Баннер
Главная Новини Вдячні нащадки пам’ятають: 78 –а річниця визволення Ізюма від фашистських загарбників.
Вдячні нащадки пам’ятають: 78 –а річниця визволення Ізюма від фашистських загарбників.
Автор: Пресс-служба   
05.02.2021 15:03

  

   Щороку 5 лютого вся Ізюмська громада вшановує визволителів рідної землі від фашистських загарбників.

 

   Для працівників та ветеранів Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», який входить до ДК «Укроборонпром»,  ця скорботна дата завжди має особливе значення. Майже 300 працівників загинули на фронтах Другої світової.

 

   Тому вдячні нащадки з  шаною та повагою покладають квіти та вінки до могил, пам’ятників та скульптурних композицій загиблим захисникам.

 

 

 

 

 

 

  

   Цього річ делегація заводчан, яку очолив особисто директор підприємства Сергій Філоненко, традиційно доєдналася до загальноміської  ходи пам’яті.

 

   Спільно з керівництвом міста, депутатами, ветеранами та представниками Ізюмської громади приладобудівники вшанували загиблих визволителів Ізюмської землі.

 

   Основні заводські заходи розпочалися покладанням квітів та вінків до скульптурної композиції «ПАМ'ЯТЬ», що присвячена працівникам підприємства, які загинули на фронтах Другої світової війни.

 

 

 

 

 

      «Щиро сподіваємось, що такі трагічні сторінки історії Ізюмщини ніколи не повторяться ", –зазначив Сергій Філоненко. «Ми завжди пам’ятаємо про земляків, які віддали своє життя, захищаючі рідний край. А в  день визволення міста ця пам'ять - особлива. Зусиллями заводчан меморіальна композиція доглянута, а прилегла територія – впорядкована», - підкреслив директор підприємства.

 

      Закінчилася хода пам’яті для делегації заводчан біля пам’ятнику генерал-лейтенанту бронетанкових військ П.В.Волоху.

 

  

 

 

 

 

 Відеофрагмент заходів.

 

Підготував Р. Карпюк

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua