Баннер
Главная Новини Ізюмські приладобудівники – бронзові призери етапу «естафета» змагань з багатоборства!
Автор: Пресс-служба
23.09.2019 15:44

21 вересня відбувся черговий, п’ятий, етап загальноміської Спартакіади-2019.

Змагання з багатоборства приєднали до лав учасників і спортивну команду Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод»,  що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром».

На стадіоні ІЗОШ №4 приладобудівники виборювали першість  у п’яти дисциплінах  - підтягування, легкоатлетичної естафети, метання гранати, підняття гирі та перетягування канату.

В наполегливій боротьбі на одному з етапів змагань, а саме - легкоатлетичній естафеті -  приладобудівники Юрій Бук, Артем Вітко, Володимир Злобін та Назарій Колісник  здобули для підприємства бронзові нагороди!

Це вже не перший випадок, коли спортсмени заводської команди обіймають призові місця на етапах Спартакіади. Нагадаємо, що 16 лютого 2019 року приладобудівники  вибороли золоті медалі турніру по волейболу, а 19 травня  посіли третю сходинку п’єдесталу пошани на етапі футболу.

За повідомленням офіційного сайту Ізюмської міської ради у підсумку в змаганнях п’ятого етапу Спартакіади (багатоборство) команда Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод»  закріпилася на п’ятій сходинці.

Дякуємо приладобудівникам-переможцям та всім учасникам змагань  за яскраві незабутні моменти спортивного свята.

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення задля майбутніх перемог та спортивних успіхів!