Баннер
Главная Новини Профспілку Ізюмських приладобудівників очолила Алла Олексіївна Кравцова.
Профспілку Ізюмських приладобудівників очолила Алла Олексіївна Кравцова.
Автор: Пресс-служба   
12.08.2021 14:49

 

   Загальне голосування делегатів заводської звітно-виборчої профспілкової конференції, що відбулася 10 серпня на Державному підприємстві «Ізюмській приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», офіційно викреслило з назви посади пані Алли словосполучення «в.о.». Відтепер Кравцова А.О. -  Голова об’єднаної профспілкової організації підприємства.

 

   Майже рік Алла Олексіївна виконувала обов’язки керманича профспілки приладобудівників з тих самих пір як беззмінний з 1963 року  Голова Леонід Гребенюк у силу поважного віку (в 2021 році йому виповнився 91 рік)  пішов на заслужений відпочинок.

 

   І перш за все новообраний профспілковий керівник щиро подякувала Леоніду Олександровичу за багаторічну плідну працю та побажала йому міцного здоров’я та наснаги.

 

 

 

 

 

 

 

 


   Під час заходу були підведені підсумки діяльності організації за 5 років. Як повідомила Алла Кравцова, форми та методи праці профспілкового комітету базувалися на партнерській взаємодії профкому з адміністрацією підприємства у вирішенні виробничих та соціально-економічних завдань, а також обов’язковості дотримання соціальних гарантій для працюючих, що зумовлені  колективним договором.

 

   За цей час через профспілку пройшло більше ніж 4000 документів, проведено 10 профсоюзних конференцій та 117 засідань, які були орієнтовані на необхідність вирішення питань в інтересах заводчан. Це різноманітні соціально-економічні, питання, в тому числі і надання матеріальної допомоги; оздоровлення заводчан та членів їх сімей, спортивно-масові заходи, участь в організації та дотримання вимог щодо запобігання розповсюдження COVID19 тощо.

 

   Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять членів профспілки, які за ці п’ять років пішли за вічну межу.

 

 

 

 

 

 

 

 

    

  

   Виступ Голови ревізійною комісії підтвердив факт відсутності порушень під час роботи профспілки.

 

      Директор Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний   завод» Сергій Філоненко  відзначив повноту та об’єктивність  докладу Алли Кравцової.  


      Очільник підприємства озвучив офіційну статистику по успішному виконанню деяких пунктів колективного договору.


      Зокрема, в 2020 році 94 працівника отримали  більш ніж 78,5тис.грн по додатковим відпусткам по народженню дитини, ювілейним датам, тощо. Станом на 02 серпня поточного року 49 працівників вже отримали  на ці цілі в загальному підсумку майже 54 тис грн.

 

 

 

 

 

 

  

  

   Витрати на охорону праці (спецодяг, тощо) в 20170 році склали майже 73 тис. грн, 2018 рік – більше ніж 105 тис грн, 2019 рік – майже 166 тис грн., 2020 рік – більше ніж 484 тис грн, станом на 02 серпня 2021 рок у- 182,5 тис грн.
Також директор оприлюднив показники витрат по підприємству по наданню допомоги на оздоровлення під час відпустки – в 2020 році 1059 чоловік на загальну суму майже 530 тис грн.,а станом на 02 серпня 2021 року  726 чоловік на загальну суму більше ніж 363 тис грн; на благодійну допомогу з фонду підприємства -  в 2020 році 92 чоловіка на загальну суму майже 80,8 тис грн.,а станом на 02 серпня 2021 року  63 чоловік на загальну суму більше ніж 61 тис грн.


   Сергій Філоненко оприлюднив результати роботи  бази відпочинку заводу та медико-санітарної частини. До речі, на капітальний ремонт заводського медзакладу (покращання умов) цього року  із коштів підприємства витрачено 440 тис грн.


   Окремо і особливо директор відзначив спортивні звитяги команди заводчан, а саме, що спортсмени-приладобудівники в рамках Спартакіади серед підприємств, установ, організацій Ізюмської міської територіальної громади наразі посідають призови місця, а за підсумками 2020 року у загальному заліку піднялися на другу призову сходинку п’єдесталу пошани.

  

 

 

 

 


 

   Делегати визнали роботу профспілкового комітету задовільною та затвердили звіт Ревізійної комісії.

 

   Під час заходу було обрано  членів профспілкового комітету і ревізійної комісії та делеговано представника Ізюмських приладобудівників до міста Києва на профспілковий з’їзд працівників оборонної промисловості. До столиці поїде начальник адміністративно-господарчого відділу Юлія Алексієнко.
  

   Кандидатура новообраного Голови профспілкового комітету Ізюмського приладобудівного заводу Алли Кравцової  учасниками конференції була затверджена в якості представника в Центральну Раду профспілки працівників оборонної промисловості України.


   Завершилася конференція побажаннями плідної співпраці та загальним фото активу об’єднаної профспілкової організації Державного підприємства «Ізюмській приладобудівний завод».

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua