Баннер
Главная Новини Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019.
Співпраця Ізюмського приладобудівного та Ізюмського міськрайонного центру зайнятості -2019.
Автор: Пресс-служба   
21.10.2019 07:23

 

   Державне підприємство «Ізюмський приладобудівний завод», що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром», активно підтримує державні програми професійної підготовки фахівців.

 

   Зокрема, про деякі спільні результати йдеться в медіа-матеріалі Ізюмського міськрайонного  центру зайнятості «Він поповнив лави трудового колективу Ізюмського приладобудівного».

 

  Успішна реалізація програм професійної підготовки фахівців стала можливою завдяки багаторічній співпраці посадовців Ізюмського міськрайонного центру зайнятості на чолі з директором Івановим В.А. та фахівців Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» під керівництвом директора Філоненко С.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

   Так, Яншин Віктор Васильович, вже маючи виробничий фах токаря, звернувся до Ізюмського міськрайонного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні та отримав направлення на ДП ІПЗ, де і підтвердив успішно на стажуванні виробничі навички та по закінченні стажування був працевлаштований на підприємство, де по теперішній час успішно працює та отримує гідну заробітну плату.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua