Баннер
Главная Новини Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019 /Калмикова/.
Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019 /Калмикова/.
Автор: Пресс-служба   
24.10.2019 15:17

 

  

 

   Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», активно підтримує державні програми професійної підготовки фахівців.

 

   Про це йдеться в медіа-матеріалі Ізюмського міськрайонного  центру зайнятості «Вона поповнила лави трудового колективу Ізюмського приладобудівного» від 21.10.2019 року.

 

   Зокрема, Калмикова Анастасія Олександрівна вже успішно вирішує виробничі питання на посаді техніка-технолога механічного цеху.

  

   А передувало роботі навчання в Київському оптико-механічному коледжі, після закінчення якого скористалася послугами Ізюмського міськрайонного центру зайнятості та потрапила на стажування до ДП ІПЗ.

  

   Після його закінчення приєдналася до творців сучасних оптичних приладів та, паралельно з працевлаштуванням, вступила до лав Харківського національного університету радіоелектроніки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Успішна реалізація програм стала можливою завдяки багаторічній співпраці посадовців Ізюмського міськрайонного центру зайнятості на чолі з директором Івановим В.А. та фахівців Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» під керівництвом директора Філоненко С.В.

 

 

   Завдяки професійно налагодженій взаємодії цих структур вдалося мінімізувати відрізок часу, який витрачав майбутній працівник, долаючи шлях від первинного зверненням до центру зайнятості та завершуючи його безпосереднім працевлаштуванням.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua