Баннер
Главная Новини З ювілеєм привітали видатного скловара.
З ювілеєм привітали видатного скловара.
Автор: Пресс-служба   
20.05.2020 08:04

  

 

   16 травня свою 70-ту весну зустріла Віра Олександрівна Конрадій, нині пенсіонер, а до 2015 – головний скловар Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», який входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

 

   У далекому 1973 році Віра Олександрівна приєдналася до колективу підприємства, а у 1998 році, як головний технолог, очолила відділ скловарного виробництва. Загалом Віра Олександрівна віддала 42 роки праці підприємству, яке єдине в нашій державі  виготовляє оптичне скло.

 

   Завдяки кропіткій роботі та під безпосереднім керівництвом  пані Конрадій на ДП ІПЗ успішно примножувалися технології та традиції ізюмських скловарів.

 

 

 

 

  

 

  

 

  

  

 

   Директор Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» Сергій Філоненко  та представники трудового колективу привітали Віру Олександрівну з нагоди ювілея, подарували квіти та побажали здоров’я, невичерпної енергії, лагідного тепла та світла в оселі.

 

   Іменинниці була вручена  ПОДЯКА директора за багаторічну, самовіддану , відмінну працю, за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного скловаріння, підготовку кадрового резерву Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» та з привітаннями з нагоди ювілею.

 

   Навзаєм Віра Олександрівна подякувала гостям за турботу, теплі слова та побажання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

   В кінці зустрічі учасники висловили спільне бажання долучитися до святкування вікового ювілею підприємства, яке Ізюмські склороби та приладобудівники планують відзначити у травні 2023 року, розпочавши з уже запланованого відкриття Капсули часу  з посланням до нащадків, яка вмурована в стіну центральної заводської прохідної.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua