Баннер
Главная Новини Ізюмські приладобудівники потурбувалися про ветеранів підприємства.
Ізюмські приладобудівники потурбувалися про ветеранів підприємства.
Автор: Пресс-служба   
07.04.2020 08:29

  

 

   На початку квітня представники заводської родини завітали до колег ветеранів. Захід відбувся за особистою ініціативою Сергія Філоненка, директора державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», який входить до складу Державного концерну «Укроборонпром» та за активної участі Ізюмської міської ради ветеранів.

 

   Пам’ятаючи та шануючи трудові здобутки  ветеранів підприємства, які не один десяток років віддали наполегливій  праці на рідному заводі, вдячні нащадки в нелегкий для країни час не полишили колег-ветеранів. При безпосередній участі ветеранської організації були визначені найбільш соціально вразливі родини, допомога для яких вкрай необхідна. До таких ветеранів представники заводу завітали в першу чергу.

 

   Адже в умовах  карантину, через спалах COVID-19, ветерани та пенсіонери знаходиться в групі ризику і потребують ретельної уваги та підтримки.

 

 

 

 

 

 

  

   Не на словах а на ділі Ізюмські приладобудівники вкотре довели, що турбота про ветеранів, про людей похилого віку, осіб з інвалідністю є пріоритетним напрямком соціальної уваги. Звичайно, охопити всю кількість нужденних жодне підприємство не в змозі. Але, поступово, від родини до родини, на заводі реалізуються соціально орієнтовні заходи, які дозволяють ветеранам відчувати себе  більш-менш захищеними, не забутими та потрібними трудовому загалу  Ізюмських приладобудівників.

 

   Наразі цієї весни ветерани отримали  медичні маски та продуктові набори  аби при необхідності бути захищеними та посилити свою протидію COVID-19.

 

   Під час спілкування люди похилого віку мали змогу передати через представників підприємства запити щодо власних потреб для органів місцевого самоврядування, медичних закладів, структурних підрозділів житлово-комунального господарства. Всі запити були ретельно опрацьовані, деякі з них за доручення директора заводу були реалізовані власними силами, інші – передані за призначенням та взяті на контроль.

 

 

 

 

 

 

 

    Відвідувачі  подякували кожному  ветерану за можливість мати світле майбутнє, що виплекано в тому числі ї їх працьовитими руками, побажали міцного здоров’я, мирного неба над головою, стабільності та процвітання.

 

   Підтримка триває!

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua