Баннер
Главная Новини Тримаючи курс на продовження плідної співпраці з центром зайнятості.
Тримаючи курс на продовження плідної співпраці з центром зайнятості.
Автор: Пресс-служба   
19.08.2021 14:23

 

  

 

 

    Нещодавно на Державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод» відбулася чергова планова зустріч керівництва заводу з фахівцями Ізюмського міськрайонного центру зайнятості.

 

   Актуальними питаннями заходу було обговорення стратегії взаємодії під час карантинних обмежень, а також опрацьовувалися аспекти щодо дуальної форми навчання, повернення ЄСВ для внутрішньо переміщених осіб та  надання різних типів допомог.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Директор ДП ІПЗ Сергій Філоненко зазначив, що такі заходи вже отримали статус постійних та дозволяють ефективно комунікувати виробничому сектору з потенційними працівниками.

 

   Керманич подякував директору ІМЦЗ Вячеславу Іванову за плідну багаторічну співпрацю та висловив сподівання на продовження таких гарних партнерських відносин.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   В свою чергу очільник Ізюмського центру зайнятості  поінформував присутніх про новітні зміни щодо напрямків діяльності установи, а фахівці Вікторія Кушнеренко та Наталія Ноженко деталізували пропозиції для заводу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Підсумовуючи зустріч начальник відділу управління персоналом ДП ІПЗ Наталія Єсіна висловила подяку за фаховість і професіоналізм та запросила фахівців на наступну зустріч.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua