Баннер
Главная Новини ЗОЛОТІ НАГОРОДИ ПРИЛАДОБУДІВНИКІВ У ШАШЕЧНОМУ ТУРНІРІ!
ЗОЛОТІ НАГОРОДИ ПРИЛАДОБУДІВНИКІВ У ШАШЕЧНОМУ ТУРНІРІ!
Автор: Пресс-служба   
02.12.2020 12:51

 

  

  

 

 

   19-20 листопада 2020 року на базі БУ «Молодіжний центр» Ізюмської міської ради відбулися змагання з шахів та шашок в залік Спартакіади серед підприємств, установ, організацій Ізюмської міської ОТГ.

 

   Про це повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

 

   Спортивна команда Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод»,  що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром»,20 листопада виборола ПЕРШЕ місце на етапі шашок!

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

   Тандем спортсменів-шашистів Клюєв Артем та Ібрагімов Мохдін не зазнали жодної поразки від суперників і тільки одну партію з усіх звели до нічії. Тож у підсумку отримали кубок, грамоту та піднялися на верхній щабель п’єдесталу пошани.

 

   Напередодні,19 листопада, для приладобудівників- шахматистів Коломакіна Володимира та Чуриліна Миколи, участь у етапі шахів була не така вдала, як для колег-шашистів. У запеклій боротьбі шахматисти-заводчани посіли шосте місто етапу.

 

   Після етапу шахи/шашки спортивна команда Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод»у загальному заліку утримує ДРУГИЙ рядок переможної таблиці!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Директор заводу Сергій Філоненко привітав учасників змагань з перемогою, побажав міцного здоров’я, спортивних успіхів та натхнення. За ініціативи керівництва підприємства на заводі впроваджена система матеріального стимулювання заводчан, які перемагають у спортивних етапах, активно долучаються до заводських та загальноміських заходів, пропагують та підтримують здоровий спосіб життя.

 

   Скажімо, в жовтні поточного року Сергій Філоненко вітав учасників етапу багатоборства. Переможці-багатоборці  дисциплін «метання гранати» та «естафета» отримали грошову винагороду. Не залишилися без матеріального стимулювання і переможці шашкового етапу.

 

 

 

 

 

  

     Це вже не перший випадок, коли спортсмени заводської команди обіймають призові місця на етапах Спартакіади.

 

   Нагадаємо, що 22 лютого приладобудівники  вибороли бронзові медалі першого етапу - турніру по волейболу. За підсумками другого етапу (більярду), який пройшов 14 березня, кошик нагород заводу також поповнився бронзовими медалями , а третій етап  (мініфутбол) до попередніх двох бронз додав срібні нагороди!  В двох з п’яти видів багатоборства, яке відбулося 3 жовтня  (IVетап) приладобудівники вибороли ЗОЛОТІ медалі на етапі «метання гранати» та СРІБНІ медалі в легкоатлетичній естафеті!

 

    Дякуємо приладобудівникам-переможцям та всім учасникам змагань  за яскраві незабутні моменти спортивного свята!

 

     Бажаємо міцного здоров’я, натхнення задля майбутніх перемог та спортивних успіхів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua