Баннер
Главная Новини Ізюмські приладобудівники серед найактивніших учасників спортивного свята «Велодень-2021».
Ізюмські приладобудівники серед найактивніших учасників спортивного свята «Велодень-2021».
Автор: Пресс-служба   
15.06.2021 07:26

 

 

 

   12 червня 2021 року в нашому місті відбулося масштабне, яскраве спортивне свято-«Велодень з друзями».


    Більш ніж 500 велосипедистів здійснили велопробіг Ізюмськими вулицями.   Про це йдеться у повідомлені  Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Серед найактивніших учасників велопробігу – працівники державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до Державного концерну «Укроборонпром».


   Суботнього спекотного дня майже п’ять десятків заводчан, дехто навіть цілими родинами, приєдналися до «Велодня з друзями».   На учасників заходу чекали не тільки велопробіг, а й  конкурсно-розважальна програма з  нагородами та призами, смачний куліш, фотозона для яскравих світлин, і, звичайно, зустріч з давніми друзями та можливість розширити їх коло шляхом нових знайомств.

 

 

 

    Найактивнішими та найемоційнішими учасниками, як завжди, виявилися діти. Найменші 6-ти річні дівчатка з команди велосипедистів ДП ІПЗ отримали заохочувальні призи від організаторів. Вік найстарших учасників заводської команди сягнув позначки 64 роки, але не завадив ветеранам підприємства доєднатися до спортивного заходу.    Директор державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» Сергій Філоненко залюбки долучився до колективу творців та поціновувачів спортивного шоу та доклав чимало зусиль для того, щоб свято  відбулося.   

 

 

 

 

 

 

 

   «Активна участь в таких заходах дозволяє нам пропагувати, популяризувати та підтримувати  здоровий спосіб життя для всіх мешканців Ізюмської громади. Дякую працівникам підприємства, ветеранам заводу, дітям приладобудівників  за активну участь у міських заходах, які формують позитивний імідж заводу. Щиро вдячний організаторам та всім причетним за можливість долучитися до процесу всебічного, в тому числі спортивного, розвитку нашого краю. З нетерпінням чекаємо на наступні зустрічі»,- підсумував Сергій Філоненко.   Традиційно дякуємо приладобудівникам-велосипедистам та всім учасникам заходу  за яскраві незабутні моменти спортивного свята!
   Бажаємо міцного здоров’я, натхнення задля майбутніх спортивних успіхів!

 

 

 

 

 

 

  

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua