Баннер
Главная Новини Щира повага приладобудівників до ветеранів.
Щира повага приладобудівників до ветеранів.
Автор: Пресс-служба   
08.05.2019 14:42

 

   В ці травневі дні делегація Державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» щиросердно привітала ветеранів підприємства.

  

   Безпосередньо за дорученням керівництва заводу,  при активній підтримці організації ветеранів Ізюмщини та голів квартальних комітетів заводчани особисто відвідали деяких ветеранів, а також взяли участь у покладанні квітів до пам’ятнику загиблим приладобудівникам тощо.

 

 

 

 

 

 

 

    Як завжди, в доброму настрої зустрічала делегацію Колодько Наталія Кирилівна. Адже приладобудівники досить часті відвідувачі у оселі колишнього оптика ІПЗ.

 

  Наталія Кирилівна вкотре з задоволенням розповіла про трудові досягнення, зокрема про маяки, які свого часу створювалися та обслуговувалися підприємством. Знаково, що нині один з тих самих маяків прикрашає Центральну площу заводу.

 

  

 

 

 

   Олександр Григорович Автух та Лев Олександрович Байдала, нажаль, змогли приділити відвідувачам небагато часу, адже роки не тільки вкрили скроні сивиною, але й суттєво зменшили життєві сили колишніх приладобудівників.

  

   Не оминули увагою ветеранів-заводчан Павленко Михайла Андрійовича,  Вілкової Галини Арсентіївни, Літвінової Марії Дмитрівни, Бойко Євдокії Данилівни, Буянової Ганни Костянтинівни, Крят Михайла Степановича, Кожевникової Зінаїди Арсентіївни та Жук Семена Гавриловича.

 

   На вручення квітів, вітальної листівки та пакунку з набором продуктів харчування часу вистачило для всіх. Лунали  побажання міцного здоров’я, мирного неба над головою, стабільності та процвітання.

 

  

 

 

 

 

 

   Тож зичимо всім ветеранам життєздатних сил, жаги до життя та дякуємо за можливість мати світле майбутнє, що виплекано в тому числі ї їх працьовитими руками.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua