Баннер
Главная Новини Династії Ізюмського приладобудівного заводу: родина Денщик-Ткаченко-Єзик.
Династії Ізюмського приладобудівного заводу: родина Денщик-Ткаченко-Єзик.
Автор: Пресс-служба   
24.07.2020 14:25

 

  

 

 

   Династії, якими пишається завод.

  

   Родина Денщик-Ткаченко-Єзик.

 

   Нині пенсіонерка Наталія Семенівна Ткаченко (Денщик) завжди наголошує, що початок династії датується повоєнними роками, коли її батько, Семен Іванович, розпочав працювати на заводській кареті швидкої допомоги. Він віддав підприємству сорок років.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Дочекався, коли на завод в 1948 році у 17-річному віці пішла працювати його донька Наталія  та зустріла у виробничий родині своє сімейне щастя. Її обранцем став Ткаченко Микола Андрійович, начальник бюро відділу 3, який загалом пропрацював на виробництві чотири десятки років.

 

   Їх донька Єзик Валентина Миколаївна продовжила трудову династію та пройшла шлях від учня накладника на печатних машинах (1992 рік) до інженера з підготовки виробництва та у 2013 році пішла на пенсію.

 

   Діти пані Валентини – Волкова Галина та Єзик Антон – продовжують династичні традиції на посадах табельниці та майстра виробничої дільниці відповідно.

 

   Директор Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод»  Сергій Філоненко зазначає, що ще в 2018  році до травневих свят заводчани оновили стенд «Вони боронили Батьківщину», де серед інших захисників-приладобудівників є і фото  Ткаченка Миколи Андрійовича.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

   Це говорить про послідовну та цілеспрямовану політику збереження шанобливого ставлення до історичної спадщини підприємства, примноження заводських традицій, вшанування ветеранів ДП ІПЗ, видатних приладобудівників та склоробів. Нажаль, Семен Іванович та Микола Андрійович вже пішли за вічну межу. Але це не привід не згадувати їх.

 

   Керівник заводу запевнив пенсіонерів Ізюмського приладобудівного  пані Наталію та пані Валентину, що запрошення на святкування вікового ювілею підприємства в 2023 році вони особисто отримають через наймолодших представників династії та впишуть інформацію про свій  родовід у  книгу виробничих родин підприємства.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua