Баннер
Главная Новини Срібні нагороди приладобудівників у загальному заліку Спартакіади-2020!
Срібні нагороди приладобудівників у загальному заліку Спартакіади-2020!
Автор: Пресс-служба   
29.03.2021 14:23

  

   Етапом баскетболу 3х3 стартувала 27 березня цьогорічна Спартакіада серед підприємств, установ, організацій Ізюмської міської ОТГ.

 

   Напередодні стартів керівництвом громади було підбито підсумки минулорічних спортивних змагань.

 

   Під час урочистостей команда спортсменів  Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», яке входить до складу Державного концерну «Укроборопром» , піднялася на другу сходинку пєдесталу пошани та здобула срібні медалі.

 

 

 

  

   Після отримання Кубку фіналіста та Грамоти Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради заводську команду привітали директор Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» Сергій Філоненко та головний тренер команди приладобудівників Володимир Шевченко.

 

   Сергій Філоненко наголосив, що на підприємстві чітко усвідомлюють важливість участі заводчан у спортивних заходах Ізюмської громади. «Ми всебічно підтримуємо мету та завдання Спартакіади. А це і пропаганда здорового способу життя, і залучення до занять спортом широких верств населення, в нашому випадку – працівників підприємства, і удосконалення спортивної майстерності  учасників та впровадження активного дозвілля жителів громади», - зазначив директор ДП ІПЗ Сергій Філоненко.

 

 

 

 

 

 

 

 

   Головний тренер Володимир Шевченко побажав учасникам змагань міцного здоров’я, нових зіркових досягнень та прихильності  спортивної долі.

 

   Етап баскетболу для заводчан завершився на четвертому місці турнірної таблиці. В групі приладобудівники зазнали однієї поразки від беззаперечного лідера етапу – команди баскетболістів Управління освіти Ізюмської міської ради. Три переможні зустрічі, зі спортсменами  Ізюмської міської ради, Ізюмської дистанції колії ПЧ-5 та команди РЕС, дозволили заводчанам вийти на другу сходинку в групі та долучитися до поєдинку за III-IVзагальне місце.

   Нажаль, спортивна фортуна не сприяла спортсменам ДП ІПЗ в цій зустрічі. Тож, в підсумку бронзові нагороди отримала команда водоканалу, а приладобудівники зупинилися за крок до цих нагород.

 

   Дякуємо приладобудівникам та всім учасникам змагань  за яскраві незабутні моменти спортивного свята!

 

   Бажаємо міцного здоров’я, натхнення задля майбутніх перемог та спортивних успіхів!

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua