Баннер
Главная Новини Вітання з Днем скловиробника - 2019!
Вітання з Днем скловиробника - 2019!
Автор: Пресс-служба   
15.11.2019 09:41

     Шановнi заводчани, ветерани пiдприємства, iзюмчани!

 

   Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем скловиробника!

 

   Свято  встановлено в Україні «…ураховуючи вагомий внесок українських скловиробників у розвиток економіки держави та відродження багатовікових традицій галузі…» згідно з Указом Президента України «Про День скловиробника» від 9 грудня 2003 року № 1417/2003.

 

  

   Для нас успішне функціонування скловарної складової заводу є одним з найпитоміших показників життєдіяльності всього підприємства.

 

   Протягом багатьох років ми разом, пліч-о-пліч, примножуємо досвід та сучасні здобутки творців вітчизняного оптичного скла. Єдиною виробничою родиною прагнемо та досягаємо нових вершин оптичного скловаріння та дбайливо зберігаємо надбання ветеранів-скловиробників.

 

   Впевнений, що і надалі нам не забракне сил та натхнення крокувати шляхами розвитку задля розбудови підприємства, задля створення новітніх зразків продукції, та, тим самим, зміцнення обороноздатності нашої держави.

 

   Тож в цей знаменний день особисто дякую кожному скловиробнику, кожному ветерану підприємства, кожному краянину, чия доля та праця поєднані з Ізюмським приладобудівним заводом.

 

   Бажаю Вам міцного здоров’я, виробничих досягнень та здобутків. Сподіваюсь, що  тепло скловарної печі оповіє достатком та стабільністю кожну родину, буде запорукою примноження сімейного затишку та процвітання.

 

   Зі святом Вас!

 

   З повагою, директор ДП ІПЗ С.В. Філоненко

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua