Баннер
Главная Новини УКРОБОРОНПРОМ ПЕРЕХОДИТЬ НА ОСОБЛИВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ В УКРАЇНІ.
УКРОБОРОНПРОМ ПЕРЕХОДИТЬ НА ОСОБЛИВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ В УКРАЇНІ.
Автор: Пресс-служба   
13.03.2020 08:12

   12 березня Державний концерн Укроборонпром запровадив на всіх підприємствах, що входять до складу концерну, особливий режим роботи під час дії карантину у зв’язку їх загрозою поширення коронавірусу в Україні.

 

   Про це йдеться в повідомленні на сайті Концерну.

 

   Також у Концерні та на всіх підприємствах Укроборонпрому запроваджено спеціальний план заходів профілактики поширенню коронавірусу.

 

  

 

   Працівники концерну та підприємств мають можливість працювати дистанційно або за гнучким графіком. Віддалено також можуть працювати батьки, в кого є потреба догляду за дитиною у зв’язку із запровадженням карантину в садочках та навчальних закладах.

 

   Концерн виплачуватиме матеріальну допомогу працівникам у разі захворювання. Співробітники також можуть брати додаткові відпустки за власний рахунок.

 

   На всіх підприємствах Концерну впроваджено алгоритм дій у разі виявлення вірусу у працівника, посилено заходи бактеріальної безпеки та гігієни.

 

   На підприємствах Концерну, задіяних у виконанні державного оборонного замовлення, введено особливий режим та антикризові міри, що дозволять одночасно убезпечити працівників та зберегти темпи промислового виробництва і виконання контрактів.

 

   Так, у разі появи випадків коронавірусу на підприємстві для всіх працівників, що мали безпосередній контакт з хворим, буде введено обов’язковий двотижневий карантин.

 

   Усім підприємствам рекомендовано суттєво обмежити закордонні відрядження та не проводити масові зібрання більше 100 осіб під час дії карантину. 

 

   Працівники, які були у відрядженнях у країнах, де зареєстровані випадки коронавірусної інфекції, після повернення в обов’язковому порядку мають перебувати вдома протягом двох тижнів та обмежити фізичний контакт з оточуючими.

 

   Для проведення нарад та робочих зустрічей колективів великих підприємств рекомендовано використовувати спеціально розроблені електронні засоби зв’язку  та онлайн-конференції.

 

   Особливий режим роботи всього Концерну адаптується і доповнюється відповідно до ситуації в країні та може бути продовжений у разі потреби.

 

    Команда Укроборонпрому продовжує розробляти та впроваджувати заходи, що дозволять як зменшити ризики поширення вірусу серед працівників та їх родин, так і забезпечити виконання усіх контрактних зобов’язань підприємств вчасно та в повному обсязі.

 

   Наразі підприємства концерну працюють за графіком, в повному обсязі виконують заплановані виробничі показники.

 

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ 2019-NCOV  на  сайті Міністерства охорони здоров'я України.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua