Главная Новини Срібні нагороди шашкового етапу – у приладобудівників!
Срібні нагороди шашкового етапу – у приладобудівників!
Автор: Пресс-служба
23.10.2019 08:20

19 та 20 жовтня 2019 року на базі молодіжного центру Ізюмської міської ради, відбулися змагання з шахів та шашок в залік Спартакіади серед підприємств, установ, організацій міста Ізюм.

Про це повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Ізюмської міської ради.

У шахових баталіях  до майстерності Сергія Липового долучилися виваженість та життєвий досвід ветерана підприємства Геннадія Гаврилова. В підсумку в цьому виду змагань команда підприємства посіла п’яте місце.

А от наступного дня, на етапі двобоїв з шашок, дует приладобудівників Ібрагімов Мохдін та  Клюєв Артем в наполегливій боротьбі зупинилися лише за крок від найвищої сходинки п’єдесталу. У підсумку етапу шашисти посіли другу позицію у рейтингу змагань.

У загальному підсумку наразі спортсмени Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» під головуванням тренера та капітана команди Володимира Шевченка посідають третю позицію турнірної таблиці.

Нагадаємо, ще вже не перший випадок, коли спортсмени заводської команди обіймають призові місця на етапах Спартакіади.

Так 16 лютого 2019 року приладобудівники  вибороли золоті медалі турніру по волейболу, 19 травня  посіли третю сходинку п’єдесталу пошани на етапі футболу, а 21 вересня стали бронзовими призерами етапу «естафета» змагань з багатоборства!

Шахісти під час нагородження. Четвертий зліва – приладобудівник Сергій Липовий, пліч-о-пліч з ним – ветеран підприємства Геннадій Гаврилов.

Дякуємо приладобудівникам-переможцям та всім учасникам змагань  за яскраві незабутні моменти спортивного свята.

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення задля майбутніх перемог та спортивних успіхів!