Баннер
Главная Новини Ізюмські приладобудівники презентували нові оптико-прицільні станції для української бронетехніки.
Ізюмські приладобудівники презентували нові оптико-прицільні станції для української бронетехніки.
Автор: Пресс-служба   
22.06.2021 12:45

 

 

   Державне підприємство "Ізюмський приладобудівний завод" та ДержККБ "Луч" на виставці "Зброя та Безпека-2021" представили сучасні оптико-прицільні станції наведення для встановлення на різні типи бронетехніки – БТР, БМП, танки та інші машини.

 

   Про це йдеться в повідомленні на voi.com.ua.

 

   Нова станція має значно посилити здатність української бронетехніки точно влучати у ціль.

 

 

 

 

 

 

  

   Ця станція призначена для спостереження, вибору і супроводження цілі; визначення дальності по цілі в денних та нічних умовах; а також формування на програмній відстані лазерного інформаційного поля управління протитанковою ракетою (у варіанті для навідника).

 

   Оптико-прицільна станція розроблена у двох варіантах: для навідника ОПС-3 та командира ОПС-3К.

 

   Оптико-прицільна станція складається з:

 

     - тепловізора китайського виробництва (він продемонстрував найкращі результати у порівнянні з конкурентами) з дальністю виявлення цілей до 14,5 км та розпізнавання цілей до 6 км;

 

  

 

   -лазерного каналу наведення (для станції навідника; у варіанті для командира цей канал відсутній), який дозволяє запускати ракети на відстані до 7 км;

   -двох тепловізійних каналів вузького та широкого поля зору з дальністю виявлення цілей до 13 км, в яких використовуються цифрові камери виробництва США з високою роздільною здатністю;

   -лазерного далекоміра з максимальною вимірювальною здатністю до 15 км.

 

   Наразі навіть модернізовані Т-64 зразка 2017 мають простіші системи за нову ОПС-3, а Т-64БВ взагалі не мають тепловізора.

 

   Також станція оснащується моментними двигунами, волоконними датчиками та гіроскопом виробництва США з покращеними характеристиками.

 

 

 

 

 

 

   У ОПС-3 передбачена двоконтурна система стабілізації, яка буде забезпечувати необхідні для точного наведення характеристики. Водночас відхилення лазерних каналів наведення становить не більше 350 мм. Тобто, за умови чіткого наведення ракета влучить точно в ціль.

 

   Як і передбачалося раніше, ОПС-3 буде встановлюватися і на модернізований "Штурм-СМ" замість ОПСН-І, оскільки вона значно дешевша, а її характеристик достатньо для успішного виконання бойового завдання.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua