Баннер
Главная Новини МІЖНАРОДНИЙ ДЕБЮТ ІЗЮМСЬКОЇ ПРИЦІЛЬНОЇ СТАНЦІЇ ОПС-3 НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2021».
МІЖНАРОДНИЙ ДЕБЮТ ІЗЮМСЬКОЇ ПРИЦІЛЬНОЇ СТАНЦІЇ ОПС-3 НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2021».
Автор: Пресс-служба   
17.06.2021 15:10

 

 

 

   З 15 червня гостинно відчинила свої двері XVІI Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2021», яка проходить у Міжнародному виставковому центрі у Києві .

 

  Серед учасників заходу – і фахівці державного підприємства  «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром».

 

   Загалом Концерном представлено більше 140 експонатів – продукції військового та подвійного призначення.

 

   Про це йдеться в повідомленні Прес-служби Концерну.

 

 

 

 

 

 

  

 

   Для ізюмчан вже стало доброю традицією презентувати під час таких заходів в Києві свої новітні розробки. Цього разу фахівці заводу презентують розробку 2021 року - оптико-прицільну станцію наведення  ОПС-3.

 

      Вона призначена (в денних та нічних умовах) для спостереження, вибору і супроводу цілі, визначення дальності до цілі, формування на програмній відстані лазерного інформаційного поля управління протитанковою ракетою. Прилад є складовою частиною системи управління вогнем бронетехніки та морських систем.

 

   Станція оснащена потужною телевізійною та тепловізійною оптикою, лазерним каналом управління протитанкової ракети та далекоміром.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

   Максимальна відстань, яку вимірює лазерний далекомір сягає 15 км, а лазерний канал забезпечує формування поля керування ракетою ПТРК в діапазоні відстаней - 50 -7000 м.

 

   Потужна оптика дозволяє за допомогою ТВ-каналу виявити ціль за 20 км, а за допомогою тепловізійного каналу – за 14,5 км.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Довідково: Міжнародна виставка «Зброя та безпека» проходить у Міжнародному виставковому центрі у Києві і триватиме до 18 червня.

 

   Делегацію Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» очолює директор підприємства Сергій Філоненко. Разом з ним  продукцію заводу гідно  презентують заступник директора-головний конструктор Валерій Коваленко, начальник IT-підрозділу Віталій Проскурний та інженер Ольга Швед.

 

   У заходах беруть участь близько 30 іноземних підприємств. Свою продукцію демонструють виробники у сфері оборони, безпеки та авіакосмічної галузі з Австрії, Бразилії Франції, Ізраїлю, Казахстану, Литви, ОАЕ, Пакистану, Польщі, США, Туреччини, Чехії та інших країн.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua