Баннер
Главная Новини У пошуках професії своєї мрії – «Ярмарок вакансій ХАІ-2019».
У пошуках професії своєї мрії – «Ярмарок вакансій ХАІ-2019».
Автор: Пресс-служба   
22.04.2019 12:51

  

   16 квітня 2019 року відбувся  щорічний «Ярмарок вакансій ХАІ».

 

   Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» запросив до себе понад 100 підприємств і компаній з багатьох регіонів України різних форм власності.

 

   Студенти вузу  та відвідувачі мали нагоду ознайомитися з наявними вакансіями  найбільш успішних і перспективних підприємств, які були представлені на заході. Ці компанії потенційно готові надати шанс на вдалий старт і розвиток кар'єри або забезпечити місцем для проходження практик і стажувань.

 

 

 

   

 

   Делегація державного підприємства «Ізюмський приладобудівний завод» була представлена двома фахівцями на чолі з керівником підрозділу управління персоналом та кадрової роботи Єсіной Наталією.

 

   Змістовні спілкування зі студентами засвідчили високий інтерес молоді до Ізюмського підприємства та  дозволили популяризувати професії  скловиробника та приладобудівника серед широкого    молодого, але вже професійного загалу.

 

   Своєрідною родзинкою заходу стало спілкування зі студентами-ізюмчанами, які саме через участь у Ярмарку спромоглися більш детально ознайомитися з діяльністю Ізюмського приладобудівного.

 

 

  Саме такі студенти з подивом дізналися, що завод є флагманом вітчизняного скловаріння та посідає одне з провідних місць серед приладобудівних заводів нашої держави. Студенти щиро зізнавалися, що, хоча вони і ізюмчани, але  до цього часу майже не цікавилися долею та продукцією Ізюмського підприємства.

 

   На згадку кожен отримав пам’ятний скляний сувенір та запрошення на проходження виробничої практики на базі Ізюмського приладобудівного заводу.

 

   Участь у заході вимагала від заводчан високого професіоналізму, широти знань та активності у презентації  можливостей державного підприємства «Ізюмській приладобудівний завод».

 

 

 

   

   Керівництвом заводу прийнято рішення відтепер постійно брати  участь у заходах обласного масштабу. Адже, на місцевому рівні завод не пропускає жодної такої нагоди, а от до професійних заходів у Харкові долучився вперше.

 

   Тож, сподіваємось, що молодим здобувачам такі заходи дозволять вірно обрати професійний напрям, а заводськім колективам -  отримати фахових працівників. Наразі, на Державному підприємстві «Ізюмський приладобудівний завод» для цього створені усі відповідні умови.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua