Баннер
Главная Новини Бронзові призери футбольного етапу Спартакіади-2019!
Бронзові призери футбольного етапу Спартакіади-2019!
Автор: Пресс-служба   
21.05.2019 09:53

 

  

   Третю сходинку п’єдесталу пошани четвертого етапу Спартакіади посіли 19 травня 2019 року футболісти  Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод", що входить до складу Державного Концерну «Укроборонпром».

 

   Спекотного травневого дня на теренах стадіону «Крем’янець» в рамках загальноміської Спартакіади серед підприємств, установ та організацій міста Ізюм зійшлись у протистоянні футбольні команди.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

   Спортсмени ДП ІПЗ зразу сконцентрувалися на досягненні переможного результату. Тож першу гру з рятівниками було завершено впевненою перемогою з рахунком 3:1 на користь приладобудівників. У другому двобої спортивна фортуна, нажаль, не сприяла спортсменам-заводчанам і вони поступилися поліції з рахунком 2:4. А третя зустріч з командою тепломережі виявилася найзапеклішою. Ваги перемоги постійно коливалися то в один то в інший бік і в підсумку, коли пролунав фінальний суддівський свисток, рахунок застиг на позначці 2:2!

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

   Завдяки перевазі по забитим м’ячам, спортсмени ДП ІПЗ вийшли з підгрупи на другій сходинці та отримали можливість позмагатися з командою Ізюмської міської ради за 3-4 місце. В цьому поєдинку приладобудівники здобули впевнену перемогу і за підсумками турніру піднялися на третю сходинку почесного п’єдесталу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

   Це вже другий випадок, коли спортсмени підприємства обіймають призові місця на етапах Спартакіади. Нагадаємо, що 16 лютого 2019 року заводчани вибороли золоті медалі турніру по волейболу.

 

    Тож вкотре дякуємо приладобудівникам-переможцям та всім учасникам змагань  за яскраві незабутні моменти спортивного свята.

 

   Бажаємо міцного здоров’я, натхнення задля майбутніх перемог та спортивних успіхів!

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua