Баннер
Главная Новини Ізюмські приладобудівники активні учасники ярмарку вакансій ХНУРЕ-2019.
Ізюмські приладобудівники активні учасники ярмарку вакансій ХНУРЕ-2019.
Автор: Пресс-служба   
25.11.2019 12:58

 

 

   Фахівці державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», який входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», завжди залюбки відгукаються на пропозиції спілкування з молодими майбутніми спеціалістами інженерного напряму. Не стала виключенням і участь у XV ярмарку вакансій «Молодий фахівець ХХІ століття», який відбувся 15 листопада 2019 року. Захід проходив безпосередньо в Харківському національному університеті радіоелектроніки дякуючи керівництву закладу та відділу практики «Центр-Кар’єра» ХНУРЕ.

 

   Делегацію державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» було представлено двома фахівцями на чолі з керівником підрозділу управління персоналом та кадрової роботи Єсіной Наталією. Ізюмські приладобудівники увійшли до когорти представників 51 компанії, які запропонували студентам та випускникам ВУЗу понад 450 вакансій.

 

   Традиційно на таких заходах не вщухає жвавий інтерес молоді до Ізюмського підприємства , що дозволяє активно популяризувати інженерні професії заводу, а також напрями скловиробництва та приладобудування серед широкого  загалу.

 

 

 

 

  

 

Активно долучалися заводчани до круглих столів (їх було проведено 17), які проводили  співробітники випускаючих кафедр ХНУРЕ . Під час спілкування було обговорено сучасні вимоги ринку праці до випускників та перспективи подальшої співпраці провідних компаній із кафедрами.

 

   Результатом змістовних спілкувань зі студентами та випускниками стали попередні домовленості на  відвідування підприємства спочатку в якості екскурсантів, а потім з можливістю стажування, проходження практики, а в подальшому і першого працевлаштування.

 

   Проведення таких он-лайн співбесід вимагала від заводчан високого професіоналізму, широти знань та активності у презентації  можливостей державного підприємства «Ізюмській приладобудівний завод».

 

   Підсумовуючи участь у заході директор ДП ІПЗ Сергій Філоненко зробив наголос на актуальності участі в таких професійних заходах, підкреслив  необхідність залучення молодих фахівців до процесу зміцнення обороноздатності нашої держави, більш того, списки молодих майбутніх приладобудівників та скловиробників взяв під особистий контроль .

 

 

 

 

   Сподіваємось, що в подальшому нинішні студенти після вручення дипломів впевнено покрокують обраним професійним шляхом, а заводські колективи  отримають фахових працівників.

 

   Наразі, на Державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод» для цього створені усі відповідні умови.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua