Баннер
Главная Новини У приладобудівників бронзові нагороди на етапі волейболу /2021/!
У приладобудівників бронзові нагороди на етапі волейболу /2021/!
Автор: Пресс-служба   
12.04.2021 14:21

 

     10 квітня 2021 року  на етапі волейболу в рамках загальноміської Спартакіаді серед підприємств, організацій та установ Ізюмської міської територіальної громади третю сходинку п’єдесталу пошани посіли спортсмени Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром».

 

   Про це повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

 

   Гру у своїй підгрупі (А) приладобудівники – волейболісти  розпочали з поразки від команди тепломережі (15:10, 15:4). Як виявилося згодом – від беззаперечного лідеру етапу волейболу. Тому капітан команди Віталій Васильєв доклав максимум зусиль щоб налаштувати спортсменів на прояв спортивного характеру та активувати у своїх колег жагу до перемоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

   Волейболісти ІПЗ у запеклій боротьбі з опонентами повністю виконали спільні установки свого капітана та головного тренера команди Володимира Шевченка і не програли більше ні разу.

 

   У напруженій зустрічі з командою управління освіти приладобудівники два раунди виграли, один програли(17:15, 8:15, 15:11) тим самим додавши до скарбниці результатів першу перемогу в етапі. Друга перемога була зафіксована за підсумками зустрічі зі спортсменами з водоканалу (15:7, 15:5).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

  

   Тож ІПЗ з групового етапу турніру вийшов на другій сходинці турнірної таблиці та вступив у спортивний двобій з командою РЕС, яка посіла другу сходинку у підгрупі Б. Використавши на всі 100 відсотків свій волейбольний арсенал, приладобудівники привернули до себе прихильність спортивної долі та обіграли своїх візаві в двох раундах з рахунком 15:5, 15:10 чим гарантували собі отримання бронзових нагород.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

  

 

  

 

   В підсумку етапу змагань команда Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» посіла призове третє місце.  Нагадаємо, що в минулому  році волейболісти заводу також вибороли бронзові нагороди. За підсумками етапу волейболу на другу сходинку п’єдесталу пошани піднялися спортсмени команди Ізюмської міської ради, а очолила турнірну таблицю команда волейболістів тепломережі.  

 

    Директор державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» Сергій Філоненко привітав волейболістів-заводчан з перемогою, побажав нових досягнень та удосконалення спортивної майстерності. «На підприємстві завжди є можливість мотивувати працівників, які формують позитивний імідж заводу. І наші спортсмени-переможці – яскравий тому приклад», - підсумував  директор ДП ІПЗ Сергій Філоненко.

 

   Нагадаємо, що за підсумками минулого спортивного 2020 року у загальному заліку збірна команда Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» посіла ДРУГЕ місце.

 

   

 

   Дякуємо приладобудівникам-переможцям та всім учасникам змагань  за яскраві незабутні моменти спортивного свята!

 

   Бажаємо міцного здоров’я, натхнення задля майбутніх перемог та спортивних успіхів!

 

 

 

 

 


 

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua