Баннер
Главная Новини УКРОБОРОНПРОМ НА DEFEXPO2020: ФОКУС НА ГЛИБОКІ ІННОВАЦІЙНІ ПРОЄКТИ З ІНДІЄЮ.
УКРОБОРОНПРОМ НА DEFEXPO2020: ФОКУС НА ГЛИБОКІ ІННОВАЦІЙНІ ПРОЄКТИ З ІНДІЄЮ.
Автор: Пресс-служба   
06.02.2020 11:38

     5 лютого 2020 р., м. Лакхнау, Республіка Індія, ДК "Укроборонпром" розпочав участь у міжнародній оборонній виставці DefExpo-2020.

 

   Про це йдеться в повідомленні Прес-служби Концерну.

 

   Українську делегацію на DefExpo-2020 очолює генеральний директор Концерну Айварас Абрамавичус.

 

    Українська делегація ДК "Укроборонпром" на DefExpo-2020 представлена підприємствами: ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт", ДП "Антонов", ДП "Харківський машинобудівний завод "ФЕД", ДП "Красилівський агрегатний завод", ДП "НВКГ "Зоря-Машпроект", ДП "Ізюмський приладобудівний завод", ДП "Миколаївський авіаремонтний завод "НАРП", ДАХК "Артем".

 

 

 

   "Сьогодні ми маємо в роботі багато контрактів з Індією невеликою вартістю 50 – 100 млн дол. США в рік. Ми прагнемо змінити кількість на глибину та якість. Йдеться про збільшення частки комплексних проєктів зі значною інноваційною складовою. "Укроборонпром" постачає до Індії здебільшого запасні частини та компоненти, робить ремонт агрегатів. Водночас, за останні 6 років підприємства Укроборонпрому розробили унікальні рішення для осучаснення радянської військової техніки, яка стоїть на озброєнні в Індії. Ці рішення перевірені в умовах війни та взяті на озброєння української армії, є інноваційними та надають військовій техніці якісно нових характеристик. Це стосується перш за все бронетехніки, систем ППО, авіації. Саме такі рішення ми пропонуватимемо Індійській стороні", – прокоментував участь Держконцерну у виставці генеральний директор "Укроборонпрому" Айварас Абрамавичус.

 

  Цьогоріч компанія "Спецтехноекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром", презентуватиме на DefExpo2020 нову програму модернізації танків Т-72, які досі стоять на озброєнні багатьох країн світу. В ході виставки заплановані переговори з Міністерством оборони та Генеральним штабом Збройних Сил Індії, найбільшими державними та приватними оборонними корпораціями.

 

 

Довідково:

 

Міжнародна оборонна виставка DefExpo проводиться в Індії з 2000-го року кожні два роки за підтримки Міністерства оборони Індії, вона є однією із найбільших оборонних виставок у Південній та Південно-Східній Азії. На виставці свої проекти представляють провідні світові компанії зі сфери оборонної промисловості, зокрема, оборонні гіганти зі США, Франції, Ізраїлю.

 

Виставка завершиться 9 лютого поточного року.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua