Баннер
Главная Новини ФУТБОЛЬНЕ СРІБЛО-2021 У ПРИЛАДОБУДІВНИКІВ!
ФУТБОЛЬНЕ СРІБЛО-2021 У ПРИЛАДОБУДІВНИКІВ!
Автор: Пресс-служба   
02.06.2021 15:13

  

 

   У суботу, 29 травня 2021 року, пройшов 3 етап загальноміської Спартакіади – змагання з мініфутболу серед підприємств, установ, організацій Ізюмської міської територіальної громади.

 

   Про це повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

 

   З самого початку етапу розвиток подій калькував протистояння минулого сезону. Команда спортсменів- приладобудівників впевнено посіла перше місце у підгрупі В здолавши опір супротивників. А у  підгрупі А на фінішну пряму вийшов минулорічний переможець футбольного етапу – команда поліції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

   У спекотному фінальному двобії спортивна фортуна була прихильною до суперників заводчан, тож у підсумку приладобудівники поступилися  з рахунком 2:3 та посіли другу сходинку п’єдесталу пошани етапу футболу. Третіми були спортсмени Ізюмської міської ради.

 

   Директор державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» Сергій Філоненко привітав футболістів-заводчан з перемогою. «Дякую працівникам, які гідно представляють підприємство на спортивних майданчиках та  формують позитивний імідж заводу. Завдяки нашим спортсменам ми активно пропагуємо, популяризуємо та підтримуємо  здоровий спосіб життя для всіх мешканців Ізюмської громади», - підсумував  директор ДП ІПЗ Сергій Філоненко.

 

     Це вже не перший випадок, коли спортсмени заводської команди обіймають призові місця на етапах Спартакіади-2021.

     10 квітня приладобудівники  вибороли бронзові медалі етапу волейболу.

 

      Нагадаємо, що за підсумками минулого спортивного 2020 року у загальному заліку збірна команда Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», яке входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», посіла ДРУГЕ місце.

 

   Дякуємо приладобудівникам-переможцям та всім учасникам змагань  за яскраві незабутні моменти спортивного свята!

 

   Бажаємо міцного здоров’я, натхнення задля майбутніх перемог та спортивних успіхів!

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua