Баннер
Главная Новини У більярді /II етап/ приладобудівники піднялися на третю сходинку спортивного п’єдесталу пошани!
Автор: Пресс-служба
17.03.2020 09:19

14 березня 2020 року в більярдному клубі «Слон» відбулися змагання з більярду в залік Спартакіади серед підприємств установ, організацій Ізюмської міської ОТГ.

Про це повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

У своїй підгрупі приладобудівники – більярдисти в наполегливій боротьбі перемогли команди Ізюмської дистанції колії (ПЧ-5) та КП «Водоканал», а поступилися лише спортсменам КП «Тепломережа», як виявилося у підсумку – майбутнім  беззаперечним лідерам етапу більярду.

Стиковий поєдинок за III-IV місця відбувся з командою Управління освіти, в якому з мінімальною перевагою, але все ж таки сильнішими виявилися приладобудівники.

Тож, в підсумку етапу змагань команда Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» посіла 3 місце!

Взагалі  турнірна таблиця етапу більярду містить наступні показники: 1 місце – КП «Тепломережа», 2 місце – Ізюмська міська рада, 3 місце – ДП «Ізюмський приладобудівний завод», 4 місце – Управління освіти, 5 місце – Ізюмська дистанція колії (ПЧ-5), 6 місце – КП «Благоустрій міста Ізюм», 7 місце – Ізюмське РВ АТ «Харківобленерго», 8 місце – КП «Водоканал», 9 місце – Поліція, 10 місце та 2 штрафних очка отримала команда «МНС» за неучасть у змаганнях.

Нагадаємо, що в кошику спортивних досягнень  заводчан в спортивному сезоні 2020 вже є одна призова  медаль на етапах Спартакіади. 22 лютого приладобудівники  вибороли бронзові медалі першого етапу - турніру по волейболу!

Наступним видом змагань Спартакіади-2020 буде баскетбол 3х3. Загалом протягом року команди будуть мірятися силами у 9 видах спорту.

Нагадаємо, що за підсумками минулого спортивного 2019 року у загальному заліку збірна команда Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» посіла третє місце.

Дякуємо приладобудівникам-переможцям та всім учасникам змагань  за яскраві незабутні моменти спортивного свята!

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення задля майбутніх перемог та спортивних успіхів!