Баннер
Главная Новини Ізюмські розробки - на InterPipe TechFest-2019!
Ізюмські розробки - на InterPipe TechFest-2019!
Автор: Пресс-служба   
22.10.2019 10:13

 

 

 

   19 та 20  жовтня  в м. Дніпро делегація ізюмчан під головуванням головного технолога скловарного виробництва представила продукцію Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» на 4-му фестивалі науки, техніки та сучасних технологій InterPipe TechFest. Участь заводчан у заході вже стала традиційною.

 

   ДП ІПЗ залюбки приєднується до компаній-учасників, які вже четвертий рік поспіль розлого доводять, що українські  розробки посідають гідне місце серед світових технологічних досягнень.

 

 

 

 

 

 

  

 

   Ізюмським приладобудівникам імпонує, що  українські популяризатори науки, техніки  та технологій збирають на одному майданчику виробників та науковців, чиї досягнення можна не тільки опанувати розумом, але й до яких можна доторкнутися, потримати у руках, розгледіти та дослідити вздовж та поперек.

 

   На стенді Ізюмського підприємства – зразки вітчизняного оптичного скла та деталі  з нього, в т.ч. для волоконної оптики, мікроканальних пластин, лазерогенеруючі, ренгеностійкі, молочні, спеціалізовані, різноманітні світлофільтри  тощо. В складі експозиції – різноманітні призми, лінзи, оптичні збірки, активні елементи, світлофільтри з різними видами покриття.

 

 

 

 

 

 

 

   «Завжди пишаємося продукцією Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод», який входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром».  Завжди з гордістю та повагою демонструємо широкому загалу результати копіткої праці трудового колективу, — прокоментував підсумовуючи участь у заході  директор заводу Сергій Філоненко. Навзаєм отримуємо розуміння потрібності та необхідності присутності на теренах нашої держави високопрофесійних фахових підприємств».

 

   Цього року фестиваль проходить напередодні одного з трьох професійних свят заводчан – Дня скловиробника. Святкування заходу відбувається щороку 19 листопада.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua