Баннер
Главная Новини Династії Ізюмського приладобудівного заводу: родина Шнайдер-Якущенко.
Династії Ізюмського приладобудівного заводу: родина Шнайдер-Якущенко.
Автор: Пресс-служба   
18.06.2020 06:48

 

 

   Династії, якими пишається завод.

   Родина Шнайдер-Якущенко.

 

   Надія Шнайдер– найстарша представниця першого крила династії.

   Сорок років тому, у  1980 році вона стала до лав приладобудівників.

   Пані Надія – досвідчена та кваліфікована робітниця, монтажник радіоелектронної апаратури та приладів 5-го розряду. 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

     Згодом і її доньки обрали кар’єрний шлях на Ізюмському приладобудівному заводі. З матір’ю в одному цеху чистильником оптики працює старша донька – Вікторія Шнайдер.  А менша – Інна Якущенко здобула професію контролера у відділі стандартизації, метрології та сертифікації.

 

   Двоюрідний брат Вікторії та Інни, племінник пані  Надії – Олексій Шнайдер, опанував фах слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики , а його дружина – Анастасія Шнайдер трудиться разом з чоловіком в одному підрозділі де здобула професію контролера вимірювальних приладів та спеціального інструменту.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

      Друге крило династії започатковане Людмилою Якущенко в 1986 році. Пані Людмила -  інженер відділу стандартизації, метрології  та сертифікації. ЇЇ син Павло Якущенко, чоловік Інни, працює в складальному цеху регулювальником радіоелектронної апаратури та приладів 5-го розряду  та є зятем пані Надії Шнайдер.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   За словами директора заводу Сергія Філоненка, приладобудівники завжди з гордістю та повагою плекають пам'ять про минулі та пишаються нинішніми  заводськими виробничими родинами. Керівник підприємства запевнив, що на святкуванні 100 річчя заводу в 2023 році інформація про родовід Шнайдер-Якущенко, представники якого  сукупно майже сто років віддали підприємству, займе почесний рядок у  книзі виробничих родин підприємства.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua