Баннер
Главная Новини "Ізюмський приладобудівний завод" представив абсолютно нову ініціативну розробку – оптико-прицільну станцію.
"Ізюмський приладобудівний завод" представив абсолютно нову ініціативну розробку – оптико-прицільну станцію.
Автор: Пресс-служба   
28.12.2018 16:12

  

   Про це  йдеться в матеріалі Прес-служби Державного концерну «Укроборонпром» «Кластер радіолокації, радіозв‘язку та спецприладобудування у 2018 році: цифровий зір та вогнева міць».

 

   Зокрема,  зазначено, що "Ізюмський приладобудівний завод" у цьому році представив абсолютно нову ініціативну розробку –  оптико-прицільну станцію. Ця станція оснащена потужною оптикою, тепловізором, лазерним каналом управління та далекоміром. Такий набір інструментів дозволяє не тільки виявляти цілі, але і наводити на них високоточне озброєння, яке використовує різні типи наведення.

 

   Попри таке потужне оснащення діаметр станції всього 43 см, що дозволяє її встановлювати не тільки на вертольоти, а і на безпілотні літальні апарати. Окрім того, стабілізована у всіх площинах оптико-прицільна станція може застосовуватись у бронетехніці та, при певних змінах конструкції, у морській техніці.

 

 

 

 

   Підкреслюється, що "Ізюмський приладобудівний завод" є унікальним підприємством України, яке відповідає за створення прицілів для високоточної ракетної зброї.  Це підприємство має повністю замкнутий цикл виробництва, починаючи від виготовлення спеціального скла, до випуску цифрових прицілів для протитанкових комплексів "Стугна-П", "Корсар" та "Бар‘єр".

 

    У цьому році, завдяки роботі ізюмських фахівців, ДККБ "Луч" направило до війська сотні комплексів з тисячами ракет до них. Це значно посилило протитанкову оборону наших підрозділів, які на постійній основі отримують далекобійні та високоточні засоби ураження.

 

Контакти

64302, Україна, Харківська обл.

м. Ізюм просп. Незалежності, 66.

тел.: +38 05743 21078, 2-15-48

e-mail: ipz@ipz.com.ua    web: www.ipz.com.ua