Баннер
Главная Новини Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019 /Шилов/.
Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019 /Шилов/.
Автор: Пресс-служба   
04.11.2019 14:16

  

  

   Державне підприємство«Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», активно підтримує державні програми професійної підготовки фахівців.

 

   Про це йдетьсяв медіа-матеріалі Ізюмського міськрайонного  центру зайнятості «Вони  поповнили  лави трудового колективу Ізюмського приладобудівного».

 

   Так, Шилову Юрію Андрійовичу щоб стати до станка довелося за допомогою центру зайнятості повноцінно навчатися обраній професії. Тепер він - токар-револьверник механічного цеху ДП ІПЗ.

 

   Успішна реалізація програм стала можливою завдяки багаторічній співпраці посадовців Ізюмського міськрайонного центру зайнятості на чолі з директором Івановим В.А. та фахівців Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» під керівництвом директора Філоненко С.В.

 


   Завдяки професійно налагодженій взаємодії цих структур вдалося мінімізувати відрізок часу, який витрачав майбутній працівник, долаючи шлях від первинного зверненням до центру зайнятості та завершуючи його безпосереднім працевлаштуванням.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua