Баннер
Главная Новини ДК "УКРОБОРОНПРОМ" ГОТОВИЙ ДО ВИРОБНИЦТВА ОЗБРОЄННЯ ДЛЯ НОВИХ УКРАЇНСЬКИХ БОЙОВИХ ВЕРТОЛЬОТІВ.
ДК "УКРОБОРОНПРОМ" ГОТОВИЙ ДО ВИРОБНИЦТВА ОЗБРОЄННЯ ДЛЯ НОВИХ УКРАЇНСЬКИХ БОЙОВИХ ВЕРТОЛЬОТІВ.
Автор: Пресс-служба   
23.04.2019 15:03

 

   Підприємствами Держконцерну "Укроборонпром", у кооперації ПАТ "Мотор Січ" та низкою інших приватних підприємств оборонного комплексу України, розроблено гіростабілізуючі платформи, в які інстальовано канал управління ракетою "Бар’єр", для застосування її на бойових вертольотах типу "Мі".

 

   Про це повідомив Генеральний директор Концерну Павло Букін у ході візиту на запорізьке ПАТ "Мотор Січ".

 

 

 

 

   "Запорізьким підприємством на сьогодні розроблено програму створення українських бойових вертольотів. Переконаний, що у тісній кооперації із підприємствами авіаційного кластеру Концерну. А також із іншими оборонними приватними підприємствами, можна досягнути якісного результати та створити надійну бойову машину", – зазначив Павло Букін.

 

   Наразі підприємствами Концерну створено дві гіростабілізуючі платформи для вертольотів типу "Мі".

 

   Серед них - оптико-прицільна станція нового покоління ОПСН-І розробки ДП "Ізюмський приладобудівний завод" у співпраці з іншими підприємствами оборонно-промислового комплексу України. Станція проходить перші етапи випробувань, які мають підтвердити її високі технічні характеристики та здатність працювати за екстремальних умов.

 

   ОПСН-І оснащена потужною оптикою, тепловізором, лазерним каналом управління та далекоміром, що дозволяє виявляти цілі та наводити на них високоточне озброєння.

 

   Під час розробки цієї станці фахівці підприємства керувалися стандартами НАТО та поєднали передові українські та західні розробки, зробивши ОПСН-І універсальною. Тобто, ця  оптико-прицільна станція може встановлюватись на різні види військової техніки, зокрема на вертольоти, літаки, безпілотники, бронетехніку та кораблі.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Застосування гіростабілізуючих платформ дозволяє здійснювати прицільне наведення керованих ракет ракетного комплексу "Бар’єр-В", розробки ДККБ "Луч", за лазерними каналом із вертольотів, а у перспективі – і з штурмовиків.

 

   Водночас Павло Букін наголосив на важливості державної підтримки у реалізації проекту, оскільки це дозволить вирішити питання забезпечення Збройних сил та інших силових відомств України вкрай необхідними зразками техніки. У ході візиту на ПАТ "Мотор Січ", Гендиректор Концерну ознайомився із підготовкою виробництва лопатей для вертольотів типу "Мі", а також із  серійним виробництвом основних вертолітних вузлів та агрегатів, зокрема редукторів ВР-17 та ВР-24.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua