Баннер
Главная Новини ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МАШИНОБУДІВНИКА /ПРИЛАДОБУДІВНИКА/ - 2019!
ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ МАШИНОБУДІВНИКА /ПРИЛАДОБУДІВНИКА/ - 2019!
Автор: Пресс-служба   
19.09.2019 15:53

   Щороку, в четверту неділю вересня, своє професійне свято відзначають працівники машинобудування і приладобудування (згідно з Указом Президента України «Про День машинобудівника» від 8 вересня 1993 року № 361/93).

 

   Шановнi заводчани, ветерани пiдприємства, iзюмчани!

 

   Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем машинобудівника (приладобудівника)!

 

   В цей святковий для підприємства день особливо важливим є реалізація прагненнь процвітання заводу, зростання його виробничих та соціальних складових, міцності тадобробуту трудового колективу.

   Глибоко переконаний, що наснага та творчі здобутки кожного окремого працівника натепер гармонійно поєднуються в загальні виробничі успіхи підприємства, сприяють його динамічному розвитку та позитивній розбудові, гуртуються в єдину, спільну промислову справу задля посилення обороноздатності нашої держави.

   ДП ІПЗ – один з найпотужніших локомотивів приладобудівної ланки економіки України. І цих вершин завод досяг завдяки Вам, Вашим виробничим перемогам, досвіду та професіоналізму.

 

   Дякую Вам за трудову звитягу, за гідне продовження славетних традицій Ізюмських приладобудівників та скловиробників, за кропіткий щоденний труд задля щасливого майбутнього нашого підприємства.

 

   Бажаю Вам міцного здоров’я, родинного затишку, достатку, натхнення та сил !

 

   Зі святом Вас!

 

   Сергій Філоненко, директор ДП "Ізюмський приладобудівний завод".

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua