з озброєння – начальниками технічних частин, начальниками служб технічного забезпечення військових частин відвідали ДП «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром».

 

   Про це повідомляється на офіційній фейсбук-сторінці Східного ОТО Національної гвардії України.

 

 

 

 

 

 

 

   Зокрема, зазначається, що фахівці підприємства провели для гвардійців екскурсію по виробництву та детально розповіли про розробку, модернізацію, ремонт та виробництво військових оптичних приладів.

 

   Заступник директора- головний конструктор Валерій Коваленко ознайомив учасників заходу з основними характеристиками низки Ізюмських як новітніх так і модернізованих оптичних та оптико-електронних приладів, які встановлено на українські панцерники БТР-3, БТР-4, БТР-60 та БТР-70.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Варто зазначити, що ДП ІПЗ – єдине в Україні підприємство, що виробляє оптичне скло, а також входить до переліку небагатьох вітчизняних заводів, які виготовляють оптичні прилади для бронетехніки. У 2011 році в результаті реструктуризації завод був переданий в управління «Укроборонпром», і на сьогоднішній день продукція заводу йде на експорт.

 

   Завершився захід спільним фото та побажаннями подальшої плідної співпраці.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua