Баннер
Главная Новини УКРАЇНСЬКІ КОМПАНІЇ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ СВОЇ РОЗРОБКИ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ MSPO-2021 У ПОЛЬЩІ.
УКРАЇНСЬКІ КОМПАНІЇ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ СВОЇ РОЗРОБКИ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ MSPO-2021 У ПОЛЬЩІ.
Автор: Пресс-служба   
08.09.2021 09:16

 

 

   ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» очолило об’єднану українську експозицію на 29-й Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2021, що з 7 по 10 вересня проходить у виставково-конгресовому центрі Targi Kielce в місті Кельце в Польщі.

 

   Про це йдеться в повідомленні Прес-служби  ДП СЗТФ «ПРОГРЕС».

 

   На українському стенді в Польщі представлено низку найкращих новітніх розробок державних та приватних підприємств ОПК України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   ДП “Ізюмський приладобудівний завод” входить до сладу підприємств, делегації яких формують  об’єднану експозицію ДК «Укроборонпром» на MSPO-2021.

 

   Також свою продукцію демонструют ДержККБ «Луч», ДП «Конотопський авіаремонтний завод «АВІАКОН», ДП «Шосткинський завод «Імпульс», ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП», ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор».

 

 

 

 

 

   Презентовано в макетах та натурних зразках низку продукції українського виробництва – від ракетного комплексу РК-360МЦ «Нептун» та РСЗВ «Вільха» і до підривачів та капсулів боєприпасів, а також таких розробок, як, наприклад, керамічні бронепанелі.

 

   Довідково: MSPO – щорічна найбільша виставка досягнень оборонної промисловості у Польщі та Центральній Європі. Вона організовується та поводиться під патронатом президента Республіки Польща. Україна бере участь у заході з 2014 року.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua